התקנה מחדש של הסביבה הגראפית. איך? אני פתוח להצעות.. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנה מחדש של הסביבה הגראפית. איך? אני פתוח להצעות..

GGuyZ

Recommended Posts

בהמשך להודעה הקודמת, החלטתי לפתוח ת'רד חדש היותר רלוונטי לבעיות העדכניות שלי.

סה"כ בריל ואמרלד עובדים יפה, פרט לשתי בעיות:

1. משום מה זה מחרפן לי את האייקונים. בחלק מהיישומים האייקונים לא משתנים אם אני משנה אותם במנהל התצורה של KDE, ובחלק מהיישומים זה כן משפיע(למשל Konquerer כן מושפע מהשינוי, בעוד שמנהל הקבצים לא).

האם יש דרך לשנות את האייקונים גלובלים עם בריל ואמרלד?

2. אני רוצה שבריל ואמרלד יפעלו אוטומטית בהעלאת המערכת(כלומר בהלאת הXServer). איך אפשר לעשות זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצאתי את הבעייה, עכשיו צריך עוד עזרה.

בהתחלה התקנתי . מכיוון שאני לא מת על גנום, התקנתי KDE, ואז בריל. כפי הנראה בריל התחרפן בגלל השימוש בשתי סביבות גראפיות.

הסרתי את גנום ואת כל מה שקשור אליו, ועכשיו בריל עובד כראוי.

הבעייה היא, שעכשיו המון תוכנות שכנראה גם KDE וגם גנום השתמשו בהם הלכו. ה-MOUNT נדפק, מנהל התיקיות לא עובד וכו'.

האם יש דרך פשוטה להסיר את כל מה שקשור לסביבה הגראפית, ולהתקינה מההתחלה כדי שיהיה רק את KDE? או פתרון אחר הגיוני שיש לכם?

לא בא לי לפרמט את המחיצה ולהתקין את מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והתקנת את KUBUNTU DESKTOP עם APTITUDE, אז ברגע שתגין לו REMOVE, הוא ימחק גם את כל הרכיבים שהותקנו.

במידה ויש לך EDGY, אז ל APT-GET שמעתי יש גם אפשרות של AUTO REMOVE, רק שאני לא יודע איך זה עובד..

בכל אופן, אין לך ממש דרך פשוטה למחוק את כל הרכיבים של DESKTOP, רק פשוט להכנס למידע של החבילה, ולעבור חבילה חבילה אם היא מותקנת או לא..

נראה לי הכי פשוט זה פשוט להוריד את KUBUNTU ולהתקין אותו התקנה נקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...