אטום מאיראן - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אטום מאיראן

free fraek

Recommended Posts

על הנייר ה"חץ" יכול לפגוע בו, ולמעשה זה בידיוק סוג הטיל שהוא תוכנן להפיל.

שיהאב 3 טס במהירות של 1.9 ק"מ לשנייה, מה שאומר שהוא יגיע לישראל תוך 15-20 דקות, וזה מספיק זמן כדי להפיל אותו(תיאורטית).

שיהאב 4 טס במהירות של 8 ק"מ לשנייה בטיסה אופקית, מה שאומר שייקח לו רק 5 דקות להגיע לישראל, אבל בגלל שלא כל הטיסה היא אופקית, בטח ייקח לו משהו כמו 7-10 דקות.

בכל מקרה, הגורם המרכזי לשאלה אם אפשר להפיל טיל עם החץ הוא יותר הגובה שאליו הוא מגיע מאשר זמן הטיסה שלו (ככל שהוא טס יותר גבוה הסיכויים יותר טובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על הח מאךץ לבד. צריכה עוד מערכת שתשלים את מערכת החץ (לדעתי יהיה חכם לקנות פטריוט PAC3 בכמויות).

החץ טיל מהיר מאוד (9 מאך) והפטריוט PAC3 הוא די יעיל.

פורסם בעיתון לפני כמה זמן שלישראל יש מל"ט עם יכולת להשמיד את הטילים בשלב התאוצה, וגם את המשגרים עצמם. המל"ט נחשב לגדול ביותר שקיים (גודלו כמטוס בואוינג. 35 מטר רוחב כנפיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ישלחו טיל גרעיני ולא חץ ולא אמממאממא של החץ יעשו משהו....

אותי מעניינת שאלה אחרת...איזה טילים יש לישראל ומה הטווח והיכולת שלהם...אני מכיר את יריחו "האגדי" אבל חוץ מזה אני לא מכיר יותר מידי..מישהו יכול לחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ישלחו טיל גרעיני ולא חץ ולא אמממאממא של החץ יעשו משהו....

אותי מעניינת שאלה אחרת...איזה טילים יש לישראל ומה הטווח והיכולת שלהם...אני מכיר את יריחו "האגדי" אבל חוץ מזה אני לא מכיר יותר מידי..מישהו יכול לחדש?

האמת שאם הם ישלחו מטח של כמה טילים בודדים לא תהיה בעיה רצינית. בעיה תהיה כשתצטרך להתמודד עם מספר רב של טילים ולסמוך על החץ שיפגע בנסיון אחד.(אלא אם יש לנו כמות שמאפשרת לשגר 2 טילים על כל טיל גם אם ישוגר מטח כבד).

רגע אז הטיל הוא לא טיל בליסטי? (האטום)

השיהאב הוא טיל בליסטי ועוד איך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטיל (למשל חץ) יעצור טיל אטומי אז הוא יתפוצץ ... עלינו ועל איראן , זה לא ממש בריא לעצור טיל כזה :silly:

:screwy:

הסבירות שהוא יתפוצץ נמוכה. אם לא תיירט את הטיל מובטח לך מוות כמעט בטוח (אלא אם כן אתה מאילת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטיל (למשל חץ) יעצור טיל אטומי אז הוא יתפוצץ ... עלינו ועל איראן , זה לא ממש בריא לעצור טיל כזה :silly:

אני גם תוהה מה יקרה אם החץ יפגע בטיל עם ראש נפץ גרעיני ויגרום לו להתפוצץ באויר... נניח וזה יתפוצץ איפשהו בסוריה - שיקבלו קצת מהתרופה שהם מתים להאכיל אותנו. אבל אם חלילה זה יתפוצץ קרוב לגבולינו או בתוך גבולינו? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...