כשל בזכרונות TWINMOS - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשל בזכרונות TWINMOS

YAHOOGEEK

Recommended Posts

שלום,

לפני מספר ימים קיבלתי את המחשב החדש ויש לי בעיה עם הזכרונות, תקיעות במשחקים (המחשב קופא).

הרצתי MEMTEST+ וקיבלתי יותר מ- 200 שגיאות (כן כן... 200).

מה דעתכם? זה בוודאות אומר שהזכרונות פגומים? למהר לחנות ולבקש החלפה או שיש עוד כמה דברים שצריך לבדוק קודם לכן?

מדובר בשני מקלות של 1GB כל אחד, של TWINMOS 667 MHZ

תודה,

שי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך 945P-S3...גם אצל אחי יש תבעיה הזאת..עם אותם זכרונות! בעעע חשבתי חברה טובה וכנראה שלא!

ועכשיו לא נותנים לי להחליף אותם!!! בעעע הם אומרים בחנות שהכל בסדר איתם והם עברו איזה 150 לופים של איזו תוכנה במשך יומיים! סתם זיבולי סכל!

עכשיו אחי תקוע עם חרא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא זה שאני עדכנתי דרייבר היה F2 ונשאר F2 במקום F3 ואני לא יודע למה! הוא פשוט לא רוצה לעדכן לי!

עכשיו לפותח הט'רד..מצאתי משהו..היה לי ב1% של MEMTEST ארבע שגיאות! אולי יותר..עשיתי OC של FSB 295 ללא ההלעת מתח וללא שינוי מתח לזכרונות!

עשה לי 100% ללא שגיאות! אבל כרגע הזכרונות עובדים על 2.14V במקום 1.82..אני מפחד שיישרף לי!

טוב אם אפשר תסבירו לי איך לעדכן ביוס בבקשה! כי אני מעדכן וזה לא עושה לי F3 וזה אמור להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מ2001 אם אמרת שקיבלת את המחשב לפני כמה ימים?

קיבלתי תמחשב לפני כמה ימים, תאריך של ה- שנת 2001, SIMPLE AS THAT, אם אני לא טועה זה היה 2001 :פ בכל מקרה כבר עדכנתי לגרסא האחרונה F6[br]פורסם בתאריך: 19.01.2007 בשעה 23:23:03

הקטע הוא זה שאני עדכנתי דרייבר היה F2 ונשאר F2 במקום F3 ואני לא יודע למה! הוא פשוט לא רוצה לעדכן לי!

עכשיו לפותח הט'רד..מצאתי משהו..היה לי ב1% של MEMTEST ארבע שגיאות! אולי יותר..עשיתי OC של FSB 295 ללא ההלעת מתח וללא שינוי מתח לזכרונות!

עשה לי 100% ללא שגיאות! אבל כרגע הזכרונות עובדים על 2.14V במקום 1.82..אני מפחד שיישרף לי!

טוב אם אפשר תסבירו לי איך לעדכן ביוס בבקשה! כי אני מעדכן וזה לא עושה לי F3 וזה אמור להיות...

לא יודע לא נגעתי ב- VOLTS בכלל, תעדכן את ה דרך התוכנה @BIOS, קל פשוט ו"מקצועי".

עדכנתי עכשיו ל F6 הגרסא האחרונה בלי בעיה.

נקווה שזה יפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מה TIMING הנכונים לזכרונות ותשנה ידנית בBIOS

כנ"ל בקשר למתח

אם עדיין תקול תנסה אם הזזכרונות ממהמחשב שלך או אם הזכרונות של אחיך במחשב שלך

ככה תדע בוודאות מה תקול

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה צירוף מקרים!

חבר שלי קנה לפני כמה ימים מחשב:

E6300

945P-S3

2X1 GB 667MHZ Twinmos

וגם לו יש תקיעות, המחשב עושה לו ריסטרטים, ומופיעות הודעות של : "המערכת שוחזרה לאחר שגיאה חמורה"....

הוא הלך לחנות, החליפו לו הארדיסק וספק כח, לא נשאר עוד אפשרויות חוץ מזיכרון נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...