תעזרו לי לבחור מדיות מלירה (יש רשימה בפנים) - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי לבחור מדיות מלירה (יש רשימה בפנים)

Vatos-Locos

Recommended Posts

מצטער על הקפצה של תארד מעמוד 3, אבל היה מיותר לדעתי לפתוח אחד חדש...

בקיצור, פתחתי 2 מדיות RIDATA X8 מתוך ה-4 שקניתי.

לצערי הסריקות שלהם, ממש ממש ממש גרועות.

שעשיתי QUICK FORMAT וצרבתי אחר כך על X8, הSCORE תוך שניות יורד ל-0.

כשעשיתי FULL FORMAT וצרבתי אחר כך על X6, הSCORE בסופו של דבר נגמר בין 25-45.

(לא יודע אם הפורמט או המהירות זה מה ששינה את התוצאה).

ובאמת הקריאה שלהם על הפנים, שבמכשיר הDVD אני מריץ סרטי DIVX, מהדיסקים האלה יש כל מיני הפרעות בתמונה, לפעמים דילוג על כמה שניות, בדיסקים אחרים לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לשמוע.תנסה פורמט כללי (איטי),ואז תבדוק.אולי נפלה בחיקךחבילה פגומה :nixweiss:.

50 אחוז הצלחה בדיסקים זה גרוע.האמת הסריקות על RW לא ממש מיצגות אך אם יש תקיעות אז כנראה שאצלך כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבין, זה לא 50 אחוז,

שתי המדיות שפתחתי יצאו ככה, ואת השתיים האחרות פחדתי לפתוח מהאריזה שלא יצאו גם הם כאלה...

אגב, בהעתקת קבצים הדיסקים האלה פחות נוראיים, כי מקסימום לוקח קצת יותר זמן קריאה, אבל בניגון זה קריטי כי כל פאק כזה גורם לעיוות תמונה או קפיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסריקות של המדיות האלו לא משהו אבל שום סרט בינתיים שצרבתי עליו לא קפץ וכל המידע קריא לחלוטין.

לא הייתי לוקח יותר מדי ברצינות את הסריקות על מדיות RW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם גם אחרי FULL ERASE זה על הפנים, אז מה אגיד? תנסה ב X4. אני צרבתי עד היום על וורבטים +RW ו -RW ואין שום בעיות. על -RW התוצאות משמעותית טובות יותר (-RW X6):

http://hwzone.co.il/reviews/dvd_shootout/22/

http://hwzone.co.il/reviews/dvd_shootout/23/

סריקות זה סריקות. לא משנה איזו מדיה. כמובן שלא צריך סריקה מצויינת כדי שזה יהיה קריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, המדיות קריאות אין מה להגיד, בDATA בכלל בכלל לא מרגישים את הבעיה (מקסימום קריאה קצת יותר איטית, בדר"כ לא כל כך מורגש).

אבל בניגון מידי פעם יש הפרעות, מה שלא מופיע בדיסקים אחרים שצרבתי עליהם, וזה באמת מפריע, אם זה היה משהו שולי פעם ברבע שעה אז לא הייתי מתיחס...

אגב, ה-ERASE בנרו קצת מוזר (גם בקוויק וגם בפול), רואים את הפס זז לאט, וכשהוא מגיע בערך לשלושתרבע מהפס המדיה יוצאת, זה לא מסיים עד הסוף וגם לא נותן שום חלון אישור של סיום, זה אמור להיות ככה?...

(נרו 6.6.0.13).

תודה! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...