הזמנת ספק של FSP - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת ספק של FSP

RGod

Recommended Posts

דווקא אני ראיתי שמותר לפי התקנון המחודש או שאני טועה

לא חשוב, היתה טעות בקישור המהיר של הפורום [הקישור זה מתחת ללחצנים שרשום בו דברים רנדומאליים ובין היתר "חוקי הפורום"], ע"פ החוקים הראשיים אני טועה, אבל ע"פ החוקים של הפורום הספציפי הזה אני צודק, מה שכן, לדעתי בכלל אסור חוות דעת על חנויות כי זה פותח צוהר לבעלי חנויות לפרסם את עצמם בצורה של הודעות כמו "היה לי אחלה ניסיון עם החנות ***! שירות מצויין אנשים אדיבים בלה בלה בלה הנחות מעולות! בולשיט של אנשי מכירות ועוד קצת בולשיט!" וזה נראה לי לא תקין לחלוטין....

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוקים אכן התעדכנו.

כרגע החוקים בפורום הנוכחי לא התעדכנו ואני מברר מדוע הם לא התעדכנו.

נצא מנקודת הנחה שכרגע אסור לתת ח"ד על חנות עד לבירור סופי של העניין

עריכה: החוקים התעדכנו כמו שאמרתי,ניתן כרגע להביע ח"ד על חנויות כל עוד זה במסגרת החוקים,שכדאי מאוד לעיין בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב, היתה טעות בקישור המהיר של הפורום [הקישור זה מתחת ללחצנים שרשום בו דברים רנדומאליים ובין היתר "חוקי הפורום"], ע"פ החוקים הראשיים אני טועה, אבל ע"פ החוקים של הפורום הספציפי הזה אני צודק, מה שכן, לדעתי בכלל אסור חוות דעת על חנויות כי זה פותח צוהר לבעלי חנויות לפרסם את עצמם בצורה של הודעות כמו "היה לי אחלה ניסיון עם החנות ***! שירות מצויין אנשים אדיבים בלה בלה בלה הנחות מעולות! בולשיט של אנשי מכירות ועוד קצת בולשיט!" וזה נראה לי לא תקין לחלוטין....

-ג'ו

בעלי חנויות, עובדים בחנויות כאלה ואחרות ועוד כהנה וכהנה מחויבים להזדהות בפורום, מן הסתם כדי למנוע מקרי פירסום (שמאוד מאוד קל לעלות עליהם)

כאלה שלא יזדהו, ועוד יעזו לפרסם את עצמם דרך הפורום יזכו להרחקה במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...