קניתי Audigy 4 SE מ KSP. אשמח לענות לשאלות(לאנשים רבים פה יש כל הזמן שאלות עליו) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי Audigy 4 SE מ KSP. אשמח לענות לשאלות(לאנשים רבים פה יש כל הזמן שאלות עליו)

Ido.G

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ויסטה

מיקרוסופט רוצים לעבור למנהל התקן חדש יותר

שילכו לעזאזל

אידיוט מי שישדרג למערכת הפעלה חדשה רק בשביל עוד כמה אפקטים גרפיים מפגרים במשחקים

אבל אם אתה נשאר על ווינדוס אז שום דבר לא יעלם לך

עכשיו שאני חושב על זה, x-fi מוציא את הביצועים הכי טובים על משחקים שמשתמשים ב openAL

יכול להיות שיש מזימה שלהם עם שכל המשחקים יצטרכו להשתמש בopenAL כדי שלx-fi יהיה יתרון על כל הכרטיסים האחרים של החברות המתחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, זה קשור למערכת הפעלה..טוב.

למה הם רוצים לשנות את הטכנולוגיה הזאת? (הם משדרגים[שידרגו???] את זה לטכנולוגיה יותר טובה?)

ומה קשור הגרפיקה לטכנולוגיה הזאת של הצלילי רקע במשחקים?

את ה- Audigy 4 SE אפשר לקנות ב230 שח בKSP במתחם מרכז אליאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

silky אם אתה לא יודע תתשובות אל תענה... (חכמולוג :bash:)

אני עדיין לא הבנתי למה EAX הולך להיעלם, אם מישהו יכול בטובו להסביר.. בבקשה.

תודה.

האמת שקצת הגזמתי צודק סליחה

מכיר את אפקט ההילה/השוואה? כנראה בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מה שהכרטיס מוציא אודיגי 4 רגיל (אין כזה דבר SE) קצת יותר טוב מאודיגי 2 ZS בגלל מעבד יותר חדש ומתקדם , אך ההבדלים הם לא משמעותיים.

מה שכן ל ZS יש יותר יציאות ושטויות מסביב כולל אני מאמין רכיבים יותר איכותיים (לא רכיבים שמשפיעים על ביצועים או איכות סאונד, אלא קבלים, נגדים, PCB ושאר ירקות).

לגבי ההיעלמות העתידית של EAX מהעולם: בVISTA אין תמיכה ב EAX ו DS3D כי עוברים לפלטפורמת OPEN AL , הטענות שנשמעו כאן כנגד מייקרוסופט הן שגויות וההפך הוא הנכון כי עוברים לפלטפורמה פתוחה שכל כרטיס יוכל להתחרות בה בניגוד ל EAX שאפשר לעבוד איתו כמו שצריך רק על כרטיסים של קריאטיב. בנוסף OPEN AL (בדומה ל OPEN GL) הוא לא פיתוח של מייקרוסופט (למרבה האירונייה קריאטיב שותפה חזקה בתקן הזה).

הצעד הצפוי הוא שמעכשיו גם חברות אחרות יתחרו בכבוד בשוק המשחקים ואך אחד לא יהיה חייב לקנות כרטיס של קריאטיב אם ירצה כרטיס קול למשחקים. דיון על הנושא נערך בעבר עם הרבה פרטים - תעשו חיפוש על השם שלי או פנו לאתר של http://www.openal.org/ .

לגבי תמיכה של XFI בEAX בVISTA: לא מדובר על תמיכה ישירה ב EXA אלא על דריבר שהוא אמולטור של EAX ל OPEN AL וכך יתאפשר לשחק במשחקי הווה ועבר (שכולם כרגע נכתבו לXP) עם EAX. כרגע בVISTA משחקים עובדים במוד האצה מוגבל של הCPU (לא האצת סאונד חומרתית) ואפילו במוד סטיראו. ההאצה החומרתית לא קיימת בכלל - כולל AUDIO ושאר ירקות. קריאטיב בודיעה שבתקופה מאוחרת יותר תפתח דריבר דומה לסידרת האודיגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מתלונן?!

אולי לשם שינוי נקבל כרטיסי קול נורמאליים ולא חרא שקריאטיב מחריכה אותנו לאכול פשוט כי אין ברירה.

כל כך קשה היה לקריאטיב לעשות חיבורי 7.1 נורמאליים?! כל כך קשה היה לשים ממירים טובים יותר לפחות לסטריאו?! כל כך קשה היה לעשות חיבור RCA לדיגיטלי?! כל כך קשה היה לאפשר חיבור אופטי?! כל כך קשה היה לשים תמיכה ב-DD LIVE?!

קריאטיב היא מונופול בשוק כרטיסי הקול כמו שבזק היה מונופול ענק. ככל שתהייה יותר תחרות יהיה יותר טוב. זה לא אומר שתצטרך לקנות הכי טוב, זה אומר שתצטרך לשלם פחות בשביל לקבל אותו הדבר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.. יש משהו בזה

מהסאב וופר יוצא כבל שהופך ל3 כבלים, אבל אפשר לקנות 4 כבלים שזה כולל גם את האפור

יופי אז אני יצטרך להחליף ל4 כבלים זה עדיין מעצבן

אני נשאר בwinxp יחד עם כל אלה שנמאס להם לשדרג את הכרטיס מסך ומעבד כל הזמן

אנטולי

אולי תסביר לי אם כבר מדברים על 7.1, למה לעזאזל חוץ מאצל קריאייטיב, לא ראיתי 7.1 אצל אף חברה מתחרה? ואני לא מדבר על זה שיש איכותיים בשביל זה לסלון, אלא לחדר 3 על 3

אפילו ללוג'יטק אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, וזה שלא מייצרים את זה אומר שקריאטיב צריכה לעשות חיבורים שאף אחד לא משתמש בהם כבר משהו כמו 10 שנים?!

למה אם מישהו רוצה לחבר לרסיבר שלו מערכת 7.1 אנאלוגית בשביל משחקים הוא לא יכול לעשות את זה בלי לחפש בכל העולם אחר הכבלים הטפשיים שקריאטיב בחרה בהם?

בוא נסכם את זה ככה. כמדומני היה זה צ'רציל שאמר "הדמוקרטיה היא השיטה הגרועה ביותר, חוץ מכל השאר". גם קריאטיב היא הגרועה מכולם, חוץ מהשאר. פשוט, כי אין אף חברה אחרת.

זה לא קשור בכלל לאודיו. כלכלה מבוססת על תחרות. ככל שיש יותר תחרות, הלקוח מרוויח יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...