Thermaltake 500W TR2 Power W0093 - תקציב עד 700 שקל - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake 500W TR2 Power W0093 - תקציב עד 700 שקל

ftamir

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שליברטי 400 יחזיק אמרתי. אבל אם הוא מעןוניין במשהו יותר איכותי ויותר שקט גם כן נתתי לו אלטרנטיבה.

שוב פעם - לשיקולו בלבד

לדעתי כדי להמליץ על משהו יותר איכותי צריך סיבה. אין סוף לכסף, אבל צריכה להיות סיבה טובה כדי לקנות משהו שהוא איכותי יותר ממשהו שיעשה את אותה עבודה, עם אמינות לא פחות טובה, ולדעתי האובייקטיבית גם לא יותר שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,לא אמרתי לו "אתה חייב מינימום HX 520 למפרט שלך",להפך,המלצתי לו בחום על הליברטי 400.

אבל מכיוון שכל בנאדם שונה,ולכל אחד יש רגישות שונה לרעש,ולכל אחד העדפות שונות ומשונות נתתי לו אופציה נוספת במסגרת התקציב שלו פחות או יותר.

לדעתי ולצרכי (אם היתי במקומו) היתי לוקח ליברטי 400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Crosair כבר מעל התקציב, בכוונה הגבלתי לי רף לא בגלל ה- 50 שקל שאני יכול להוסיף אלא זה לא יגמר לעולם כי אז ב- 800 יש משהו אחר וכו'.

אז... אם אין חברה טובה יותר מה- Enermax Liberty 500W בסדר גודל הזה של המחירים אני אזמין אותו היום.

אם יש לכם מחשבות / רעיונות נוספים אשמח לקבל.

תודה,

תמיר

הקרוסייאר זה הספק הכי טוב שאתה יכול לקנות בתקציב הזה. גם אם תוסיף עוד 100 שקל אין ספק יותר טוב ממנו. השאלה אם אתה באמת צריך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמר את האמת אני מבין אותו. גם אני למערכת שלי יכולתי לקחת 400W בכיף, אבל לקחתי 500 כי תכננתי שדרוג. עכשיו אני מחליף לcore 2 duo, כנראה מים חזק יותר, ועוד כמה רכיבים ככה שהייתי צריך למשל לפצל מולקסים כדי להצליח לחבר את הכל וזה ממש לא לעניין לקנות ספק מודולרי ולהשתמש במפצלים. גם ב500 היום אני משתמש בכל החוטים שקיבלתי עם הספק. זה גם שיקול, ה500 מגיע עם עוד 2 חוטים עם 2 מולקסים על כל אחד, בייחוד להרבה מאווררים, מערך RAID, צורבים מרובים, את כל אלו אני מחזיק במחשב.

אחרי השדרוג, בשבוע הבא, המערכת גם תצרוך זרם גבוה יותר ובכלל תנצל הרבה יותר טוב את הספק, וידוע שבעומס בינוני הליברטי שקט ובעומס גבוה, כבר לא כ"כ. גם הנצילות שלו היא לא בשמיים, אלא טובה+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שבמחיר של הליברטי 500 יש ספקים טובים יותר כמו ה - NEO HE 500W ו - SILVERSTONE 500W.

אז הם היו יקרים. ובכל אופן, אשמח אם תביא נתונים לגבות את מה שאמרת עכשיו. כמו גם למה ה יותר טוב מהליברטי (למרות שהוא קצת יותר יקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...