Thermaltake 500W TR2 Power W0093 - תקציב עד 700 שקל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake 500W TR2 Power W0093 - תקציב עד 700 שקל

ftamir

Recommended Posts

שלום לכולם,

עברתי קצת על מקצת מההמלצות שלכם על הספקים וכמו כן ראיתי שה- TT לא אהוב במיוחד... :-\

קראתי קצת REVIEWS בחו"ל ולא ראיתי שום בעיה ממשית (טכנית) עם הספק הספציפי הזה לפחות

Thermaltake 500W TR2 Power W0093

הקונפיגורציה שלי:

P4 3GHz

כרגע כרטיס מסך6600GT (עתיד לבוא 8800GTS בקרוב...)

1GB Crosair PC3200 (עתיד לבוא 2GB בקרוב)

P5GD1

אשמח לדעת:

1. האם בסדר גודל של מחיר ~450 שקל יש משהו אחר שאתם ממליצים ? (בנפח שך 500W אם אפשר, לא פחות)

2. האם הספק יחזיק את הקונפיגרציה העתידית שלי ?

תודה !

תמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במחיר הזה ספק כמו ה-Enermax Liberty 400W (כן, כן 400W איכותי יספיק עם הרבה עודף, אפילו עם 8800GTS למערכת כמו שלך).

עולה בערך 425 הכי זול שראיתי.

יש לי את גרסת ה-500W (עלה לי 660שקל בKSP).

ספק מצויין. שקט, מודולרי, מעוצב יפה.

מה עוד צריך מספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK הגעתי להחלטה... :yelclap: מכיוון שאני לא סגור על ה- TT שציינתי בתחילת ההודעה :-\ ומכיוון שה- 400W של Enermax

קצת מפחיד אותי במידה ואני אקח לבסוף את ה- 8800 GSX ונעשה קצת OC :nixweiss: התקציב שלי עלה לסדר גודל של 500 שקל עד 700 שקל.

הבנתי כבר שה Enermax Liberty ELT500W מתאים

אשמח לשמוע אילו ספקים מתחרים יש בסדר גודל מחירים הזה וכמובן באיכות לא ירודה מה- Enermax

תודה על העזרה !

תמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על הקורסייר, הוא פשוט מעולה אבל הוא חורג מהתקציב ב50 ש"ח:

http://www2.zap.co.il/models.asp?Sog=C-PowerSupply&DB135521=316785&orderby=price

ניראה לי שעדיף ללכת על הליברטי 500 אבל תחכה לתגובות של אנשים יותר מבינים ממני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Crosair כבר מעל התקציב, בכוונה הגבלתי לי רף לא בגלל ה- 50 שקל שאני יכול להוסיף אלא זה לא יגמר לעולם כי אז ב- 800 יש משהו אחר וכו'.

אז... אם אין חברה טובה יותר מה- Enermax Liberty 500W בסדר גודל הזה של המחירים אני אזמין אותו היום.

אם יש לכם מחשבות / רעיונות נוספים אשמח לקבל.

תודה,

תמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה יתן לו בתכלס חוץ מכלום?אז מה אם הספק הזה יותר טוב מהליברטי אבל שניהם יעשו את אותה עבודה בדיוק.

שיקח ליברטי 400 שיכול להחזיק בכיף גם 8800GTS וגם מעבד כפול .

אם הוא כל כך רוצה שדרוגים עתידיים אז שיקנה ליברטי 500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שליברטי 400 יחזיק בלי בעיה את המפרט שלו כולל השדרוג ל-88GTS אבל אם יש תקציב אפשר לקחת משהו יותר איכותי,יותר שקט,יותר יעיל ויותר חזק.

הכל בסופו של דבר נתון לשיקולו האישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש משהו יותר טוב ביותר כסף אבל השאלה פה היא מה מקבלים בתמורה לכסף.

בכרטיסי מסך אני יכול להבין אותך אבל בספקים יש רמה שמעליה למשתמש בייתי זה כבר ממש לא משנה

זה לא מעניין אף אחד שהספק הזה יותר טוב בגלל שיש לו יותר מסילות או יותר אמפר(סתם דוגמאות)

מהליברטי אבל עדיין הוא לא ירגיש בהבדל וזאת סתם הוצאה מיותרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי קצת עם והיום יש לי Liberty 500W ואני יכול לאמר שאין הבדל גדול, ואני עם המערכת שבמפרט בצד עם OC גבוה שלא מנצל את כל יכולת הספק, אלא רק מפעיל עליו עומס בינוני לכל היותר.

גם לגבי השקט, המאוורר מסתובב גם בעומס של משחקים או prime ו S&M ביחד על 920 סל"ד חרישיים מאוד.

אין צורך לקפוץ מ650 ל 750 בשביל הCorsair, שישמור את הכסף לדברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...