שיא העצלנות - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא העצלנות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני אדע אם הוא שחוק או לא, אם אני תמיד אשלב הילוך?

אני מודה באשמה, אני חונה תמיד בניוטרל, ככה אני לא צריך ללחוץ על הקלאץ' לפני שאני מתניע את המנוע, אני עצלן. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הקלאץ'?

אתה באמת עצלן

ואגב, זה היה בצחוק מקודם. אני מרימה אמברקס.

ועוד משהו, כבחורה אני די בטוחה שאני נוהגת יותר טוב מרובכם[אלה עם רישיון], גם מבחינת מיומנות טכניקה או כל מה שתמציאו וניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הקלאץ'?

אתה באמת עצלן

ועוד משהו, כבחורה אני די בטוחה שאני נוהגת יותר טוב מרובכם[אלה עם רישיון], גם מבחינת מיומנות טכניקה או כל מה שתמציאו וניסיון

אם את בטוחה, אז גם אני בטוח שיש פיל ורוד שמעופף מעליי ממש ברגעים אלה.

לפי דעתי, אני בטוח במשהו הרבה יותר הגיוני ממה שאת בטוחה בו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: את כזאת מ****** מאיפה את יודעת איך כל אחד נוהג פה ? את זאת שלא מרימה ארמברקס ודפקת את האוטו 50000000 מיליון פעם

הרב פה עברו אשון שני לפי הת'רד שפתחתי (לא שזה אומר הרבה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הקלאץ'?

אתה באמת עצלן

אפילו אם אני מאמין לך, אני עדיין חושב שנהגות הן מסוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושבת שאתה צודק ב100%, רק לא כולן. כבר ראיתי אינספור נהגות שנכנסות לנתיב שלך אחרי שהיה להן עצור ורק אז מסתכלות אם יש רכבים בדרך החוצה, ועוד הרבה דברים כאלה, אבל תאמין לי כשאני אומרת שאני יודעת לנהוג, ואפילו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושבת שאתה צודק ב100%, רק לא כולן. כבר ראיתי אינספור נהגות שנכנסות לנתיב שלך אחרי שהיה להן עצור ורק אז מסתכלות אם יש רכבים בדרך החוצה, ועוד הרבה דברים כאלה

זה הדבר ?

פה אנחנו לא מדברים על למי יש ולמי אין לדוגמא : זה ששברתי עצם ברגל ויש לי זין ולך אין לא אומר שאת פחות טובה ואת עדין יכולה לדבר על מישהו ששבר את הרגל (אגב ביכלל לא שברתי שום עצב בגוף רק בכף רגל )

אני שבוע הבא כנראה עושה טסט שיעור 25 משהו כזה --- ואני לא שוכח להרים ארמברקססססס-----

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושבת שאתה צודק ב100%, רק לא כולן. כבר ראיתי אינספור נהגות שנכנסות לנתיב שלך אחרי שהיה להן עצור ורק אז מסתכלות אם יש רכבים בדרך החוצה, ועוד הרבה דברים כאלה, אבל תאמין לי כשאני אומרת שאני יודעת לנהוג, ואפילו טוב.

איך את מגדירה "נוהגת טוב"?

נוסעת כחוק? שומרת על מהירות, זכות קדימה, עצור וכו'?

שולטת על הרכב? מצבים קיצוניים? החלקות? בלימות חירום , העברות משקל , בלימה בסיבוב?

קווי נהיגה נכונים? כניסה נכונה לפניה ויציאה ממנה?

עברת קורסים לנהיגה מתקדמת או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...