המחליפים של 7600 ו7300 נחשפים,8600GTS באוברקלוק ! עמ 27 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחליפים של 7600 ו7300 נחשפים,8600GTS באוברקלוק ! עמ 27

lmlm

Recommended Posts

אם להזמין מחול אז לא יקחו מכס,הרי המכס תקף על מוצר שעולה מעל 200 דולר,אז רק מעמ יקחו שזה 15.5 %,כמה משלוח עולה לדוגמא מאיביי ארהב לארץ?

הפטור ל 200 דולר הוא לנוסעים על דואר חבילות יש פטור של עד 50 דולר לחשבונית שזה כולל משלוח

אבל כמו שציינו על מחשבים וציוד מחשבים אין מכס רק מע"ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תהנה..

אבל אם אתה מיסתפק בזה לא עדיף ליקנות פעמים כרטיסי MID ? ולהישאר עם כל אחד שנה וחצי ???

אם אתה מוכן לממן לי כרטיס Mid כל שנה/שנה וחצי אני אשמח.

לא לכולם יש אפשרות לקנות כרטיס מסך לכל משחק חדש שיוצא, לשלם מספר ארבע-ספרתי על כרטיס מסך ולהחליף אותו כל פרק זמן כל כך קצר זה יותר מדי יקר. אז יורדים הגדרות אף אחד עוד לא מת מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לממן לי כרטיס Mid כל שנה/שנה וחצי אני אשמח.

לא לכולם יש אפשרות לקנות כרטיס מסך לכל משחק חדש שיוצא, לשלם מספר ארבע-ספרתי על כרטיס מסך ולהחליף אותו כל פרק זמן כל כך קצר זה יותר מדי יקר. אז יורדים הגדרות אף אחד עוד לא מת מזה.

תיקרא שוב את בתגובה שאליה זה מכוון .. זו שבה בורקס אומר שהוא קנה כרטיס ב 2500 שקל ולכן הוא ינצל אותו עד הסוף..

אז שאלתי אם לא עדיף ליקנות כרטיס MID שיעלה 1200-1300 כל שנה וחצי במקום לשלם 2500 כל שלוש שנים..

ככה הוא היה קונה 6600GT נהנה ממנו שנה +- מוכר אותו ואז קונה 7600GT ונהנה ממנו עוד שנה וחצי +-

אם מישהו רוצה FX5200 כדי לחסוך בעיה שלו..

זה שאני משלם כל שנה וקצת 3-3.5K על כרטיס מסך בעיה שלי .

אבל אין לזה שום קשר לתגובה שציטטתה..

אני הולך לסחוט את ה-x1950xt שקניתי למשך כמה שנים טובות...אני לא יודע מה איתכם... :alcoholic:

קרא את התגובה למעלה..

ליקנות כרטיס HIGH כדי להישתמש בו "כמה שנים טובות" זה טימטום.

תוך שנתיים (ב"ה) יוצא כרטיס LOW (!) שיהיה חזק ממנו .

רוצה להנות יותר זמן באותו כסף ?

קנה תמיד MID.. ככה תהיה מעודכן בכל הטכנו' החדשות והכרטיס השני שתיקנה יהיה כבר עדיף עליו.

ע"ע הכרטיס שלך מול 86U .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם ככה משחק יותר כבד בדרך כלל גם נראה יותר טוב, אז מה מפריע להתפשר על הגדרות גרפיות כל עוד נהנים? למשל, אני משחק COH על 1024x768 בלי Eye Candy והוא עדיין נראה יותר טוב מכל משחקי האסטרטגיה ששיחקתי עד היום (ושיחקתי בלא מעט). כן, אני יכול לומר עם יד על הלב ש6800GT מספק את הסחורה גם אחרי שנתיים וחצי. ושוב, אני מהאנשים שמשדרגים את כל המחשב במכה, פעם ב4-5 שנים. אז אם כבר אני קונה היי-אנד

ועוד משהו, אם תעשה מחקר קטן תגלה ש6800GT היה הכרטיס הכי משתלם בשוק נכון לקיץ 2004

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לסחוט את ה-x1950xt שקניתי למשך כמה שנים טובות...אני לא יודע מה איתכם... :alcoholic:

רק חבל שרצה להחליף לקראת סוף השנה כרטיס כי זה כבר לא יסחוב + לא יתאים למשחקים חדשים שיתמכו DX10

כמו CRYSIS

אז "שנים" הוא בטוח לא יסחוב.

במקרה הטוב שנה +

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בכרטיסים החדשים שלא כל כך מובן לי:

7600GT הנוכחי מגיע אמנם באפיק 128BIT אבל עם תדר שעון של 560MHZ ותדר זכרונות של 1400MHZ (וDDR3 256MB)

8600GT המיועד מגיע לעומתו עם אפיק 256BIT עם תדר שעון נמוך יותר של 350MHZ ותדר זכרונות של 1200MHZ (עדיין 256MB)

האם הכרטיס הזה לא יהיה פחות טוב מ7600GT? או שהאפיק הרחב יותר מפצה על הכל?

או אולי יש סוד אחר שנסתר מעיני.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הנתונים זה נראה שה8600U דומה ל1900XT...

השאלה אם רואים הבדל ב DX10 ברמות האלה, כלומר לא בטוח שיראו את ה"גנבה" של DX10 בכלל אלא אם כן יש לך את הכרטיס המפלצתי שיכול בכלל להעמיס עליו את כל הפונקציות שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוד הוא שזה ממש לא כל הנתונים של הכרטיס ::)

וגם עם כל הנתונים של הכרטיס, לא משווים כרטיסים על פי הנתונים.

כרטיס מסך NVIDIA 6600 מקורי (לא מזוייף!!!!!), זהו הדור הבא של כרטיסי המסך המאפשרים הרצה של משחקים בעלי גראפיקה עם ריאליסטיות לא מהעולם הזה. (לא מסתפק בו).

משהו קטן מתוך המפרט שלך, שגרם לי לחייך מעט. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...