בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעל חווה בנגב נעצר בחשד שהרג 2 פורצים לחוותו

stone cold

Recommended Posts

קודם כל אתה מגזים מאוד בנתונים

שנית נהג שניתפס הרבה פעמים נוהג מהר ועדיין ממשיך לעבור על החוק לא צריך להיות מאחורי ההגה לדעתי

זה דבר פשוט

מי שלא ניתפס הרבה אז יש סיכוי טוב שהוא עובר הרבה פחות על החוקים

ותבין אני מדבר על נהגים שניתפסו הרבה פעמים

נהג שלא ניתפס גם כה אתה לא יכול לעשות לו כלום עד שמאוחר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור אחד שיש לו רשיון שלוש שנים כבר, נוהג כל יום בממוצע שעה וחצי, עובר כל יום את המהירות המותרת בלפחות 20 קמ"ש, בעל עבר של שתי עבירות מהירות חמורה (50 מעל המותר ו30 מעל המותר) ואמור לעבור קורס נהיגה מונעת, אני יכול להגיד שהגבלת המהירות היא פשוט בדיחה, אין כל הגיון מאחורי הסיווג למהירות מסוימת, כמו שאמר BDB מעליי שיש מקומות בהן מותרת הנסיעה במהירות 90 ואילו הכביש בהחלט מאפשר לנסוע 120 ללא בעיה מיוחדת ומנגד יש רחובות חד סטריים עם ראות מוגבלת ונתיב צר, בתי ספר על הדרך ואילו בכביש כזה מותר לנסוע 50.

אין פרופורציות בנושא הזה ולדעתי החקיקה קיימת כאן על מנת דבר אחד והוא להכניס כסף לקופת המדינה; לא יקרה לאף אחד שום דבר אם אני אסע ב3 וחצי בלילה במהירות של 90 בתוך העיר כאשר הכביש פנוי ויש לי שני נתיבים רחבים, אני לא מסכן כאן אף אחד, אבל חוק זה חוק ומישהו צריך לממן את הפרזיטים שיושבים בירושלים.

טוב נו, מזמן כבר הפסקתי לחפש הגיון ועברתי לחפש מוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אנשים שעוברים על החוק הרבה פעמים הם עברינים

תן לי לחדש לך משהו, אדם שעובר על החוק פעם אחת הוא עבריין ועל זה אין ויכוח, הויכוח הוא על החוק, נכונותו והצורך בו.(במקרה הספציפי הזה).

ובחזרה לדיון המקורי, לשמוע שהוא השתחרר למעצר בית בהחלט משמח אותי, נגרם לאדם הזה עוול שאין כמוהו, אני מקווה שיסיימו עם השטות הזאת כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה הרעש.

הם באו לחפש ארנבות והוא ירה בהם.

יש כל מיני ארנבות. יש ארנבות שעושות מו וארנבות שעושות מה יש ארנבות עם 4 גלגלים שיכולות לסחוב עגלות.

ועוד כהנה וכהנה ארנבות.

מסכנים.

חוקר: אז מה עשיתם שם.

בדואי: וואללה באימאימא שלי באנו לכבס ארנפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איפה ההפתעה כאן. הבדואים ידועים ביכולת שלהם לשקר במצח נחושה, עד שאין שום אפשרות לדעת שהם משקרים - אפילו פוליגרף הם יעברו.

זאת אחת מהסיבות של הבעייתיות הגדולה שיש עם הגנבים האלה (כל עוד לא תופסים אותם על חם, וזה אומר לירות בהם, אחרת הם יעלמו ויטענו שהם סתם שוטטו שם ואולי מישהו אחר פרץ ורצח את הכלב, וכל זה אם בכלל ימצאו אותם).

לדעתי, צריך לחוקק חוק שמאפשר לבעל נכס לקבל פיצויים על עצם הפלישה לנכס שלו במקרים מסויימים. כך שאם הוא יתפוס אנשים ויקרא למשטרה (כמו שכבר קרה) הוא אוטומטית יקבל מהם כסף. כמובן, אז הם יטענו שהוא גרר אותם בכוח לתוך הנכס שלו בשביל לקבל מהם כסף ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איפה ההפתעה כאן. הבדואים ידועים ביכולת שלהם לשקר במצח נחושה, עד שאין שום אפשרות לדעת שהם משקרים - אפילו פוליגרף הם יעברו.

זאת אחת מהסיבות של הבעייתיות הגדולה שיש עם הגנבים האלה (כל עוד לא תופסים אותם על חם, וזה אומר לירות בהם, אחרת הם יעלמו ויטענו שהם סתם שוטטו שם ואולי מישהו אחר פרץ ורצח את הכלב, וכל זה אם בכלל ימצאו אותם).

לדעתי, צריך לחוקק חוק שמאפשר לבעל נכס לקבל פיצויים על עצם הפלישה לנכס שלו במקרים מסויימים. כך שאם הוא יתפוס אנשים ויקרא למשטרה (כמו שכבר קרה) הוא אוטומטית יקבל מהם כסף. כמובן, אז הם יטענו שהוא גרר אותם בכוח לתוך הנכס שלו בשביל לקבל מהם כסף ::)

הבדואים ידועים ביכולת שלהם לשקר במצח נחושה? אוקיי...

אני חושב שתיאור יותר מדוייק יהיה שמי שיודע לשקר ועוסק בפשע יודע לשקר, ולכן משתמע מכך שבדואים שיודעים לשקר ועוסקים בפשע יידעו לשקר... אתה נכנס יותר מדי להכללות.

כל העניין של הגנה עצמית ושימוש בכוח כאשר אין משטרה באזור הוא מאוד מאוד בעייתי, כי אומנם מצד אחד כמובן שהמשטרה(ובמיוחד המשטרה האימפוטנטית שלנו) לא נמצאת תמיד בכל מקום אבל מצד שני אזרחים יכולים בהחלט להשתמש ברעה ב"כוח" הזה, לתפוס את מי שראו ששרט להם את האוטו ולפוצץ אותו מכות... יקומו אירגונים של "אזרחים מגינים" ויהיה כאוס מוחלט...

ד"א, אני לא יודע אם שמתם לב אבל נאמר בתקשורת כי הגנב שמת מת כתוצאה מכדור שפגע לו בעורק ראשי ברגל וכך הוא דימם למוות... ואני אומר - ועדיין להאשים את שי דרומי בהריגה? לפי הפירסומים הראשוניים הייתי בטוח שהוא ממש צלף לו בראש ואז רקד מסביב לגופה, והנה מסתבר שהוא ניסה להזהיר, הגנבים לא שאו להזהרותיו אז הוא ירה לו ברגליים, האיברים "הכי פחות חשובים" וגם הכי פחות מסוכנים, סלחו לי, אבל מי שיורה ברגליים אין לו שום כוונה להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אני לא אמרתי לרגע שהוא התכוון להרוג. אבל מה אם הוא לא היה מכוון טוב, מהפחד, מההתרגשות, והיה פוגע לו בחזה? אבל הוא עדיין ניסה לכוון לרגל... אז, למה שהקורבן כאן יישב בכלא? בגלל זה אני חושב שצריכות להיות "הקלות" רציניות למי שמנסה להגן על עצמו / משפחתו (את הכלב שלו הוא לא הצליח להציל).

לגבי ההכללה בקשר לבדואים - הרבה בדואים שנתקלתי בהם ניחנים בתכונה הזאת. אני חושב שזה פשוט עניין של חינוך, וכנראה משהו בתרבות שלהם מאחד את החינוך לכיוון הזה (אני לא יודע לשים אצבע בדיוק על מה). אגב, זה נכון גם לגבי ערבים בכלל (למרות שלא באופן בולט כמו אצל הבדואים) ואצל הדרוזים.

ושוב, אני לא אומר שזה נכון לכל ערבי ולכל דרוזי. ואני גם לא אומר שזה משהו שצריך לעשות משהו בקשר אליו (כי אני גם לא כל כך יכול לחשוב מה אפשר לעשות... זכותו של כל אדם לחנך את הילד שלו כמו שהוא רוצה). פשוט הצגתי את זה כעובדה שהרבה מאוד אנשים (כאלה שנחשפו הרבה לאוכלוסיות מהסוג הזה) מודעים אליה. אין בזה גזענות, כמו שאולי רמזת (למרות שאני לא בטוח), יש בזה אפיון מגזר באוכלוסיה. אם אני אגיד לך שהעניים נוטים יותר לפשיעה, אתה תזעק גזענות? לא. למה? הסיבה הנוחה היא, שלא עשיתי הפרדה לפי שיוך אתני, אז אין בזה שום גזענות. אם, לעומת זאת, הסטטיסטיקה אומרת שבני המגזר הערבי מעורבים הרבה יותר בתאונות דרכים קטלניות - זאת אמירה שבעייתי להגיד. אבל למה? זאת סטטיסטיקה. אני לא אוהב את הצביעות הזאת. ושוב, אני לא יודע אם רמזת שאני גזען, אם לא רמזת אז אני מתנצל על ה"האשמות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתכל בעיתון, ורואה שהבנאדם הזה עצור, ומואשם ברצח. (עכשיו כנראה משתנה להריגה)

השודדים הבדואים האלו, הרעילו ושחטו את הכלבים שלו פעם קודמת, והשאירו את הסכין למפתן ביתו של דרומי.

שודדים בדואים כאלו, רצחו דקרו ודרסו עשרות שוטרים ואזרחים, הם בטח לא באו להאכיל את הארנבות.

עכשיו, שוכב במחלקה לטיפול נמרץ, שוטר, בשם שלומי אסולין, פצוע קשה עד אנוש - מורדם, מונשם,

לאחר ששודד בדואי נעץ בראשו, בגזע המוח - מברג.

ואני שומע, שהבנאדם הגן על הרכוש, וזה מצב בלתי אפשרי, ואומר - הבנאדם הגן על החיים שלו. כאשר ארבעה שודדים בדואים כאלו,

ששחטו את הכלבים שלך, חמושים בסכינים, פורצים לביתך באמצע הלילה, לא תרגיש מאוים? לא תרגיש בסכנת חיים?

התשובה היא כן, והירי שביצע החוואי האומלל היה לעבר הרגליים, להגנה עצמית ולא כדי להרוג.

לרוע המזל הכדור פגע בעורק מרכזי, ולמרות שהחואי טיפל והחיאה את אותו בדואי, לא הלך.

אגב, הבדואים האחרים שפרצו לדירה, הם כמובן, חופשיים בביתם, הם הרי לא ביצעו שום פשע כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...