LCD של פיליפס 20' רחב עם פאנל IPS ב-1500 ש"ח ?! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD של פיליפס 20' רחב עם פאנל IPS ב-1500 ש"ח ?!

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בטוח?

הם התחייבי בפניך שהמסך הוא עם פנל IPS?

זמן התגובה שהם מפרסמים הוא 8MS מה שמצביע על פנל TN (ובסבירות נמוכה PVA)

פנל הIPS של 200W6CS הוא 16MS או 6MS (תלוי איך מודדים) ולא 8MS

הסיומת B שמורה בפיליפס למסכי TN השווה את 200WP7ES ל 200WB7ES

כשפניתי אליהם לא ידעתי מה זה פאנל IPS, ציינתי את הדגם שנמכר בארץ, אמרתי שהוא נמכר ללא רגלית, ושאלתי אם זה אכן מסך מקורי של פיליפס. את התשובה קיבלתי מרשת קשר - הפניה הועברה אליהם. מאחר ורשת קשר הם הנציג הרשמי מבחינת פיליפס, והם מתחייבים שזה מסך מקורי של פיליפס, סביר להניח שאכן זה המצב.

למסך יש זוית צפייה רחבה (176 מעלות, וזה אמיתי - יש לי את המסך הרי), ולכן ניתן להניח שזה IPS. ה-B בשם הדגם מציין -BLACK

200W6CS - Silver

200W6CB - Black

ה-8ms מצויין במפרט של פיליפס כזמן משחור לשחור בפירוש

http://www.p4c.philips.com/files/2/200w6cs_00/200w6cs_00_pss_eng.pdf

8ms response time (On/Off)

On-Off response time is the period required for a liquid

crystal cell to go from active (black) to inactive (white)

and back to active (black) again. It is measured in

milliseconds. Faster is better: Lower response time

means faster transitions and, therefore, results in fewer

visible image artefacts in the display of transition of text

and graphics. On-Off response time is a more important

measure in the display of business content like

documents, graphs and photos.

אין לי מושג מאיפה הגיע המספר של ה-16ms או ה-6ms - אני נוטה להאמין לפיליפס משום מה...

בקיצור - מדובר אכן במציאה - ורק בגלל החוסר ברגלית שלא ממש מעניינת.

אתם יכולים להכנס לאתר של ולשלוח פנייה עם כל מה שמטריד אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מי שענה לך בקשר למסך הם רשת קשר? לא הייתי סומך על המידע הטכני שיש להם לגבי המסך, לצערי יבואנים בארץ

לא הוכיחו בקיעות רבה במוצרים ובפרט במסכי ה LCD שהם משווקים.

בקשר למסך, יש לך אותו? אתה מוזמן לספק לנו צילומים ממספר זויות צפיה.

זויות צפיה אופקיות רחבו אינן ערובה לפאנל כלל, לרוב זויות הצפיה האנכיות הם אלו שמסגירות שמדובר ב TN.

אשמח אם תוכל להעלות תומנות של המסך מלמעלה ובייוחוד מלמטה.

אם מדובר במסך עם פאנל או אפילו VA זו אכן מציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא שפיליפס לא מוכרים צגים עם פנל IPS 8MS B2B.

יש להם את הפנל LM201W01 שנמכר בדגמי 200W6 שהוא IPS אבל הוא 16MS B2B.

הם גם מוכרים עם פנל P-MVA את דגמי 200WP אבל גם הוא 16MS B2B.

הדגמים היחידים עם 8MS B2B הם 200WB שנמכרים עם פנל CLAA201WA01 שהוא TN.

דרך נוספת לזהות IPS היא להסתכל עליו בחדר חשוך כשהמסך מציג תמונה שחורה (כמו בשומר מסך) אם האור שזולג מהצדדים הוא סגול זה מאפיין של IPS.

אור צהבהב מאפיין יותא מסכי TN.

הערה לסיום: 1500 זה מחיר לא רע עבור 20 אפילו עבור TN כל שאם אתה מרוצה מהמסך אז תהנה.

עריכה: עכשיו מצאתי את זה http://www.pcpocket.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=823 מסך 20" נראה לי ששווה לבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה לא ברור.

דגם 200W6CS הוא IPS לפי המקורות שלך. המפרט של המסך הזה באתר של פיליפס, כמו שהבאתי בקישור מראה בבירור 8ms B2B ולא 16 כמו שאתה טוען,

אז כנראה שהמקורות שלך טועים - או שפיליפס משקרים, מה נראה לך יותר הגיוני ?

תנסו לעשות מחקר קצת יותר רציני מלהסתמך על אתר לא ברור שהחליט שמדובר ב-16ms.

אני מוכן לעשות את כל הבדיקות שביקשתם - צילומי זוית, חושך וכו' - אין לי ספק שזה IPS, זוית הצפיה היא כמו של דף נייר בערך, מכל כיוון.

נראה לי שמצאתי את המקור לבלבול - מסתבר שמתישהו ב-2006 הפנל הוחלף מ-16 ל-8ms :

http://www.amazon.co.uk/Philips-200W6CS-05-Silver-16ms/dp/B000BKHH2I

Finally, you may notice that the title mentions a 16ms response time but the specifications show 8ms. I should mention that Philips have phased out the use of a 16ms pannel and have been using an 8ms (grey to grey) pannel instead. This is good news for those playing fast paced games as it should reduce the chances of image persistance or 'ghosting'. Unfortunately, as far as I know, it's rather difficult to tell which you're getting and there's nothing on the box or the monitor to indicate which it is (the box currently says 16ms either way). As the older stock is sold off it will become more likely that only 8ms pannels will be available but at the moment it's a bit of a lottery. With either a 16ms or 8ms pannel, this monitor remains a very good display and is highly recommended.

The quality is excellent - there is no ghosting (although advertised as 16ms, the 16ms panel was replaced by an 8ms, 800:1 panel at the start of 2006 which provides a better quality image). It uses the same panel (LG Philips LM201W01) as the far more expensive 20" Cinema display and the 2005fpw.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Finally, you may notice that the title mentions a 16ms response time but the specifications show 8ms. I should mention that Philips have phased out the use of a 16ms pannel and have been using an 8ms (grey to grey) pannel instead. This is good news for those playing fast paced games as it should reduce the chances of image persistance or 'ghosting'. Unfortunately, as far as I know, it's rather difficult to tell which you're getting and there's nothing on the box or the monitor to indicate which it is (the box currently says 16ms either way). As the older stock is sold off it will become more likely that only 8ms pannels will be available but at the moment it's a bit of a lottery. With either a 16ms or 8ms pannel, this monitor remains a very good display and is highly recommended.

.

רשום בבירור שהפאנל הינו 8ms אפור-אפור, לכן זמן התגובה שלו לשחור-לבן-שחור הינו במקרה הטוב 16ms כמו בפאנל של ה 2007.

8ms אינה ערובה לפאנל , אנא צלם את המסך מזויות שונות עם תמונה בכדי שניתן יהיה להיתרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה ?

כבר הראיתי במפרט הרשמי של פיליפס מה מציין ה-8ms - לא להסתמך בקטע הזה על פוסט של משתמש בודד. רציתי רק להראות פה שכנראה היה שינוי במפרט

ב-2006 וה-16 הפך ל-8, ומכאן נובע ההבדל.

http://www.p4c.philips.com/files/2/200w6cs_00/200w6cs_00_pss_eng.pdf

8ms response time (On/Off)

On-Off response time is the period required for a liquid

crystal cell to go from active (black) to inactive (white)

and back to active (black) again. It is measured in

milliseconds. Faster is better: Lower response time

means faster transitions and, therefore, results in fewer

visible image artefacts in the display of transition of text

and graphics. On-Off response time is a more important

measure in the display of business content like

documents, graphs and photos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט ה"רשמי" של פילפיס לא אומר כלום, מדובר ככל הנראה בפאנל הזה שהוא פאנל עם זמן תגובה של 6ms אפור-אפור,

לדעתי מדובר בטעות/הטעיה מצד פיליפס. אין פאנל עם זמן תגובה של 8ms שחור-לבן-שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה שיח חירשים כלשהו. בוא נסכם את נקודות המחלוקת :

- הדיון התחיל מזה שנמכר דגם בשם 200W6MB במחיר זול לכאורה - עלתה השאלה אם מדובר אכן במסך מקורי של פיליפס.

- אני שלחתי פניה לפיליפס העולמית, וקיבלתי טלפון מרשת קשר, שמתברר שהם הנציג הרשמי. לפיכך - מדובר אכן במסך מקורי של פיליפס.

אם כך - שם הדגם האמיתי שמתאים לו הוא 200W6CS/CB - זה פשוט אותו מסך איך שלא מסתכלים על זה, רק בלי הרגלית. אין לפיליפס שום מסך דומה עם פאנל אחר. על המסך מאחורה בתוית המקורית של פיליפס כתוב 200W6, ויש מדבקה נוספת - עם מספר סידורי - שם כתוב 200W6MB.

אם הסכמנו על זה - עכשיו נדון בדגם 200W6CS. ברור לכולם שהוא מכיל פאנל LM201W01 - לפי כל המקורות. כולם גם מסכימים שזה פאנל .

עכשיו - השאלה היא אם הוא 8 או 16ms ואם זה BTB או GTG.

לפי הקישור שאתה הבאת מדובר ב-8ms GTG.

לפי המפרט של המסך עצמו מדובר ב-8ms BTB. אתה טוען שמדובר בטעות/הטעייה..לא יודע לענות על זה. יתכן.

בכל מקרה - גם 8ms GTG - שעם זה אתה לא יכול להתווכח (ראה תמונה, מהקישור שאתה הבאת), מסך 20" - זה מחיר מציאה.

מעבר לזה שלי זה לא ממש משנה - אני לא משתמש בו למשחקים, אף אחד בביקורות שראיתי לא דיווח על מריחות נראות.

בכל מקרה - רק כדי לוודא - אני אעלה בזויות שונות, ואני אבצע את הבדיקה בחושך, שתהיה רגוע. אתה מוזמן גם לפנות לפיליפס ולוודא.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדף אחר באתר של פיליפס, על אותו מסך, מצאתי מפרט אחר שטוען ל-8ms GTG. כנראה שזה הנכון...וזה אותו דבר גם ב-200W6MB

בכל מקרה - אני אצלם את המסך מזויות ותגידו אם זה UPS או לא.

http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/tree/en/gb/consumer/PC_PRODUCTS_GR_GB_CONSUMER/LCD_MONITORS_CA_GB_CONSUMER/ce/_productId_200W6CS_00_GB_CONSUMER/LCD_widescreen_monitor+200W6CS_00?proxybuster=QQI3Q1WGQ1K21J0RMRCSHQNHKFSESI5P&activeTab=specifications

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירות סוף עונה היישר מהמזרח הרחוק? Leftover?

זוכרים את הפאנל של ה 2005FPW הקשיש אז פורסם אם אני לא טועה שמדובר בפאנל 12MS כש פרסמה בכלל שהפאנל הוא 16MS.

מצטער אבל זה מריח לא טוב (וזה לא ממני) ואני יתקשה להאמין שמדובר בדגם 200W6CS.

אם זה לא "שאריות במבצע" אז כנראה שבכל זאת הריח לא מהמסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה התמונות שרציתם לראות - נאלצתי להקטין לפחות מ500KB..אני אעלה ZIP עם תמונות בגודל מלא ל-yousendit[br]פורסם בתאריך: 31.01.2007 בשעה 19:15:47

ועוד כמה...

אגב - בדקתי בחושך עם תמונה שחורה - יש באמת תאורה סגלגלה. אז מדובר אכן ב- ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...