Genius Ergo 520- סקירה אישית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Genius Ergo 520- סקירה אישית

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

בזמן האחרון ישנם רבים אשר ממליצים בפורום זה על 2 עכברים דיי דומים של ג'יניוס- ה Ergo 520 וה Ergo 525.

העכברים זהים מבחינה חיצונות, אך ה520 הוא עכבר אופטי וה 525 הוא עכבר .

אני רציתי להחליף עכבר. ראיתי את ההמלצות והביקורות הסבירות ומעלה על הג'יניוס- והתרשמתי. האם באמת עכבר דיי זול (יחסית למיצובו, 120 שקל זה עדיין הסכום הגבוה ביותר ששילמתי על עכבר) יכול להתחרות בחוד החנית- לוג'יטק? היה לי נסיון לא טוב עם העכברים של ג'יניוס בעבר, אבל החלטתי לתת עוד נסיון.

אציין כי הנסיון הגרוע שלי עם ג'יניוס היה בגלל שהיו לי 2 עכברים שלהם שמתו בפתאומיות- דבר שעליו לא אוכל להעיד כאן.

מאחר ודרישותי מעכבר לא עד כדי כך גבוהות- הסתפקתי בדגם האופטי, כאמור. עוד סיבה לבחירה בעכבר זה- לפי הביקורות הוא נוח וארגונומי- מה שכן רציתי מהעכבר שלי.

קודם כל תמונות:

pic.php?u=1697NEN67&i=19286

pic.php?u=1697NEN67&i=19287

pic.php?u=1697NEN67&i=19288

pic.php?u=1697NEN67&i=19289

pic.php?u=1697NEN67&i=19290

pic.php?u=1697NEN67&i=19291

אחת הטענות של "מתנגדי" העכבר הזה היא שהוא לא איכותי כמו הלוג'יטק MX518. מנסיוני עם עכברי לוג'טק (לא עם 518) הם כנראה צודקים.

העכבר בהחלט איכותי- אבל לא "top of the line".

לפלסטיק בצדדים יש הרגשה נעימה וחלקה. הלחיצה על הלחצנים בסדר- פרט לכפתור בצד אשר מאפשר לשנות את ה DPI. הוא קצת רופף.

העכבר אכן ארגונומי ונוח. בין הנוחים שהחזקתי.

לעכבר ישנם 5 כפתורים נוספים מעבר לסטנדרטים אשר ניתן להגדיר בהתאם לצורך. אני אישית לא מתלהב מהדברים האלה- כל אחד ומה שנוח לו.

יתכן כי זה נוח במשחקים אבל עדיין לא בדקתי.

כידוע, לעכבר הזה יש את אותו חיישן אופטי כמו ב MX518. העכבר בהחלט מרגיש מדוייק ותזוזתו חלקה ומהירה.

ניתן לשנות את הרז' בין 400, 800 ו 1600 DPI. בחלונות אני לא רואה טעם לעבוד עם משהו אחר מ 800DPI.

ניסיתי לשחק קצת ב FEAR ולשחק עם זה- והאמת שפשוט הכי נוח להישאר ב 800 DPI. יש הטוענים ש 400DPI, לדוגמה, יהיה נוח במצבים בהם אנו משתמשים בדברים הדורשים דיוק, כגון רובה צלפים ו 1600DPI יהיה נוח כאשר נהיה במצבים הדורשים מהירות.

אני לא הסתדרתי עם שניהם- 400 DPI איטי בטירוף ו 1600 מהיר בטירוף.

בעתיד אשתדל לנסות לשחק עוד קצת ולתת דיעה מבוססת יותר.

לסיכום:

זהו העכבר הטוב ביותר שהיה לי. הוא נוח, מהיר ובעל כפתורים שמאפשרים אפשרויות רבות. איכותו לטעמי בינונית. העכבר מרגיש טוב- אבל לא טוב כמו העכברים שהחזקתי של לוג'טק. לגבי הביצועים- הם טובים, אך דעתי בעניין אינה מספיק מבוססת (העכבר ברשותי כשבוע ובקושי שיחקתי בו).

לעומת העכבר הקודם שהיה לי, של A4 Tech, הוא מרגיש טיפה פחות איכותי.

העכבר לדעתי שווה את הכסף.

האם להשקיע קצת יותר בלוג'יטק? זוהי כבר בחירה אישית. אני לא רואה טעם ומרוצה מהמוצר הזה.

ציון:8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על הביקורת באמת כל הכבוד לא משעממת אחלה :yelclap: :yelclap: :yelclap:

גם אני חושב להחליף את העכבר שלי אבל אני חושש שההבדל לא יהיה מורגש ואז ההורים שלי יגידו ש"זרקתי תכסף לפח" :kopfpatsch:

אם אני יעבור זה יהיה לליזר

שוב כל הכבוד על ההשקעה והזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב להחליף את העכבר שלי אבל אני חושש שההבדל לא יהיה מורגש ואז ההורים שלי יגידו ש"זרקתי תכסף לפח" :kopfpatsch:

אז הם יגידו? נו ו..?

אתה בן 21, לא? (לפי הפרופיל)

גם את תחליף לעכבר הכי טוב בעולם הוא עדיין (מבחינתם) רק יזיז את הסמן על המסך.

נראה לך שאכפת להם משינוי רגישות? ממש לא.

אם זה כסף שלך ואתה רוצה, תקנה ותהנה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה, למרות שאני חושב שהביקורת הייתה יכולה להיות יותר מועילה אם הייתה לך התנסות עם עכברי גיימינג אחרים.

אני אישית עוד לא התנסתי עם העכבר הזה (או עם ה525), אבל אני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...