מחשב נייד, אינפרא אדום, פלאפון, אני צריך עזרה בקישוריות. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד, אינפרא אדום, פלאפון, אני צריך עזרה בקישוריות.

ONKYO

Recommended Posts

קיבלתי איזה מחשב נייד אחד של (satellite pro 460 cdt) לא בדיוק מציאה, אבל עדיין, ...

בקיצור ראיתי שיש לו "חיישן" אינפרא אדום מאחורה, ותהיתי מה אני אוכל לעשות איתו (ואיך) מתי שאני ישתמש בו עם הנוקיה 3360 שלי (שגם לה יש חיישן, שפועל...)

מישהו יודע??

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורה להיות לך תוכנה בדיסק שקיבלת את הפלאפון (Nokia Suite , או שאתה יכול להוריד מהאתר שלהם) אשר מאפשרת לך לשלוח לפלאפון שירים, אייקונים ונתונים מסויימים.

אם האינפרא אדום שלך הוא גם משדר אז זה אמור לעבוד, אבל יכול להיות שתצטרך תוכנה נוספת או דרייבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי ת'תוכנה כבר אתמול והכל פועל

תודה בכל מקרה

(נ.ב, אולי מישהו מכיר אתר עם צלצולים מוכנים בmidi שאני יכול להוריד, להפוך עם התוכנה לפורמט של פלאפון, ולשלוח?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שדרגתי ביום ראשון למכשיר NOKIA 6360 וקישרתי בינו ובן המחשב הנייד..

הורדתי את התוכנה של נוקיה ואחרי שהיא הסתה לי קצת בעיות מצאתי את התוכנה הזאת:

Oxygen Phone Manager II for Nokia phones v2.0.8

תוכנה מצויינת גם בגרסת הTRIAL

אתה יכול להוריד אותה (בגרסת נסיון כמובן..) מ- http://www.opm-2.com

ויש גם את האתר הזה (MIDI) http://www.mididb.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה של Oxygen לא מזהה ת'מכשיר שלי (3360, אולי בגלל שהוא לא gsm ?)

ואפשר להמיר מידי לצלצולים בעזרת התוכנה של נוקיה suite אין לי קישור מדויק, אני ינסה לחפש

אתה פותח איתה קובץ מידי ואז עושה convet לחלק שאתה רוצה או לכל השיר ואז שולח לפלאפון בעזרת האינפרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

למי שיש בעיות לעבוד עם התוכנה המקורית של נוקיה , יש את התוכנה הזאת שנקראת nokia logomanager , תומכת בלוגואים , אייקונים , אפשר לצייר לבד , לשלוח לאנשים אחרים ברשת דרך מרכז ההודעות של הסלולרי שלכם , ועוד כל מיני שטויות . עובדת עם רוב המכשירים של נוקיה שמסתובבים בארץ .

www.logomanager.co.uk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...