AMD 3700 1MB חוות דעת על המעבד . - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD 3700 1MB חוות דעת על המעבד .

King Kong

Recommended Posts

ו.... איפה הקשר?

הרוב טועים, מה לעשות ככה זה.

שומעים פנטיום 4 מייד מדמיינים לעצמם משהו תותחי, שומעים חושבים שזה לחנונים ( :screwy: ).

שמע, אתה כל הזמן מנסה לפתוח את הוויכוח המפגר הזה בדרכים שונות, תחסוך את זה מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היתה תקופה שאינטל היו יותר טובים

אח"כ תקופה שהמעבדים של היו עדיפים

ועכשיו שוב המעבדים של עדיפים.

(מבחינת ביצועים)

מבחינת מכירות, תמיד הובילו, גם בזמנים "הקשים"

כי מדובר במותג חזק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רושם "מותג חזק מאוד "

הם לא סתם רכשו לעצמם שם של מותג עובדה ש עם כל "האיכות" מזדנבת אחרי Intel ...

שאלה :

חשבתי לעשות OC ל AM 3500 הקטע ... יש לי מאוורר BOX לא יודע איך החנון יגיב (:

ודרך אגב אצל אנשים נשמע חיקוי של אינטל לא "חנונים"

AMD נשמע סוג של מעבד תחליפי זול לאינטל כמו DMO של ראשי דיו ..סוג של חיקוי ..

בפעם האחרונה שהצעתי למישהו כמעט הפסדתי לקוח הוא הסתכל עלי כאילו אני מנסה לעבוד עליו לך תסביר ללקוח שאתה "אמין" וזה יותר טוב מפנטיום 4 ((:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רושם "מותג חזק מאוד "

הם לא סתם רכשו לעצמם שם של מותג עובדה ש עם כל "האיכות" מזדנבת אחרי Intel ...

ואיך זה מסביר את הטענה שלך שמעבדי אינטל אמינים יותר או טובים יותר? הם לא!

פשוט אינטל היא חברה מפורסמת מאוד, כמו שעומרי אמר יש לה מותג חזק מאוד.

ומה לעשות? לא כולם מבינים במחשבים, אז רוכשים מה שנשמע טוב. במקרה הזה (פרסקוט מול A64) השוק המהיר הוא האשם, מכיוון שלפני ה A64 הרוב המוחלט המליצו על אינטל כי המעבדים של אז היו משתלמים יותר. אז הדעה הקדומה הזאת נסחפה גם לתקופה של A64 ואז אמרו "מה פתאום איזשהו חזק יותר מהפנטיום שמנטיום שלי??".

ולמי לעזאזל איכפת מה האנשים חושבים? הם לא מבינים והולכים על מה שנראה יפה.

אנחנו מדברים כאן על מה טוב יותר באמת, ולא חארטה של פירסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד איפה אתה חי ב HWZONE ?

בתור אחד שמסתובב הרבה בארץ אנשים לא יודעים שיש דבר כזה !

אני ממש לא צוחק ..

90 אחוז מהצרכנים לא יודעים מה זה נשבע לך הם חושבים שזה לגו או מכונית של קינדר .

ואינטל בנתה שם לא סתם אנשים קנו ראו התרשמו ...

הגעתי למסקנה שלרוב המשתמשים לא אכפת ביצועים כמו אמינות ויציבות וזה מה שאינטל מביאה ...

לאף אחד לא מעניין "ביצועים של עוד 20 אחוז או 30 "

עמך : המחשב עובד / מחזיק שנים ? מצויין , המשחק עובד ? , האינטרנט עובד ? ... מצויין העיקר שאין תקלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר מנקודת מבט שיווקית, אני מבין את זה. ברור לנו שרוב הצרכנים הלא מבינים מעדיפים מערכת מבוססת כי זה "פנטיום 4!". אבל תבין שאתה נמצא פה בפורום מחשבים, שהמטרה שלו היא לחקור את כל העניין ולא להגרר אחרי השוק ואחרי הפרסום של החברות הגדולות. משתמשים באים לכאן בשביל ללמוד ולא לקנות מה שנשמע יפה, להבין מה מסתתר אחרי כל השיט הטכני הזה ולאט לאט העולם הזה נפתח להם ונהיה ידידותי יותר.

אתה מדבר על משתמשים שלא איכפת להם מזה, חומרה ומחשוב זה לא תחום עניינם והם מתעסקים רק בגלישה באינטרנט ועוד כמה שטויות. אז ברור שכדי ללכת על בטוח הם מעדיפים ללכת על מה שכולם הולכים, ועל מה שיש עליו פרסום גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר מנקודת מבט שיווקית, אני מבין את זה. ברור לנו שרוב הצרכנים הלא מבינים מעדיפים מערכת מבוססת אינטל כי זה "פנטיום 4!". אבל תבין שאתה נמצא פה בפורום מחשבים, שהמטרה שלו היא לחקור את כל העניין ולא להגרר אחרי השוק ואחרי הפרסום של החברות הגדולות. משתמשים באים לכאן בשביל ללמוד ולא לקנות מה שנשמע יפה, להבין מה מסתתר אחרי כל השיט הטכני הזה ולאט לאט העולם הזה נפתח להם ונהיה ידידותי יותר.

אתה מדבר על משתמשים שלא איכפת להם מזה, חומרה ומחשוב זה לא תחום עניינם והם מתעסקים רק בגלישה באינטרנט ועוד כמה שטויות. אז ברור שכדי ללכת על בטוח הם מעדיפים ללכת על מה שכולם הולכים, ועל מה שיש עליו פרסום גדול.

עבדתי בחברה שאני לא יכול לומר את שמה שאתם ממליצים עליה כל הזמן ...

ו..אנשים קנו שם רק אינטל !!! מילה של כבוד .

על כל אחד שרכש "פריק" 4000 רכשו ..

את האנשים לא ממש מעניין "איכות" מעניין מחיר ואמינות בתור אחד שאכל הרבה שיט ובילבולי מוח של לקוחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, מה הקשר התגובה הזאת עכשיו? בדיוק עליה עניתי בהודעה שציטטת:

אתה מדבר מנקודת מבט שיווקית, אני מבין את זה. ברור לנו שרוב הצרכנים הלא מבינים מעדיפים מערכת מבוססת כי זה "פנטיום 4!". אבל תבין שאתה נמצא פה בפורום מחשבים, שהמטרה שלו היא לחקור את כל העניין ולא להגרר אחרי השוק ואחרי הפרסום של החברות הגדולות. משתמשים באים לכאן בשביל ללמוד ולא לקנות מה שנשמע יפה, להבין מה מסתתר אחרי כל השיט הטכני הזה ולאט לאט העולם הזה נפתח להם ונהיה ידידותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לפורום הזה ואני רוכש לו כבוד אבל ..נראה לך באמת שבנאדם שנעול על אינטל יכנס ל HWZONE ויקנה ?

אתה באמת מאמין לזה ..? עם כל הכתבות המקצועיות בעד ונגד ...

תעבוד קצת בתעשיה של המחשבים בסיליקון ותראה כמה אתה טועה .

אני דיי חלקלק ומוכר טוב ובקטע של INTEL צריך לשחד בבחורה כדי שתהיה עסקה לטובת (:

"תקבל רמקולים חינם " , "מקלדת ועכבר חינם " , "הנחה " , "מבצע "...

אם העסק שאני עובד בו היה מוכר רק הוא היה פושט רגל מזמן מוכרים שם AMD "כהזמנה מיוחדת "

אחת ל 4000 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, התגובה שלך ממש לא קשורה למה שאני כתבתי, יש לי הרגשה שאתה עושה ממני צחוק.

עם כל הכבוד לפורום הזה ואני רוכש לו כבוד אבל ..נראה לך באמת שבנאדם שנעול על אינטל יכנס ל HWZONE ויקנה ?

אתה באמת מאמין לזה ..?

ועוד איך כן, המון המון פעמים אני אישית הראיתי למשתמשים את הדרך הנכונה, וזה הצליח, והם הודו לי, והמון המון פעמים ראיתי שעשו את זה אחרים.

בגלל זה באים לכאן בחור.

תעבוד קצת בתעשיה של המחשבים בסיליקון ותראה כמה אתה טועה .

אתה מוכן להסביר לי מה אתה קשור עכשיו?

אני בטוח שתקעת סתם "סיליקון" במשפט כדי להראות "ידע", פטתי.

אם העסק שאני עובד בו היה מוכר רק הוא היה פושט רגל מזמן מוכרים שם "כהזמנה מיוחדת "

נכון, ואף אחד לא מתנגד לזה פה.

תקרא שוב את ההודעה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב בזכותך הכפילה את המכירות בארץ אתה לא ממש מציאותי ..

כמו שאמרתי על כל 5 אנשים שהעברת ל .. אז 6000 עברו לאינטל ..

קשה להבין את זה מנטלית .. הפורום והמציאות זה ריאלטי אחר .

אבל אתה צודק זה ויכוח שלא יגמר .

אני אישית הייתי בוחר באינטל "אולי" פחות ביצועים אבל סוס זקן ואמין לא אוהב ריגושים ((:

הרכבתי סתם בשביל החוויה מתוך ידיעה שאני יכול למכור את המחשב חזרה לבעל הבית ולקבל 70 אחוז מההוצאה בעתיד.

נ.ב.

אנחנו אמורים לקבל VIA = ולוחות מעניין איך המערכת הזאת מבחינת ביצועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...