ניסוי המרה מ- MP3 ל OGG איזה תוצאות!! :) - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסוי המרה מ- MP3 ל OGG איזה תוצאות!! :)

orlevi_85

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם CX-300 לא תשמע בחיים שום הבדל בין FLAC ל- שהומר נכון.

נכון מאוד , וגם עם 90 אחוז מהציוד שנמצא בשוק , את הקבצים (שהומרו נכון ובאיכות גבוה) אני מוכן לספק למיפגש האוזניות הבא שלך. לדחוס לגודל גדול פי 10 זה לא היתלהבות זו טיפשות ולא על זה מדובר כאן. להמציא דברים שלא קיימים בשביל להיתלהב מעולם האודיופיל - זו התלהבות. (כמו שההשפעה של דחיסה היא רק דבר אחד - שבמיקרה גם בא לידי ביטוי רק בהבדלים בין אוזניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה המצאת בשביל להתלהב מעולם האודיופילים, אבל אני בכלל לא הבנתי מה אתה רוצה.

אני סך הכל אמרתי שה-CX300 קקי והן לא אודיופיליות. עם ציוד כזה אין טעם להשקיע בקבצים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו כולם יקנו באלפי שקלים , יחברו אותם לנגנים פשוטים וידמיינו הבדלים בין FLAC , ל VBR LAME ב 250 KBPS, בדיוק כמו ידידינו שפתח את התרד - ובדיוק כך אנו חוזרים לנושא המקורי של התרד ולבעיתיות בתשובות המינימליסטיות ללא הסברים של אותם אנשים שעוזרים.

(זה כמו לולאה אין סופית שהתנאי עצירה שלה הן תשובות מפורטות שמסבירות "למה" ולא רק "מה לעשות", הנושא הוא לא הכי פשוט להבנה לכולם והוא כולל הרבה מצבים והרבה דברים, תשובות חלקיות יחזירו את הפורום לאותן השאלות שוב ושוב - בדיוק כמו שקורה כאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...