מארז ג'נרי מזמזם לי באוזן... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ג'נרי מזמזם לי באוזן...

cellman

Recommended Posts

קניתי את המארז הזה:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3555

הפח דק ביותר ומתכופף מכל מגע.

עכשיו הוא לידי, מזמזם לו בשקט, מרגיז.... כיביתי מאווררים שונים, לא מצליח לאתר את מקור הזמזום שמגיע מהמארז עצמו (הפח מזמזם).

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקיעים 200 שקל וקונים מארז של HEC עם ברזל בעובי 0.8 ממ

עזרה של ישראלי לפתרון בעייה שכבר קרתה. (יש הבדל בין עצה (או המלצה) לפיתרון ).

לענינינו.

בגדול אתה צריך לאתר את מקור הרעש , משהו רועד שם עקב פעילות המאוררים וההארדיסק וצריך לאתר אותו - זה יכול להיות מכסה או מחיצה פנימית, החיבור של הספק לפח ועוד המון דברים. בשביל לאתר צריך לפתוח את המארז כשהוא פועל - צריך לעשות זאת באקסטרא זהירות - ואם אתה לא בטוח במה שאתה עושה - עדיף שלא תיגע.

אם תאתר מה רועד אפשר לנסות לעקם טיפה לצורה שפחות תירעד או להדק את הקטע הרועד עם חתיכת ספוג או חומר לא מוליך כלשהו שילחץ על החלק הרועד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז פתוח, הזזתי, לחצתי על מקומות שונים, שחררתי את הברגים של הדיסקים הקשיחים - חיברתי בחזרה...

הזמזום בא והולך, לפעמים נשאר לדקות ארוכות.

אני שם יד על המארז ומרגיש את הזמזום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפעיל את המחשב בלי כל דבר שרועד חוץ מה HD והמאורר של המעבד.

תחבר אחד אחד ותבדוק.

תנסה גם להזיז את המארז ע"ג השולחן/הרצפה.

בכל מקרה, בדר"כ אין יותר מדי מה לעשות במקרים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז פתוח, הזזתי, לחצתי על מקומות שונים, שחררתי את הברגים של הדיסקים הקשיחים - חיברתי בחזרה...

הזמזום בא והולך, לפעמים נשאר לדקות ארוכות.

אני שם יד על המארז ומרגיש את הזמזום.

לא צריך לפתוח בשביל לפרק דברים או להזיז - המטרה היתה לאתר מה גורם לרעד לא לתקן, יש שלבים לפתרון בעיות - קודם מאתרים , אחרי זה מסדרים.

כשאתה מאתר מה זז מהרעד וגורם לזימזום אתה מטפל בו.

אם אל איתרת מה גורם לרעש אחרי חיפוש מעמיק ויסודי - אז מן הסתם אין לך מה לשחק, ולכן קרה מה שתיארת - קודם תאתר מה רועד.

ואם אתה בטוח שעברת על הכל ולא מוצא - יכול להיות שזה משהו פנימי למשל בתוך ספק הכוח , שזה כבר בעייה - צריך להחליף אותו, אבל שוב - אם לא תאתר במדויק זה חבל על הזמן שלך , ובייחוד על שלי שניסיתי לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה

בסופו של דבר זה קשור לכוננים הקשיחים (יש לי שלושה) וצריך למצוא דרך לבודד אותם, או שכבר עדיף לקנות מארז לא יקר אבל "נורמלי" (כמו COMPUCASE למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כרגע יש מארז ג'נרי משהו נוראי!

הרעש שמגיע יכול להיות או של המעבר או דיסק קשיח.

יותר הגיוני דיסק קשיח למה מתי שהוא בלחץ הוא מקפיץ את כל המחשב איתו ועושה רעש של פטיש אוויר :bash:

עוד מעט אני הולך לקנות מחשב חדש... הפעם אני לא יעשה את ההטעות של מארז/ספק ג'נרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...