בעיה ב SUSE 10.1 כרטיס הרשת - חיבור לאינטרנט - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב SUSE 10.1 כרטיס הרשת - חיבור לאינטרנט

Xthread

Recommended Posts

שלום.

התקנתי SUSE 10.1 , כן זה עם ה COMPIZ המגניב ב GNOME וזה פועל כמו קסם לכל מי שרוצה לדעת.

לא ניסיתי את זה ב KDE עוד כי זה לא חשוב ממש אם אני לא יכול לגלוש.

עכשיו אני משתמש ב כרטיס עם מודם THOMSON בכבלים.

יש לי בעיה להשתמש בכלל בכרטיס .

עד כמה שאני יודע זה הצליח לזהות את זה בלי בעיות, אבל הכרטיס לא פועל.

לאחר פישפוש ברשת מצאתי באיזה פורום מפוקפק, פוסט על נושא דומה ונאמר שם שאפשר להשתמש בכרטיס אם ורק אם אתה מכבה את המחשב מנתק מהחשמל ואז עולה ישירות ל ולא חוזר מחלונות. ונאמר שם שזה בעיה בקרנל ותיקנו את זה בגרסה מתקדמת יותר, הפוסט המדובר היה על SUSE 10.1, כיום יש גרסה חדשה יותר 10.2 ואם אני לא טועה יש בה גרסה מעודכנת יותר של הקרנל.

ניסיתי את הפתרון הזמני, של הדלקה וישירות ל SUSE, אכן פתאום הכרטיס הצליח לקבל כתובת מתאימה מהמודם, כשלפני כן הוא נכשל.

כאשר אני מנסה להכנס לאתר התמיכה של הכבלים על מנת להוריד את הסקריפטים של החיגן מהספקית, הכרטיס פשוט נפטר לאחר כמה רגעים, לא יודע אם זה אחרי מספר מסויים שלו ב IDLE או פעולה, ניסיתי לראות מה הוא שולח ב ETHEREAL ואני כל הזמן רואה DHCP REQ ו DHCP OFFER ו ACK שלהם

ומידי פעם ICMP שנכשלים.

*שכחתי מה היה הרעין של כל זה.. :screwy: *

קראתי ב MAN של DHCP למיניו שהוא ממשיך לעשות בקשות של DHCP וכותב אותם איפשהו לשימוש מאוחר יותר, חשבתי שאולי זה מה שתוקע לי את הכרטיס. זה אפשרי?

כשאני מקיש את הכתובת WELCOME.HOT.NET.IL אני לא רואה שום בקשה של DNS ..? מוזר ביותר

למרות שהוא מצליח להגיע לעמוד הראשי ואז כאילו נחנק שוב, זה נראה כאילו הוא יכול לקבל רק איזה 1000 פקאטים או משהו לפני שהוא מת.

ולכן באותה מידה גם אם יכולתי לחייג, הכרטיס היה פשוט מת, ניסיתי את זה עם שיחיג במקומי וגם כשאני מצליח לגשת לאינטרנט שוב אחרי כמה רגעים הוא נופל.

לסיכום.

הבעיה היא לא בחומרה, הכול פועל בחלונות.

אני רוצה לעדכן את מה שצריך לעזרת חבילות RPM או משהו דומה, ומעדיף לא לצרוב/ להתקין מחדש.

האם הבעיה היא ב KERNEL?

אולי הוא לא זיהה את הכרטיס נכון?

אם שווה להתאמץ ולהשיג כרטיס אחר כדי להשתמש בLINUX רק בשביל לעדכן את הכול דרך ה ZMD בתקווה שזה בכלל יסדר את הבעיה?

אני מבין שזה ארוך, אבל רציתי לפרט כמה שיותר, במקום לחזור לפה כל פוסט בשביל להגיד דברים שפשוט יכולתי לומר עכשיו.

תודה רבה רבה לכל מי שיעזור להמיר אותי ל ! ;D

*עדכון*

הודרתי כמה גרסאות יותר חדשות של ה KERNEL

אם אני לא טועה מרוב נסיונות אז נראה לי זה המעודכן כרגע:

kernel-default-2.6.18.5-1.6.i586.rpm

הורד מהאתר של OPENSUSE

אז זה לא ואנילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ההערה של העדכון מטעה, אבל הבעיה לא פתורה .

אני ממש זקוק פה לעזרה של התותחים הכבדים, אני לא יודע איך לפתור את זה, ואני חיפשתי ברשת,אך ללא תוצאות מרשימות. במיוחד כי שבוע לא ענו לי פה :'((אם כי יש אפשרות שזו אשמתי).

אני יודע שזו הקפצה, אבל תהיו מציאותיים, הפורום הזה גם ככה לא מי יודע מה פעיל , נושא קיים כבר שבוע כמעט עם הודעה אחת, והוא ירד איזה 4ארבע חמש מקומות אחרי הסטיקים. אם ובמקרה זה באמת ממש לא מקובל,

אני מתנצל מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכרי את ההפצה אולי תנסה לשאול במקומות אחרים.

למה להתקע בהתפצה הזאת? (סתם שתדע שהקומפויז "המגניב" הזה הוא לא מוגבל הפצה ולא רק לסוסה יש את זה, בכל הפצה זה קיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להתקע??

אני דווקא ממש ממש אהבתי את SUSE

וראיתי FEDORA ו ו קנופיקס

SUSE ממש נראה לי טוב, זה סתם בונוס נחמד שיש לי את ה COMPIZ שם בפנים כבר.. זה שזה בגלל זה

והפעלתי את זה כי לא היה לי עוד מה לעשות, הרי אין לי שם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עדיין לא הסרת את את SUSE אני ממליץ לך קודם כל לבדוק את זה:

http://cdb.suse.de/?LANG=en_UK

כי אם הכרטיס שלך לא מופיע שם, 99% שהוא לא יעבוד עם הגירסה האחרונה של SUSE ולרוב הוא לא יעבוד

עם לינקס בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...