ספק כוח שיחזיק את הכרטיס הזה 7600GT מלאתחל את המחשב כל פעם... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח שיחזיק את הכרטיס הזה 7600GT מלאתחל את המחשב כל פעם...

rou2

Recommended Posts

כל פעם שאני מריץ משחק עם שיידר מודל 3 על הגיפורוס 7600GT אני מקבל ריסטארט [כמו בספלינטר סל דאבל אייג'נט]

עכשיו חשבתי שיש לי ספק נורמלי עד שקראתי כאן את התרד על הספקים.

יש לי TZAG 500W עם 18 רייל על ה12V ונראה לי שהוא ג'נרי ולא נותן באמת את מה שכתוב עליו...

עכשיו קראתי כאן שהFSP350GLN ממולץ...[וגם המחיר שלו סבבה כי לא בא לי לפוצץ הרבה כסף על הספק כרגע]

בפורום של INVIDIA האנשים שם כותבים שצריך לפחןת 22A על המסילה של 12 יכול להיות?

וכמו כן שצריך 2 מסילות של 12V איך זה בדיוק עובד ה2 מסילות האלו ואיך זה יודע לחלק. כי על הכרטיס מסך הזה אין חיבור חשמל בנפרד אלא שהוא שואב הכל מהPCIE אז איך ?

השאלה האם הרייל יחזיק את הכרטיס גם במאמץ???

ליאור מה אתה אומר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שהספק הוא הבעיה הספק הזה מחזיק גם 7900GS בלי למצמץ (ואני מדבר מינסיון אמיתי )תיבדוק קודם את טמפרטורת המעבד שלך

ותתקין גוף קרור יעיל יותר הקונרו מכבה את המחשב שהוא מיתחמם מידי....

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק של "צג" בהחלט יכול להוות את מקור הבעיה. FSP350 GLN/THN יחזיק לך בלי בעיה. רק מה, אולי כבר תקנה ספק חזק יותר שיחזיק לך גם למשך 8800GTS או כרטיס DX10 אחר כדי שכשתרצה לשדרג תוכל. למשל ליברטי 400 של אנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורום של INVIDIA האנשים שם כותבים שצריך לפחןת 22A על המסילה של 12 יכול להיות?

וכמו כן שצריך 2 מסילות של 12V איך זה בדיוק עובד ה2 מסילות האלו ואיך זה יודע לחלק. כי על הכרטיס מסך הזה אין חיבור חשמל בנפרד אלא שהוא שואב הכל מהPCIE אז איך ?

השאלה האם הרייל יחזיק את הכרטיס גם במאמץ???

ליאור מה אתה אומר??

ה-22A שהם מתייחסים אליו זה ה-12V הכללי

אספקת החשמל דרך הלוח אם מסודרת ככה שהמעבד והכרטיס מסך יישבו על מסילות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק של "צג" בהחלט יכול להוות את מקור הבעיה. FSP350 GLN/THN יחזיק לך בלי בעיה. רק מה, אולי כבר תקנה ספק חזק יותר שיחזיק לך גם למשך 8800GTS או כרטיס DX10 אחר כדי שכשתרצה לשדרג תוכל. למשל ליברטי 400 של אנרמקס.

שאוכל להרשות לעצמ 8800GTS אז המחיר של הEnermax Liberty 400W ירד לחצי :)

כזה אני קונה כרטיס רק לפני שמכריזים על סיומה של הסידרה

תודה לכולכם עזרתם לי מאוד אוהב אותכם ואת הפורום הזה ואת האתר הזה בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...