פרוייקט חדש בפיתוח - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בפיתוח

ShowstoppeR

Recommended Posts

אהלן אנשים, מזמן לא כתבתי פה אז הנה לכם כמה עדכונים.

דבר ראשון בנוגע לפרוייקט הנוכחי שלי, AquaLight. כולכם בוודאי מצפים לסיום הפרוייקט, לצערי נתקלתי בכמה קשיים בהרכבה הסופית שכרגע אני עובד על לפתור אותם (מה לעשות פרוייקט ראשון וכמה שזה נראה יפה מבחוץ, יש כמה פאשלות שעשיתי בפיתוח ועכשיו אני צריך להתמודד איתן)

בנתיים אני התחלתי לעבוד על הפרוייקט הבא שלי שזה בניית מארז מ אפס. לאחרונה התחלתי לשחק עם SketchUp ולמדתי את התוכנה דיי מהר ולאחר כמה עיצובים שעשיתי העיצוב הבא נבחר.

image3ey7.jpg

image4gn8.jpg

image5vi1.jpg

image6xm5.jpg

image7km6.jpg

image8hj6.jpg

image9ow1.jpg

כמו שאתר רואים המארז יהיה עם מים. העיצוב נכון לעכשיו דיי בסיסי ועוד יעבור שינויים קטנים על מנת לוודא שהכל יעבוד כמו שצריך. יש עוד כמה פרטים שלא הכנסתי בעיצוב בכוונה כדי להוות הפתעה לכל הצופים מהצד ;)

אז מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה עד כאן :)

סקטצ'אפ מסובך לי... גמאני אבנה מארז בקרוב...

זה רק נראה מסובך בהתחלה. תשתמש במדריכים שהם נותנים עם התוכנה, זה ממש קל אחרי כמה דקות

ד"א היית פעם בגזר?

לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו....יש מסך מקדימה ליד המאוורריים?

כן בתכנון יש מסך LCD 4 אינץ', נראה מה אני יוכל להשיג בפועל.

נדיר ביותר

מחכה בקוצר רוח לסיום

סיום? עוד לא התחלתי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה באקוהלייט ?

עשיתי טעות חישוב בפאנל הקדמי ועכשיו זה דיי בעייתי להרכיב אותו יחד עם הכיסוי איזור הכוננים הפנימי

נשמע מבטיח, אבל סיים כבר את הפרוייקט הקודם!

מה החוכמה לפרסם ללא סוף של הפרוייקט ולא לסיים אותו?

כבר חודש שאין תגובה ממך, זה הזמן לסיים אותו לפני שתתחיל חדש.

דבר ראשון לא פרסמתי סתם אלא כל פעם שהיה עדכון. תמוטנות הבאות יפורסמו רק כשהמחשב יהיה מורכב סופית. עקב כך שיש לי רק מחשב אחד שפועל כל הזמן כל ההרכבה צריכה להיעשות במכה אחת ובגלל שיש לי עבודה של כמה שעות על ההרכבה הסופית זה קשה למצוא זמן. ואל תדאג מה שאני מציג פה זה רק תכנונים, יש עוד הרבה מה לחשב לפני שאני יתחיל בבנייה הממשית :)

בנתיים עשיתי מודל של המארז מקרטון ביצוע. המודל הוא בגודל האמיתי, והוא מאוד בסיסי (רק הצורה החיצונית של המארז אבל הוא יתן לכם מושג על מה צפוי לבוא

img2220nj8.jpg

img2221zq0.jpg

img2224jz5.jpg

img2222ao8.jpg

img2223gl4.jpg

img2225co2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...