מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח)

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

כשהייתי קטן הייתי חולה על המנה חמה עם ריביולי זה היה שיא הטעים,אני זוכר שהיא הייתה בקופסא כחולה....עכשיו לא מזמן חשבתי אולי לבדוק אם עדיין יש אותה ואני לא מוצצא (יש עדיין את הספגטי בולונז הקלאסי וכל הפירה והפסטה ברוב פיצה הישן והמגעיל חח) אבל את הריביולי אני לא מוצאא אוףף מישהו יודע אם מוכרים אותה עדיין? ואגב המקרוני עם גבינה שולט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

חח אני אוכל דווקא בריא כל הזמן אבל מה בא לי לפעמים לאכול קצת ג'אנק טהור :smile1:....חוץ מזה שזה לא כזה גרוע בוא נגיד שזה עדיף על צ'יפס וכאלה....(מה שהרבה שאומרים שמנה חמה זה זבל אוכלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלוטמט זאת חומצה אמינית

מונוסודיום גלוטמט זה מלח שמכיל גלוטמט

אין בזה שום דבר לא בריא... :kopfpatsch:

ברור שאם אוכלים יותר מדי זה לא בריא אבל כמו בכל דבר... בגדול, רצוי שתאכל חומצות אמיניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אז זה ג'אנק וזה לא בריא אפשר לחשוב

ממילא כולם מתים בסוף גם אם הם לא יגעו בשום דבר מזיק כל החיים שלהם

כנראה שלא היתה פופולאריות לרביולי

אני גם אהבתי מאוד את הטעם הזה

היום יש כמה שהמתכונים שלהם השתנו והם לא משהו, הכי טעימים שנשארו זה הקוסקוס עם ירקות והפירה, הפסטות עם הרוטב פיצה או בולונז כבר לא טעימים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלוטמט זאת חומצה אמינית

מונוסודיום גלוטמט זה מלח שמכיל גלוטמט

אין בזה שום דבר לא בריא... :kopfpatsch:

ברור שאם אוכלים יותר מדי זה לא בריא אבל כמו בכל דבר... בגדול, רצוי שתאכל חומצות אמיניות...

אתה טוען שמנה חמה לא מזיק לבריאות?

תסביר לי בדיוק....מה בריא באבקה ופאסטה שמחזיק מעמד 3 שנים ואתה מבשל את זה עם מים חמים :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריא או לא

זה טעים כמו לא יודע מה

מישהו יודע איך לעזאזל הם גורמים למנה חמה להיות כל כך טעימה בכל טעם שתבחרו? ולמה לאוכל הביתי של אמא אין טעם מיוחד וממכר כמו של המנה חמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...