פרויקט גמר בC# - יש רעיונות? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט גמר בC# - יש רעיונות?

Excel

Recommended Posts

אני בכיתה י' והפרויקט גמר הוא ליב'.. בגלל שאני למדתי את C# ותיכנות בכלל לבד לפני המון זמן אני די מתמצא בחומר והכיתה מתחילה לחפור אז שאלתי אם אני יכול לעבוד על הפרויקט גמר של יב' והסכימו לי..אז עכשיו אני לומד עם היב' C# ואני צריך לעבוד על הפרויקט גמר..ובגלל שיש לי עכשיו שלוש שנים לעשות את זה אז בכלל רציתי לעשות משהו מיוחד ולא סתם איזה משחק פשוט או צ'אט או משהו.

אז אני צריך רעיונות :]

אני נוטה לכיוון הבינה המלאכותית למרות שלא התעסקתי עם זה יותר מדי אבל שוב, יש מספיק זמן ללמוד :] בניתי לפני שבוע איקס עיגול בבינה מלאכותית[אפשר לקרוא לזה ככה? מבחינתי היא שהמחשב מסוגל ללמוד משהו שאני לא לימדתי אותו ולהתפתח בעצמו.. באיקס עיגול הוא בסך-הכל מחשב את הפעולה הכי טובה לפי סדר העדפות שעשיתי לו]. בכל מיקרה זה תחום שנורא מעניין אותי, בנוסף מה שאני לא אבנה אני מאמין שאני אוכל לשלב אותה עם ככה אני שלא מחפש פרויקט שהוא רק רשת[כמו למשל צ'אט שכל התחלס בו זה רק תיכנות התיקשור בין מחשבים] אלה משהו אחר ומה שזה לא יהיה אני אוסיף לו .

יש המלצות? תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לכתוב אמיתית חסר לך ידע רב במתמטיקה ומדעי המחשב.

בסופו של דבר ההיגיון מאחורי המחשב במשחקים הוא חישוב עצי פעולה ותמחור כל פעולה, המטרה של המחשב היא לבחור את העץ שבסופו הוא מקבל את המחיר הכי טוב, למשל הוא מחשב בדמקה 5-6 צעדים קדימה על כל צעד שלו ומחליט מה הכי כדאי...

וכמובן שצריך לדעת איך לתמחר וכמה (לדגומא בשח מט הקרבה של רגלי לעומת רץ, מהלך בלי אכילה של כלי אחר וכו')

יש הרבה הרבה תאוריה בנושא הזה ואם אתה באמת רוצה לעשות משהו טוב הייתי נמנע מזה כרגע.

בכלליות לכתוב תוכנה במשך 3 שנים זה המון המון זמן ואפשר לנסות כל זבר: תוכנת ניווט בקבצים (כמו total commander), קליינט IM עם שרת ו/או בלי,

מערכות ניהול עם הודעות מיילים וSMS וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שחבר שלי בנה בפרוייקט שלו ב JAVA וזה היה פותר תרגילים אלגבריים ומצייר גרפים של כל פונקציה(ריבועית, דו ריבועית, מורכבות, ובככל כל סוג של פונקציה אפילו:x/sin(x^2)-7x+cos x/tan x^4)f)

הייתה שם גם אפשרות לשמור את הפונקציה ולראות את הנגזרת שלה ועוד מלא מלא אפשרויות.

קח רעיונות אם אתה רוצה:

http://jmath.idohost.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה יש לי פרויקט שש-בש מוכן (90 אחוז) שעשיתי סמסטר שעבר, כתוב קצת שחור אבל עובד :P

מה זה שווה לו שזה מוכן?

כל העניין הוא שהוא רוצה ללמוד דברים חדשים ולא להגיש פרוייקט מוכן וביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...