מחשב חזק למשחקים תקציב 30000עריכה - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק למשחקים תקציב 30000עריכה

beni125

Recommended Posts

אתה חי בסרט.

מחשב למשחקים לא יחזיק שנתיים אם אתה מפעיל את המשחקים על רזולוצייה מטורפת+פילטרים וכאלה, כי כל חודש יוצא

כרטיס מסך חדש והדרישות של משחקים רק ממשיכות להעלות והכרטיס שעכשיו מחזיק לך את כל המשחקים בגראפיקה הכי גבוהה

לא יחזיק לך עוד שנתיים משחקים בגראפיקה הכי גבוהה.

אם אתה "מפעיל" את NFS על ההגדרות הכי גבוהות עם 5200 המצב שלך קשה, מה עם Oblivion גם אותו אתה "מפעיל" עם ה5200 שלך?

סליחה, אבל למה המצב שלי קשה אם אני מפעיל את NFS עם 5200 על הגדרות גבוהות? מה הנקודה שלך כאן?

ושנית, כלל לא ניסיתי לשחק ב-obilivion מכיוון שאני יודע שהכרטיס לא יריץ אותו... אני לא בא להשתחצן, רק קבעתי עובדה.

לפי דעתי 2x8800GTX יחזיקו המון, אבל המון זמן במשחקים לא עם רזולוציה מטורפת וכשכל הפילטרים מופעלים.

אני מודע לכך ש5200 הוא כרטיס מעפן בכל מובן שהוא, ואני כמובן מתבייש בו (:() והדבר הוכח לי כששיחקתי ב- Black & White 2 (מבין המשחקים הבודדים ששיחקתי) כאשר המחשב שלי לא היה מספיק חזק כדי להראות את הפרווה של היצורים ולהראות את הדשא כמו שצריך. שיחקתי על ההגדרות הכי נמוכות ואם להגיד את האמת- לא נהניתי בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

8800GTX עכשיו ניראה לך מטורף לגמרי אבל בעוד שנתיים הוא יהיה סתם מעפן כי עד אז בטח יצא DX11.

שיהיה לך כרטיס מסך יותר טוב ותתחיל לשחק במשחקים על גראפיקות גבוהות אולי תתחיל להבין שאתה לא יכול להחזיק עם אותו כרטיס מסך שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה קח אותי איתך, אני יעשה כל מה שתבקש.

וחזרה לנושא, בוא נגיד שבחול שזה הרבה יותר זול אתה לא תצליח לבזבז כל כך הרבה כסף על מחשב.

אולי תתרום לי קצת ירוקים ואני יבוא להרכיב לך את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא חשבתי שאפשר להגיע לסכומים כאלה...

אבל היה לי ממש משעמם אז אמרת יאללה נכין איזה משהו...

דגם מחיר כמות

Intel 2 Duo X6800 Extreme 2.93 GHz 4MB 5790 ¤ 1

ASUS Striker Extreme nForce® 680i SLI 2220 ¤ 1

G.Skill II PC6400 800MHZ 4GB Dual Channel CL 6-6-6-18 3550 ¤ 1

SEAGATE 500GB 7200RPM SATAII 16MB RAID 1305 ¤ 1

LEADTEK WinFast PX8800 GTX TDH 768MB PCI-E 3500 ¤ 1

CREATIVE SOUND BLASTER AUDIGY 2ZS VIDEO EDITOR 1950 ¤ 1

SONY AWG170A DVD+/-RW X18 200 ¤ 1

Thermaltake Tai Chi 1800 ¤ 1

ENERMAX LIBERTY 620W 1100 ¤ 1

3D II WATER COOLING SYSTEM 1090 ¤ 1

מחיר סופי: ¤ 22555

אנלא יודע אם אתה אומר את זה בצחוק או לא אבל כמו שאמרתי היה לי ממש משעמם חח

תהנה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...