מחשב חזק למשחקים תקציב 30000עריכה - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק למשחקים תקציב 30000עריכה

beni125

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם לא שמים לב שהאשכול נהיה הזוי מרגע לרגע?

בהתחלה יש לו מסך 32 טושיבה ו2 כרטיסי 8800GTX, פתאום דוד שלו הביא לו מחו"ל Q6700, יש לו מערכת DJ בחדר, 4GB של מהסוג הטוב ביותר, לא אכפת לו לזרוק מסך LCD 19 לפח, בקיצור, חארטה.

מילא אם הוא היה טיפה יותר רציני הייתי מאמין, שימו לב לצורה שהוא כותב בה את הדברים. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה אני יבשל וינקה לך את הבית כל יום ויצחצח לך את הנעליים רק תאמץ אותי בבקשההההה

מצטרף לבקשה..+אני אעשה לך שיעורי בית

לדעתי כדאי לך לחכות כמה חודשים בשביל לקנות דברים רציניים יותר ובינתיים תקנה את כל מה שאתה רוצה בלי הגזמת יתר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלא מאמין לדברים אז שלא יאמין אבל שלא יציף ויענה בדברים שלא קשורים דבר שני משתמש כבד זה לא אני זה אבא שלי שיש לו את הככסף ומי שאמר אם אני צריך מחשב חזק אז כן התשובה היא כן כול משחק חדש שיש או שאני מוריד או שקונים ןלי אז אני צריך משהו שיחזיק לפחות שנתים(זה הזמן בערך שאני מחליף מחשב)

דבר שני כמו אשאמרו אנשים קונים היום סירות ב10 מליון דולר וזה רק מתחיל משם האם הם צריכים את זה לא זה אותו הדבר יש לנו אופנעי ים האם אנחנו צריכים אני לא כל כך חושב אבל אבא שלי כל הזמן בתחרות קניות עם החברים שלו הם משוגעים ובסוף נוסעים על האופנוע 3 פעמים בשנה וזהו ויש הרבה דברים שאנחנו לא צריכים הדבר השלישי הוא שהמסך הוא crt 19 ולא Lcd והוא ישן גם ככה ואולי אני יתרום אותו זה שאמרתי "יזרוק" זה בציניות אז מה יש לי חדר בבית זה אומר שאנני צריך לא כי יש לי טלוויזה בחדר אז מה!!!! "אם יש למה לא לבזבז" (שימו לב בגרשיים) חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה שלי לאימוץ עדיין בתוקף+אני מוכן גם להכין קפה,לנקות,לעשות מה שלא תרצו רק תגיד לאבא שלך שיאמץ אותי.

מחשב למשחקים לא יחזיק לך שנתיים כי כל הזמן הדרישות עולות ויוצאים כל הזמן חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילד הזה פתח עשרות נושאים... כל כך הרבה שאני לא חושב שצריך להאמין לו שהוא קונה מחשב ב- 30,000 |:

ו LOL מי שאמר שהמחשב הזה לא יחזיק שנתיים חי בסרט, לא רק שהוא יחזיק שנתיים הוא יחזיק גם ארבע וחמש במידת הצורך על האיכות הגבוהה במשחקים.

יש לי מחשב 4 2.6Ghz

512RAM

GeForce 5200

והוא הריץ לי Half Life 2 ו- Carbon כמו שצריך...

( כן, תרחמו עלי... לא כולם טחונים כמו פותח הדיון :( )

אגב אחי, בן כמה אתה? ומי זה אבא שלך? פרייאר אחושרמוטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ככה את השם של אבא שלי אני לא יגיד כי זה יסחוב הרבה תגובות וזה לא קשור לטרד אבל אני בן 15 וחצי ואבא שלי לא פראיר פשוט יש לו כסף חחחח

ויש לי xbox 360 ו ps3 אני לא צריך ולא מעניין אותי ומי שרוצה להגיב שיתן מפרט והסבר ואל תרחיבו במה שיש לי ואין לי דבר אחרון אני חדש ויש לי סך הכול 2 נושאים אחד פה ואחד בתמיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילד הזה פתח עשרות נושאים... כל כך הרבה שאני לא חושב שצריך להאמין לו שהוא קונה מחשב ב- 30,000 |:

ו LOL מי שאמר שהמחשב הזה לא יחזיק שנתיים חי בסרט, לא רק שהוא יחזיק שנתיים הוא יחזיק גם ארבע וחמש במידת הצורך על האיכות הגבוהה במשחקים.

יש לי מחשב 4 2.6Ghz

512RAM

GeForce 5200

והוא הריץ לי Half Life 2 ו- Carbon כמו שצריך...

( כן, תרחמו עלי... לא כולם טחונים כמו פותח הדיון :( )

אגב אחי, בן כמה אתה? ומי זה אבא שלך? פרייאר אחושרמוטה

אתה חי בסרט.

מחשב למשחקים לא יחזיק שנתיים אם אתה מפעיל את המשחקים על רזולוצייה מטורפת+פילטרים וכאלה, כי כל חודש יוצא

כרטיס מסך חדש והדרישות של משחקים רק ממשיכות להעלות והכרטיס שעכשיו מחזיק לך את כל המשחקים בגראפיקה הכי גבוהה

לא יחזיק לך עוד שנתיים משחקים בגראפיקה הכי גבוהה.

אם אתה "מפעיל" את NFS על ההגדרות הכי גבוהות עם 5200 המצב שלך קשה, מה עם Oblivion גם אותו אתה "מפעיל" עם ה5200 שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...