האם כדאי לקנות את ה-L1900 במקום ה-L1970HR? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות את ה-L1900 במקום ה-L1970HR?

DeeKay

Recommended Posts

כפי שאתם רואים, חנויות נוספות התחילו לייבא את סדרת ה-L1900 של LG לארץ והמחירים כמובן שפויים בהשוואה ל"קבוצת חי".

בכל מקרה, העיצוב של המסך פחות מעניין אותי (למרות שאי-אפשר להתעלם ממנו), מה שכן, מסתבר שיש לו זווית שצפיה של 170 מעלות בהשוואה ל-L1970HR (בעל 160). המסך כאמור יקר בכ-70ש"ח מה-L1970HR, ומה שאני שואל זה האם כדאי להשקיע בו כיוון שאני מעוניין לחסוך כמה שיותר לצורך עכבר ומקלדת שתכננתי להזמין איתו.

למדתי גם שמסך עם פאנל P-MVA/PVA אני לא הולך לקנות כי התקציב מוגבל ל-1800 ש"ח (עד 2000 ש"ח אם זה אחד מהפאנלים הנ"ל עם קצב ריענון נמוך מ-16ms - ובלי SDM-X95F).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבכל מקרה זויות הצפיה שלו יהיו עלובות למדי(בכל זאת פאנל TN), לדעתי מדובר באותה גברת בשינוי אדרת.

ה 1900 זהה מתחת למכסה ל 1970, חוץ מזה מדובר במסך בעל עיצוב מרשים למדי,

והוא בהחלט טוב, רק אל תצפה לעבוד איתו על גרפיקה. ואני מציע שתלך לבדוק שהזויות צפיה מתאימות לך

וכמובן שמומלץ לבדוק בחנות שאין למסך BackLight Bleed או פאקים אחרים כמו פיקסלים מתים וכו.

לדעתי כל המסכים הם מיבוא של קבוצת חי ועדיף שכך בכדי שתהיה לך אחריות נורמלית.

אישית הייתי חוסך למסך יותר טוב בעל פאנל P-MVA כמו ה VP930 שעולה 2100 ולא מתעסק עם מסכי TN בכלל.

כמובן שמקלדת ועכבר חשובים אך כדי להשלים את חווית המשתמש אתה צריך מסך טוב שלא יאכזב אותך.

אם זה ה LCD הראשון שלך יש סיכוי שתתאכזב בהשוואה ל CRT, אם אתה רגיל ל LCD בכלל ולפאנל TN בפרט

לא צריכה להיות לך שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לבדוק אותו. אני קונה מגולדטופ, שזה דיי רחוק.

ה-VP930 הוא אכן אופציית ה-VA הכי קרובה למחיר שלי, אבל זה עדיין עובר את התקציב :/ אני מקווה שהמחירים ירדו עם הזמן. פעם סה"כ מסכי VA בכל זאת התחילו מ-3000 ש"ח. בהחלט הייתי מוכן לחכות עד סוף החודש בשביל ה-VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לתת לו תפיחה קטנה על השכם. :xyxthumbs:

תבדוק שאין מקורות של קרינה אלקטרומגנטית בקירבת מקום וכו.

כמו כן תבדוק שהכבל חשמל תקוע טוב מאחורה ושהמסך/מחשב מחוברים לחשמל עם כבל בעל ארקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה - SONY SDM-X95FS/B שגם הוא עם פאנל VA ועולה 1600 ש"ח, אני מניח שהוא יהיה עדיף על כל מסך עם פאנל TN בכל מקרה.

לינקים:

1) http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=471978

2) http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=472106

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים מאד מוזרים אני רואה על ה-VP930b.

קודם כל, באתר החברה מצויין שהדגם בעל זווית צפיה של 178 מעלות, ניגודיות של 1:13 ותקן TCO'03 - פחות או יותר מסך מושלם. באתרים אחרים לעומת זאת, הנתונים שונים לגמריי (170 מעלות, ניגודיות של 1:10 ותקן '99) וב-ZDNet הוא בכלל מתואר כמו משהו עם פאנל TN. אותו סיפור הולך גם באתרים ש-Viewsonic עצמה מובילה אליהם.

אני נוטה לחשוב ש-Viewsonic עדכנו את הפאנל לדגם הזה, אבל אין שום דרך לדעת... אם זה אכן המצב, איך אני מברר מה קיבלתי?

יכול להיות בעצם שזה פאנל ה-MVA שעודכן ל-P-MVA?

עריכה: בעצם הסתכלתי על ה-VP930 (פה). עכשיו בכלל אין לי מושג.

עריכה #2: מתוך כל ערימת החנויות ב-Zap יש רק 2-3 חנויות שקוראות למסך הזה VP930b, אך הנתונים נשארו אותו הדבר... אז כנראה שהחנויות בארץ או לא יודעות מה הן מזמינות ומוכרות או פשוט לא מבינות כלום בשיט. אני מסכים עם שתי האופציות... מנקודת המבט הזו, ה-L1900 נראה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מחנות שמזמינה מהיבואן הרשמי (אומניטק) תקבל מסך VP930-3 שהוא בעל הנתונים המעודכנים לפי האתר של VS.

בכל מקרה ה VP930B הוא פשוט אותו מסך בצבע שחור, כמו כן החנויות ממשיכות לרשום את הנתונים הישנים פשוט כי כמו שציינת

הם לא מודעות לשינוי שעבר דגם המסך, ה VP930 תמיד היה בעל פאנל P-MVA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...