Sennheiser hd201 VS eh150 VS hd202 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sennheiser hd201 VS eh150 VS hd202

neogod

Recommended Posts

אכן. בגלל 3 סיבות.

1- כשהבאס חזק יותר השאר חלש יותר לעומתו, ככה אוזן שלך עובדת.

2- הדרייבר שעושה את התדרים מתקשה לעמוד בעומסים רבים יותר, לכן יותר באס אמור יותר עיוותים.

3- עוד יותר מרמקולים מוגבלות בבא שלהן, לכן באס חזק אומר שיש התערבות של אקוסטיקה של אוזנייה שמשפיעה על שאר התדרים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבין את זה, אבל הדרייבר מתנהג אחרת כל פעם ,והכל ביחס לרמת המתח שאתה נותן לו )VOL) ...?

מה שאני אומר הוא שרק בעוצמות גבוהות הדרייבר מוציא באס שיכול אולי ליצור בעיה באקוסטיקה ואף שינוי קטן למיד ! ..

אבל שוב אני חושב שהדבר קורה רק בעוצמות גבוהות . בעוצמות כאלה שאוזניות הנ"ל לא אמורות לתפקד בהם ....

תקן אותי אם אני טועה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשמוע היום את ה150 וה201,ולדעתי ל201 חסר משהו בסאונד, חסר עומק ופרוט צליל לעומת ה150.

כמו כן מה שהצלחתי עוד לשים אליו לב הוא שה201 אוזניה הרבה יותר נוחה (לדעתי) מכיוון שהיא גדולה יותר ויושבת לי על האוזן טוב יותר מכיוון שהיא מכסה את כולה

וה150 יושבת על האוזן ,דבר שמצריך התרגלות מבחינתי כי אינ רגיל עד עכשיו לאוזניות גדולות יותר!!!

אבל הבחירה שלי מביחנת הסאונד הוא 150!!!

ואם מישהו מעוניין לשמוע אותן באזור אז יש אותן בצליל בקניון השרון, כמו כן יש שם עוד מבחר דיי גדול של סנהייזר אבל לשמוע אותם זה בעייתי שם מכיוון שהם לא ששים לפתוח את האריזות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...