שאלה לגבי המארז GIGABYTE Mercury - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי המארז GIGABYTE Mercury

ShAkRa

Recommended Posts

אני אישית לא ראיתי השערות לתאריך היציאה שלו וכמובן שאף אחד פה לא נביא

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Chassis/Products_Spec.aspx?ProductID=2327

גם באתר שלו רשום "Coming Soon" ולא רשום תאריך ספציפי.

כמה הוא יעלה בארץ? אין לי שמץ של מושג אני רק מניח שזה יהיה הרבה יותר מהאורורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה בו רק שהוא לא נראה לי ממש יפה במיוחד, והוא עוד יעלה הרבה בשביל זה..והוא שוקל 11 קילו! מה לעזאזל? הוא מזכיר לי איכשהוא מכונת כביסה..יש לו פיצרים נחמדים מאוד לפי מה שראיתי אבל אני אלך על ה-Aurora בכל זאת...מי צריך יותר מזה ?(חוץ מאם אין לך מקום ל-8800gtx)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כמה פיצ'רים :lol:

יש בזה Built-in liquid cooling system !

הכל טוב ויפה בו רק שהוא לא נראה לי ממש יפה במיוחד, והוא עוד יעלה הרבה בשביל זה..והוא שוקל 11 קילו! מה לעזאזל? הוא מזכיר לי איכשהוא מכונת כביסה..יש לו פיצרים נחמדים מאוד לפי מה שראיתי אבל אני אלך על ה-Aurora בכל זאת...מי צריך יותר מזה ?(חוץ מאם אין לך מקום ל-8800gtx)

הרבה גדולים שוקלים ככה זה הסטנדרט שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבת . לוקחים את המחשב למקום קבוע מראש (בית של אחד החברים) מחברים את כל המחשבים ברשת ומשחקים

פעם ראשונה אני שומע על כזה דבר, נשמע מגניב! 8)

הכוונה לא ברשת של האינטרנט אלא ביתית בין כל המחשבים שבבית נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים היותר כיפים שאתה עושה בעולם המחשבים..אין כמו לשחק במשחקים כמו COD, BF1942, warcraft3TFT ועוד עם איזה 8-16 חברים..

בכל מקרה משקל של המארז זה שיקול בשבילי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מקום באורורה ל8800GTX??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...