כמה כח ספק צריך למערכת High-End? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה כח ספק צריך למערכת High-End?

bv500

Recommended Posts

הכוונה כמובן ליצרנים איכותיים עם המאפיינים הבאים: PFC אקטיבי, חיבור כבלים מודולרי, +12V כפול, תמיכה ב-SLI.

כמה וואט יספיקו לי לטווח הארוך לכל צורך ושדרוג אפשרי? (אין לי כרגע מחשב כזה אבל נגיד שתקחו את ההכי מכל דבר: Quad-, 8800GTX/R600...)

אני רוצה לצמצם את הטווח הנחוץ ורק אחר כך לבחור את הספק:

1. 400W - בטווח זה הכוונה אך ורק לליברטי

2. 500W-550W

3. 600W-650W

4. 700W+ - מי באמת צריך את זה? (או שזה מיועד לשרתים וכו'?...)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל משהו שקשה לענות עליו וואלי אפילו בלתי אפשרי.

מזה ספק שיתאים לכל השידרוגים בעתיד? לך תדע מה יהיה בעתיד וכמה שנים אצלך זה "עתיד" בכלל?

יש היום ספקים של של 1.1KW שיחזיקו R600 ומרובע וכל מה שתרצה בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מצד שני כולם פה אומרים שהליברטי 400 מספיק לכל הדרישות כיום

אם אני לוקח לדוגמא את הסדרה של הליברטי - אז אין הבדל בין הדגמים למעט ההספק

אז מה הצורך ב-500 וב-620?

שלא לדבר בכלל על ספקים של מעל 620...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם ה500W שלו לא..

ה620 אני מאמין שכן.

תחשוב על זה שמרובע ליבות עם OC קל ו8800GTX כבר צריכים מינימום של 360-370W על ה 12V .. שזה כבר גבולי עם ה400W

תוסיף לזה עוד 130W של עוד 8800GTX ואת הרפטורים שצינתה.. וגם ה500W כבר מחוץ לתמונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מדברים שיש כיום. R600 לפי מה שהבנתי צפוי לצרוך 230W במאמץ מלא..SLI יצרוך 460 ומה עם OC ? ומעבד QC וכו'?

ומה לגבי העתיד? מי יודע מה יצא?

אם אתה רוצה להיות מכוסה על בטוח לשנים רבות אתה כנראה צריך לקחת ספק של איזה 1KW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיסחף. למרות שהיום ספק 1KW לא כזה יקר. מה שכן אין אפשרות להשיג אותם בארץ רק בחו"ל.

בכל מקרה הTT 650W יחזיק לך בקלות כל מערכת שתבחר לקחת (על עוד זה לא משהו קיצוני יותר מידי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע כמה וואטים R600 יקח. רק השערות לא?

סביר להניח שייקח יותר ממה שה 8800GTX לוקח, שזה משהו כמו 170 וואט לכרטיס

ובעתיד אני לא חושב שכרטיסי מסך (לפחות של נוידיה) יקחו הרבה יותר וואטים ממה שכיום הם לוקחים

המעבר מהכרטיס הקודם של נוידיה ל 8800 הוא עצום, פי 2 טרנזיסטורים, טכנולוגיות וכל הדברים האלו, ורק מעט יותר צריכת וואטים (לפי בדיקות קיימות כיום)

אז בעתיד אני חושב שכרטיסי מסך יצרכו בערך אותו דבר אם לא פחות, אולי אפילו ה G81 שייצא בהמשך השנה

פותח הדיון, מה המערכת שאתה רוצה, מה השדרוגים שאתה מעוניין לשדרג בעתיד (אם אתה יודע)?

השדרוגים שסביר להניח שתוכל לשדרג (או לקנות עכשיו) אליהם הם זכרונות ומעבד מרובע , זה מה שהלוחות אם של היום יתנו לך לשדרוגים בעתיד.

עוד אפשרות היא יותר מכרטיס מסך אחד, ופה אולי השדרוג שיכריע איזה ספק כדאי לך לקחת היום ולהיות רגוע בקשר לשדרוגים בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין של כמה W יצרכו בעתיד אלו השערות בלבד ולכן אמרתי לפותח הדיון שאין לי כ"כ אין לענות לשאלה שלו.

הוא אכן צריך לציין מה המערכת הנוכחית ואז ניקח עוד מקום "ספייר" לשידרוגים עתיידים.

R600 לפי מה שראיתי יצרוך 220-230W (לא יודע אם זה מידע אמין או לא) ולגבי העתיד - אף אחד לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק העניין,איזה מערכת הוא בוחר? אולי הוא רוצה משהו קיצוני? הוא גם רשם שהוא רוצה שיחזיק לו לעתיד,מי יודע מה יצא בעתיד כשכבר היום R600 אחד לוקח 230W?!

גם אם הוא יקח CF של R600 (אני מתכוון של הכרטיס הכי חזק, וזה לא יקרה כי זה בסביבות ה 7 אלף רק לכרטיסים). וQX6700 עם OC נחמד עדיין ה TT 650W יחזיק אותו. בתנאי שהוא לא ישתולל עם יותר מידי ראפטורים. :lol:

למרות שגם ה650W אני חושב על זה יהיה גבולי לכזו מערכת. אם זה המצב מבחינתו שיקח את ה TT 750W זה יחזיק לו כל מערכת שהוא יקנה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realG המערכת כיום זה לא כ"כ העניין פה.

העניין הוא אם באמת הוא מתכנן לשים אין ספור רפטורים ו-OC מטורף וכמובן שהבחור הדגיש את עניין השידרוגים בעתיד,שלא אני ולא אתה יודעים מה יהיה וכמה יצרכו הכרטיסים והמעבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אף אחד לא יכול להבטיח שמחר ספק של 750W יחזיק כל מערכת כמו שגם ספק של 1KW יחזיק כל מערכת.

מה שכן אפשר לעשות זה לתת הערכה, והספק של 650W לרוב האנשים פה בארץ יהיה מעל ומעבר למערכת שהם ירכיבו. בודדים הם האנשים שיטרכו ספקים של 850W - 1KW.

למרות לאור המחיר של הSS 1KW וה80A שהוא נותן ב12V לעומת ב72A-78A של הPCP&C שעולה כמעט כפול ממנו. מאוד מפתה לקנות אותו. (שוב בהנחה שיש את התקציב וגם את הסיבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי אין צורך לשכנע. גם ספק איכותי של 500W יחזיק 99% מהמערכות מחשב כיום.

הבחור רצה ספק שיספיק לו לעתיד בלי לתת שום הגדרה לכמה זמן זה "עתיד" וכמובן בלי להבין שאף אחד לא יודע מה יהיה אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...