ועדת השחרורים החליטה: פחימה הולכת הביתה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועדת השחרורים החליטה: פחימה הולכת הביתה

nosterdmus

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם היינו עם נורמלי בעל כבוד עצמי ושכל ישר.היינו תולים באמצע ת"א אחד ליד השני את פחימה ואת ואנונו על בגידתם במדינה ועל הנזק העצום ששניהם גרמו לנו.אך לצערי הרב אין אנו עם נורמלי ושפוי ובגלל זה בוגדים כאלו מקבלים עונשים מגוכחים ומצחיקים ואף יוצאים לחופשי חיים לאחר זמן קצר.ולכן תמיד היו בוגדים ועוד יהיו עוד רבים כמוהם בגלל העונשים הקלים שבוגדים כאלו מקבלים עבור בגדתם בעם ובמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו עם נורמלי בעל כבוד עצמי ושכל ישר.היינו תולים באמצע ת"א אחד ליד השני את פחימה ואת ואנונו על בגידתם במדינה ועל הנזק העצום ששניהם גרמו לנו.אך לצערי הרב אין אנו עם נורמלי ושפוי ובגלל זה בוגדים כאלו מקבלים עונשים מגוכחים ומצחיקים ואף יוצאים לחופשי חיים לאחר זמן קצר.ולכן תמיד היו בוגדים ועוד יהיו עוד רבים כמוהם בגלל העונשים הקלים שבוגדים כאלו מקבלים עבור בגדתם בעם ובמדינה.

ב-28 במרץ 1988 הורשע ואנונו בבגידה ובריגול חמור ונגזרו עליו 18 שנות מאסר. ב-11 שנות המאסר הראשונות שהה בבידוד מוחלט, וגם אחר כך נמנע ממנו ליצור קשר עם התקשורת.

ואנונו סיים לרצות את מלוא עונשו, ושוחרר מהכלא ב-21 באפריל 2004.

צריך להגיד משהו או שהציטוטים מספיקים? ::)

(...לא שהוא לא ראוי לכל דקה שהוא היה שם)

אני יכול לספר לכם שרוב העוסקים בפוליטיקה מאמינים שזביידי והשב"כ חברים טובים, טובים מאוד...

תרשה לי לפקפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע בכלל מה היא עשתה שהענישו אותה? אתה יודע מה הדבר הנוראי שהיא עשתה?

צהל השאיר אוויר בשטח

היא ראתה את התמונות ואמרה: "היי זה ג'נין"

אכן בגידה במדינה

היא אולי מפגרת אבל מה לעשות על פיגור לא נותנים גזר דין מוות... אם היו נותנים נראה לך שהיה כל כך הרבה ארסים מסתובבים בחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם over reacting בקשר לפחימה

אם היא ישבה שנתיים אז כל הממשלה הזאת וקודמתה צריכים לשבת 20 שנה על :

שבגדו במדינה והזניחו אותה בצורה פושעת

על שהזניחה את שדרות בצורה כל כך קיצונית שהיום אנחנו שומעים על תושבי העיירה שהחליטו לעזוב

על שהזניחה את הצפון ועד היום אינה מפצה את הנפגעים מהמלחמה

על כישלון הקולוסאלי במלחמה האחרונה

על שמזניחה את החטופים

על הפטפטת של רה"מ בנושא הגרעין של וההדלפות לעיתון "סאנדיי טיימס"

על הזנחה פושעת של המשטרה , הצבא, מערכת החינוך הבריאות ואיכות הסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wolwali, למה אתה מפמפם במוח עם ההגדרות שלך למלחמה?

אתה יודע ש"מלחמת" לבנון השנייה גם לא מוגדרת רישמית כמלחמה ושחיילים לא קיבלו את אות המלחמה ולא קיבלו תוספות שכר מיוחדות וכו'? (בפעם האחרונה שבדקתי...). חבר שלי טכנאי טנקים (סיים איזה מכללה צבאית- הנדסאי מכונות) ואין לו שום הכשרה לצאת לקו. ב"מלחמה" הוא נאלץ לתקן טנקים בזמן שירו עליו, בהוראה מיוחדת שיוצאת רק בזמן מלחמה- ועדיין זה לא מוגדר כמלחמה.

המצב שבו יש חיילים שתופסים קו על גבולות המדינה וחוטפים ירי יומיומי על העמדות שלהם ועל הסיורים, מצב שחיילים צריכים להיכנס לשטח עויין כדי לבצע מעצרים, מצב שבו יש מחסומים כל 100 מטר, מצב שבו ישובים סופגים ירי רקטי יומיומי- זה מצב מלחמה בדיוק כמו מלחמה שדורשת גיוס מלא!

פשוט מבחינת שמאלנים כמוך זה האיש הרע בסיפור שגורם למצב הזה בגלל ה"כיבוש". זה בד"כ קורה בגלל וורודות והתייפיפות נפש שגורמים לצביעות והפליית החיים של אזרחי המדינה שלך לטובת אוייבים בשם האופנה. הצעה שלי- צא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "מפמפם במוח" מאותה סיבה שאחרים "מפמפמים במוח" - כי אני חושב שאני צודק ומשתתף בדיון.

ואני אשמח לדעת איפה למדת טלפתיה שאתה פתאום יודע את הדעות שלי לגבי "הכיבוש", ואפילו את צבע המשקפיים שלי.

ומה בדיוק אמרתי שצבוע? ואיפה הפליתי לרעתנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאתה לא צודק. מה שהייה בלבנון זו מלחמה ומה שהולך בעזה זו מלחמה- באותה מידה.

לגבי הטלפטיה- אני מעדיף לא להיכנס לזה

לגבי צבע המשקפיים והדעות על הכיבוש- מההודעות שלך הבנתי שאתה שמאלני, וכול השמאלנים אותו דבר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, לא כל השמאלנים הם... שמאלנים O_o

לא כל השמאלנים חושבים שאנחנו מחמירים מידי עם הפלסטינאים ושצריך לשבת לדבר איתם?

לא כל השמאלנים חושבים שהערבים רוצים שלום בדיוק כמונו ואנחנו לא נותנים להם הזדמנות?

אם לא אז הם לא שמאלנים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, לא כל השמאלנים הם... שמאלנים O_o

לא כל השמאלנים חושבים שאנחנו מחמירים מידי עם הפלסטינאים ושצריך לשבת לדבר איתם?

לא כל השמאלנים חושבים שהערבים רוצים שלום בדיוק כמונו ואנחנו לא נותנים להם הזדמנות?

אם לא אז הם לא שמאלנים :nixweiss:

יופי

אז אתה קובע מי שמאלני ומי לא ואז אתה קובע בשביל אנשים אם הם שמאלנים?

מה קרה לשמאל קיצוני, שמאל מתון, שמאל-מרכז וכו'? או שאתה חי בעולם שבו יש שחור ולבן ויש רק ימין ושמאל? מה קרה לגוונים של אפור?

אם תשים לב, Wolwali לא אמר ולו פעם אחת שום דעה פוליטית (לא ששמתי לב לפחות)

הוא לא דיבר על הכיבוש, הוא לא דיבר על עשיית שלום. הוא אמר שהעבירות שטלי פחימה עשתה הן לא חמורות כמו שמנסים להציג אותן כאן (והוא צודק)

ושאי אפשר לקרוא לאינתיפאדה מלחמה (בזה אני לא מסכים איתו לחלוטין)

אתה צריך ללמוד שאתה לא יכול לקטלג אנשים לשתי מחנות ולנסות להקשיב להם

מצד שני, כל הימניים בדיוק אותו הדבר, אז מה אני מצפה...

עריכה:

ערבושית חסרת תועלת

אני אומר מוות

אז טוב שלאף אחד לא אכפת ממה שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]IG, not all left wing people love the palestinians. just because we don't like them, doesn't mean it's right to throw caution to the wind and don't give a fuck about collateral damage. or even worst, hurt innocent people on purpose, as you or one of your right wing friends suggested (the price list idea, take down a random block for every rocket).

tell me something, have you been to college/university? if you haven't you might want to bring on your first visit an assault rifle and tons of ammo[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...