SE K610i vs Nokia 6280 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SE K610i vs Nokia 6280

RonTG

Recommended Posts

ל6280 יש מסך הרבה יותר גדול, לא יודע מה איתך, אבל אני אוהב את המסך שלי גדול, והאיכות שלו הרבה יותר טובה.

בקשר למערכת הפעלה, אני אוהב את הפשטות של , בסוני הכל מסובך והסידור של המקשים מעצבן, אותי לפחות.

לעומת זאת הרמקול של ה610 יותר חזק, ולפי מה שראיתי הוא עולה כמה גרושים פחות.

ובקשר ל"עדינות" של הנוקיה, שטויות, יש לי אותו יותר מחצי שנה, ומנגנון הסליידר כמו חדש חוץ מזה על כל שריטה אתה יכול ללכת לחברת הסלולר שלך ולתקן תחת האחריות.

שמע, גם אני אוהב מסך גדול, ואני יודע שה-V3X שלי יותר טוב (בסופו של דבר, עם יתרונות קטנים הנה והנה, בלי ויכוח בבקשה), וגם הV3X שלי הרבה יותר פשוט מבחינת ממשק לדעתי מהK610 (ויותר נוח מה6280, ד"א).

אבל אם היום הייתי קונה מכשיר חדש - למרות שאני יודע בוודאות שלי אישית הV3X יותר טוב - הייתי קונה K610. כי הV3X כבר יחסית מיושן, כי הבטריה של חלשה יחסית (דבר שדי מפריע לי בתור תלמיד שיוצא לטיולים וכאלה), וכי היתרונות של הK610 עדיפים לאנשים צעירים.

כי סה"כ, לכל דבר מתרגלים =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, גם אני אוהב מסך גדול, ואני יודע שה-V3X שלי יותר טוב (בסופו של דבר, עם יתרונות קטנים הנה והנה, בלי ויכוח בבקשה), וגם הV3X שלי הרבה יותר פשוט מבחינת ממשק לדעתי מהK610 (ויותר נוח מה6280, ד"א).

אבל אם היום הייתי קונה מכשיר חדש - למרות שאני יודע בוודאות שלי אישית הV3X יותר טוב - הייתי קונה K610. כי הV3X כבר יחסית מיושן, כי הבטריה של חלשה יחסית (דבר שדי מפריע לי בתור תלמיד שיוצא לטיולים וכאלה), וכי היתרונות של הK610 עדיפים לאנשים צעירים.

כי סה"כ, לכל דבר מתרגלים =]

כל אחד והטעם שלו... אני נשאר עם ההמלצה שלי ב6280.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון..

אני עדיין חושב שהממשק של ה-V3x הוא מצוין כי אשפר לתכנת אותו לפי הצרכים שלך.

אבל זה באמת עיניין של טעם ועל טעם וריח אין על מה להתווכח..

ואני עדיין עומד מאחורי הטענה שה-K610 יותר טוב מה-6280 של נוקיה ומה-V3x של בהרבה מובנים..למרות שלכל אחד מהטלפונים פה יש כמה יתרונות שאני יכול למנות על השאר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, קשה לתאר עד כמה הדיון הזה מתאים לי (בדיוק היום שמעתי מחבר ששידרג עם אחותו פלאפונים, ואחלה אז החלטתי לשדרג גם ואני מתלבט בין שניהם) :cool2:

יש ל-3 ילדים בכיתה שלי את ה6280, ושיחקתי איתו קצת...

אהבתי מאוד את המסך הגדול, את האיכות שהוא מציג ואת המצלמה.

הממשק יחסית נוח (אבל אני רגיל לSE T630 שלי), כשצופים בוידאו שצילמתם- האיכות ממש ממש גרועה (אך אני לא יודע אם זה יחסית גרוע לפלאפונים אחרים), הפלאפון מרגיש מאוד שברירי.

יש לילדה מכיתה אחרת את הK610, אז הלכתי לבדוק את זה בהפסקה :lol:

כמובן שאני כבר רגיל לממשק, מסך נחמד מאוד, מעוצב טוב, חזק (כמו כל ה SE), מרגישים איכות בידיים.

מצלמה נחמדה מאוד...

לא ממש מצאתי חסרונת בK610 ואני חושב שאלך עליו (יש גם צבע לבן או שחור באורנג'?)

בכל מקרה, לפותח התרד- הכי חשוב שתהיה עם שניהם למספר דקות בשביל להחליט, היה לי קשה מאוד להחליט לפני שבדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...