התקנה של Linux לצד Windows - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנה של Linux לצד Windows

Godmoney

Recommended Posts

אתה לא צריך שום מדריך - ההתקנה קלה מאוד.

1. תפנה מספיק מקום באחד הכוננים הקשיחים שלך.

אתה יכול להשתמש גם במקום פנוי שיש לך על המחיצה ש-WINDOWS יושב עליה - זה לא יפריע ולא יהרוס לך כלום.

אני השתמשתי ב-20GB פנויים, אבל אתה יכול להקצות למערכת גם הרבה פחות מזה ויהיה בסדר.

2. תכניס את הדיסק של UBUNTU שצרבת לכונן ותאתחל ממנו.

יעלה ה-LIVE CD ואתה מוזמן לסייר כאוות נפשך, וכשבא לך להתקין לחץ על INSTALL בשולחן העבודה.

3.תוכנית ההתקנה תשאל אותך סדרה של שאלות בנושאי שפה, פריסת מקלדת, וכו', ולאחר מכן תשאל אותך איפה אתה רוצה להתקין את המערכת.

אתה יכול לערוך את טבלת המחיצות ידנית, או פשוט להורות למערכת להשתמש בשטח הרציף הגדול ביותר שהיא מוצאת (ואתה יכול גם ליצור אחד כזה בעזרתה, במידה ואתה חושש לטעות).

4. לאחר שההתקנה מסתיימת ומאתחלת - עבודה נעימה!

אתה יכול להיעזר גם בסרטון הבא: http://www.metacafe.co.il/watch/334327/easy_linux_install_ubuntu_6_10/

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הסרטון :xyxthumbs:

אם אני מפנה מחיצה מסויימת מכונן - זה אומר שהיא גם נחשבת ככונן? או שהוא משתמש בתיקייה כדי להפעיל הכל.

וכדי להפריד מחיצה מהכונן אני לא צריך לפרמט אותו?

מה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה אגב? דרך ההתקנה? דרך הווינדואז או דרך תוכנת צד שלישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הסרטון :xyxthumbs:

אם אני מפנה מחיצה מסויימת מכונן - זה אומר שהיא גם נחשבת ככונן? או שהוא משתמש בתיקייה כדי להפעיל הכל.

היא נחשבת לכונן לכל דבר, ואתה יכול להתקין עליה בבטחה

וכדי להפריד מחיצה מהכונן אני לא צריך לפרמט אותו?

ממש לא.

מה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה אגב? דרך ההתקנה? דרך הווינדואז או דרך תוכנת צד שלישי?

לטעמי הדרך הנוחה ביותר היא דרך ההתקנה של , בעזרת מנהל המחיצות שעליו הסברתי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את הקטע הזה שצריך לעשות מחיצת SWAP ? למה זה , אי אפשר פשוט להתעסק עם מחיצה אחת ?

בוינדוס יש לך SWAP FILE, ופה יש לך SWAP PARTITION.

היתרונות של מחיצה כזאת על פני קובץ כזה היא שזה חוסך לך פרגמציה של הכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...