מחפש ספק כוח עד 400 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק כוח עד 400 ש"ח

Polonian

Recommended Posts

ספקים לא נמדדים לפי ההספק בלבד אלה לפי מתח בכל מסילה אם בכלל יש מסילות ולא אחת של 50, הוא נמדד באיכות החומרים שממנו הוא בנוי,

השקט שגם חשוב, כמה זמן הוא יכול להחזיק בעומס מבלי לקרוס ויש עוד הרבה מרכיבים ואני אומר לך שהספקים של TT הם חרא כולל החדשים והיקרים!!!

היה על זה הרבה דיונים תחפש באתר

אני שמח שהיו הרבה דיונים בפורום פה. מה לעשות לא כולם מבינים בספקים. כנראה שגם אתה אחד מהם.

זה שאומרים פה בפורום משהו לא עושה אותו נכון. כדי להוכיח שמשהו נכון צריך לתת הוכחה.

בוא אני אתן לך דוגמא:

http://www.jonnyguru.com/review_details.php?id=17&page_num=2

שם יש בחור קוראים לו גו'ני. הוא מבין קצת יותר ממך ולצורך העניין גם יותר מכל מי שיש פה בפורום. ואם הוא אחרי בדיקות רציניות נתן לו ציון סופי של 9. ו 9.5 על אייכות הספק. כלומר מדובר על ספק מאוד מאוד אייכותי. שיכול להתחרות כל ספק כולל הseasonic sliverstone ושאר החברים. (חוץ מאולי הPCP$C והZIPPY).

בכל מקרה כדי שתלמד לא כל מה שכול אחד אומר פה זה נכון. ואם אין לו הוכחה כדי שתיקח את זה בעירבון מוגבל.

אהה כן שכחתי לומר לך תודה על ההסבר אין בודקים ספק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הטיל ספק באיכות של הספקים מהסידרה המדוברת. הספקים האחרים לעומת זאת לא כ"כ מבריקים בביקורות

לרגע לא אמרתי שהם מבריקים גם אני לא הייתי קונה אותם כי יש אלטרנטיבות יותר טובות לסדרות הישנות. אבל להגיד שהHEC יותר טובים מהם זה כבר שטות גמורה. יותר זולים אני מסכים אבל זה הדבר היחידי שאפשר לומר.

חבל שאנשים פה שומעים בחצי אוזן מישהו אומר (או קוראים לצורך העניין) משהו ואז הופכים זאת לעובדה מוגמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...