מחפש ספק כוח עד 400 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק כוח עד 400 ש"ח

Polonian

Recommended Posts

שלום, אני מחפש איכותי שיחזיק הרבה זמן מעמד. מוכן לשלם עד 400 ש"ח.

חוץ מזה, יש לי 2 שאלות נוספות: האם שווה לי לחרוג ב20 ש"ח ולקחת את ה-?Noisetaker EG425P-VE 420W? (ולא ברור לי למה הוא עולה פחות מהליברטי 400w, זה קצת חשוד לא?)

והאם hec נחשבים כטובים יותר בתחום ספקי הכוח מthermaltake?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליברטי פשוט טוב יותר וחזק יותר מאשר ה- Noisetaker לכן גם יקר יותר ,כל מקרה אני הייתי מוסיף והולך על הליברטי בלי היסוס ,יש לי את הליברטי 400 W והוא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hecנחשבים בכמה דרגות מעל TT.

והשאלה החשובה ביותר בבחירת היא לאיזה מחשב הוא הולך להתחבר?

חבר אתה ממש לא בעינינים קודם כל HEC לא ברמה של TT ובטח שלא מעליה. גם בדגמים הישנים שהם דיי גרועים הם עדיין יותר טובים מהHEC.

שלא לדבר על הסידרה החדשה של TT שהיא מצויינת.

הייתי נראה לי הולך בסוף על זה יספיק לכל מערכת שאי פעם תרצה

http://www.qcom.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=148

(צוחק צוחק)

הבעיה היא שהוא קצת עובר את התקציב אבל שווה את המחיר :screwy:

כן אההההה..

דוגרי יש את הSS 1KW שעולה 350$ שזה מחיר יותר ממצויין וגם מספק 80A במסילה של ה12V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הספקים של TT רחוקים מלהיות מומלצים וברוב המקרים HEC מומלצת יותר (כמובן שיש יוצאי דופן).

אחד מאותם יוצאי דופן הוא סידרת הספקים של TT שעונה לשם Tough Power והיא פשוט מעולה. הבעיה היא שהמחירים מתחילים מ-650++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הספקים של TT רחוקים מלהיות מומלצים וברוב המקרים HEC מומלצת יותר (כמובן שיש יוצאי דופן).

אחד מאותם יוצאי דופן הוא סידרת הספקים של TT שעונה לשם Tough Power והיא פשוט מעולה. הבעיה היא שהמחירים מתחילים מ-650++

תקרא מה שרשמתי עדיפים על הHEC. אומנם לא מבחינת מחיר אבל מחינת אייכות הספק, כמובן שאני מדבר על הסדרות הישנות. אין צורך בכלל להיכנס לסידרה החדשה שלה.

וזה שהיא מתחילה מ650 זה לא עקרוני מכיוון שמודבר בספק 550W, ואם הליברטי 500W עולה 600 וקצת אז הTT הוא מאוד משתלם. הרי הHX 520 עולה 820 פלוס מינוס ככה שזה מחיר מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקים לא נמדדים לפי ההספק בלבד אלה לפי מתח בכל מסילה אם בכלל יש מסילות ולא אחת של 50, הוא נמדד באיכות החומרים שממנו הוא בנוי,

השקט שגם חשוב, כמה זמן הוא יכול להחזיק בעומס מבלי לקרוס ויש עוד הרבה מרכיבים ואני אומר לך שהספקים של TT הם חרא כולל החדשים והיקרים!!!

היה על זה הרבה דיונים תחפש באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקי ה-Low/mid range שלהם אכן רחוקים מלהיות מומלצים ויש אלטרנטיבות עדיפות באותו תקציב ולפעמים פחות.

אבל,כמו שאמרתי סידרת Tough Power שלהם נחשבת למעולה. אני מניח שיש ספקים עדיפים אבל לכשעצמה זו סידרת פשוט מצווינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...