הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

לא ה8800 ולא הR600 יהיו מוגבלים עם FX-62

מספיק לדבר שטויות

והנה דיון מלא על זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=229197.0

מצטער על שהצטרפתי באיחור, אבל קראתי את הת'ראד כולו ואני מעודכן, קודם כל, תנו לכרטיס לדבר אחרי ההשקה, הוא עוד עשוי להפתיע, דבר שני, מתחרה ל-GTX יש, אבל איפה מתחרה ל-GTS? ובלי קשר, איפה לעזאזל המיד ריינג' ?!

חכה קצת, מבחן הביצועים הוא רק לליבה המקורית ולא לגרסאותיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי זאת טעות להפקיר את המיד ריינג', הרי רוב האנשים שקונים כרטיס מסך הם קונים כרטיס מסך בנוני, החברה שתוציא לשוק הבנוני ראשונה יכולה להרויח מזה מלא!

למי בדיוק איכפת ש-X2800XTX (מקווה שזהו שמו) מנצח את 8800GTX :nixweiss: זה סתם יוקרה ותו לא, אם החברות באמת היו חכמות הם היו משחררות כבר את כרטיסי השוק הבנוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על שהצטרפתי באיחור, אבל קראתי את הת'ראד כולו ואני מעודכן, קודם כל, תנו לכרטיס לדבר אחרי ההשקה, הוא עוד עשוי להפתיע, דבר שני, מתחרה ל-GTX יש, אבל איפה מתחרה ל-GTS? ובלי קשר, איפה לעזאזל המיד ריינג' ?!

מיד רנג' ATI לא הזכירה בנתיים, אבל מתחרה לGTS אין מידע (או יש בכלל)

כל כרטיסי השוק הבניוני באים מכרטיסי שוק גבוה.

בהתחלה עושים 7800GTX ורק אחר כך 7600GT או 7300GT, כי הם כולם מבוססים על המקור, ה 7800GTX.

אתה צודק, אבל מוציאה קודם תG84 ואז תG86 או את שניהם ביחד.

לא יודע למה החליפה אסטרגיה

לפי דעתי זאת טעות להפקיר את המיד ריינג', הרי רוב האנשים שקונים כרטיס מסך הם קונים כרטיס מסך בנוני, החברה שתוציא לשוק הבנוני ראשונה יכולה להרויח מזה מלא!

למי בדיוק איכפת ש-X2800XTX (מקווה שזהו שמו) מנצח את 8800GTX :nixweiss: זה סתם יוקרה ותו לא, אם החברות באמת היו חכמות הם היו משחררות כבר את כרטיסי השוק הבנוני.

במרץ G84, G86 או רק G84 יושק/יושוקו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל מוציאה קודם תG84 ואז תG86 או את שניהם ביחד.

לא יודע למה החליפה אסטרגיה

ושני הליבות האלה מבוססות על ה G80.

רגע, אני מפספס פה משהו?

אין לכרטיסים האלה ליבות משותפות, ולא תכונות משותפות, אז מה הקטע לעשות את זה?

על מה אתה מדבר? איזה ליבות משותפות? משותפות עם מי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R600 עוד דחיה?!

INQ מדווחים שהגירסא שאיתה בוצעה הביקורת בLEVEL505 ,יש לה מספיק בעיות שצריך לעשות "סיבוב חדש" (respin) זה אומר עוד כמה שבועות של דחיה.

INQ משערים פברואר-הימים הראשונים של מרץ.

מקור:

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=36673

בכל מקרה הטכנאים עובדים מסבבים לשעות כדי להשיק אותו בזמן (22 בינואר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאחד מאנשי הפורום אמר, אם המחיר של ה-R600 יעלה 650 דולר זה ממש לא שווה קנייה, בכל מקרה גם ה-8800gtx/gts הם מעל והותר בינתיים, למה לקנות או לחכות ליציאת R600? הסיבה היחידה מבחינתי היא בשביל ירידת מחירים מצד ותו לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת עכשיו הוא הסיבה היחידה שאני מחכה לה בשביל לקנות מחשב חדש שיחליף את המחשב המיושן שלי, בכל מקרה, ש- יורידו מחירים, ואז ATI יורידו מחירים בתגובה, שווה יהייה לקנות מחשב, אבל תאמת, עושה רושם שרק ל- שווה לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה קיוויתי למחיר טוב מצד R600, וכנראה עכשיו שהוא עולה כמו GTX וביצועים דומים אז סתם ציפינו.

כמו שכבר אמרו פה, הסיבה הטובה היחידה לחכות ל R600 היא הוזלת הכרטיסים של בגלל התחרות.

מוזר שאין MID-RANGE ל ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...