הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חיכיתי הרבה זמן ליראות מה הוא שווה...דוגרי לא הרבה הרבה יותר טוב מGTס גם הוא לא יהיה GDDR4..

ה512 ביט וה 1GB לא ממש עוזרים לו..

ככה שאחרי הבאנצ' הזה נפלה ההחלטה.. קונים GTS בקרוב ולא מחכים ל R600.

רגע אין כרטיס מישנה ?

אין מה שיתחרה בGTS ?

ועוד משהו..

משהו ממש דפוק בבאנצ' של oblivion..

ממתי GTX מוציא רק 20FPS בהגדרות האלה ?

ati-r600-oblivion-16001200.jpg

RTR הכרטיס לוקח את 8800GTX הבעיה כרגע הוא המחיר הגבוה, אבל נחכה ונראה כשיצא גם משהו תקציבי יותר.

oblivion בהגדרות גבוהות ביותר וברזולוציה 1600X1200 ואם הוסיפו HDR+FSAA אז יכול מאוד להיות הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שהם יצרו את האתר הזה רק כדי לפרסם את הבנצ'ים האלה.

אגב

[

(תוצאות של GTX כמובן)

שוב משהו אמר להתסמך עליהם? זה רק נותן לנו את ההרגשה למה לצפות פחות או יותר

RTR הכרטיס לוקח את 8800GTX הבעיה כרגע הוא המחיר הגבוה, אבל נחכה ונראה כשיצא גם משהו תקציבי יותר.

oblivion בהגדרות גבוהות ביותר וברזולוציה 1600X1200 ואם הוסיפו HDR+FSAA אז יכול מאוד להיות הגיוני.

סתכל באנצים של עידן

משהו שראיתי:

the antialiasing quality of the 8800GTX seemed slightly better than the R600s

במשחק FEAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המידע שעל הכרטיס הוא יותר טוב מ8800 נכון אז בבאנצים ר600 לא ממש עוקף באיזה 20 נקודות את 8800 ואפילו 1950 עוקף אותו לפעמיים

:bash:

מדובר ב CF של שני X1950XTX....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מאמין לאתר הזה, זה נראה לי כמו מתיחה אחת גדולה. (או סתם מעריץ מטורף - urib זה אתה? :s05: :silly:)

מספיק להסתכל ברישום הדומיין שלהם ולראות שהם קנו הסוואת בעלות עם DomainsByProxy.com וזה כבר מחשיד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאלו יהיו הביצועים, וכן האתר הזה נפתח רק בשביל לפרסם את הביקורת.

רק חבל שלא ראיתי את הסטיקי והכנתי דיון משלי :'(

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=228903.0

הכנת דיון מצויין!! :yelclap: עם מידע מפורט והכל קבל ח"ח , אולי המנהלים יאחדו את הדיונים או שאתה רוצה שאני אוסיף את המידע שלך להודעה הראשית? ;)

אני בכלל לא מאמין לאתר הזה, זה נראה לי כמו מתיחה אחת גדולה. (או סתם מעריץ מטורף - urib זה אתה? :s05: :silly:)

מספיק להסתכל ברישום הדומיין שלהם ולראות שהם קנו הסוואת בעלות עם DomainsByProxy.com וזה כבר מחשיד מאוד.

אתה צודק,אבל כמו שאמרתי ואני חוזר שוב אפשר לדעת לפחות "למה לצפות" כמו הבאנצים שהיו בזמנו על קונרו עם FX62 והיה מלא תדהמות והכחשות .

כבר ידוע איך תקרא סדרת הכרטיסים ?? אולי 2XXX ?? כמו 2900XTX ?

עדיין לא ידוע, אם אדע אני כמובן אעדכן אתכם ואת הההודעה הראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל כרטיס שאמור לצאת בינואר 2007 היה אמור להיות הרבה יותר מידע ולא רק מאתר לא ידוע

הייתי מצפה שיהיה את הכרטיס למישהו באתר XS , שוב בהנחה שהכרטיס יוצא בינואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DailyTech האלו כתבה בנוגע לביקורת:

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=5524

(אותם דברים שהבאתי כאן) רק הדבר המעניין שהם שאלו איך הם השיגו הם ענו:

If Level505's comments seem a little too pro-ATI, don't be too surprised. When asked if the site was affiliated in any way to ATI or , the owner replied to DailyTech with the statement that "two staff members of ours are directly affiliated with AMD's business [development] division."

יש מצב שזה באמת משקף את הכרטיס R600? (למרות שראינו שלא הגיוני הבאנצים של 8800GTX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...