הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 117 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה הבהרות...

הכרטיס יצרוך כנראה 230W תחת מאמץ,

במנוחה מן הסתם הצריכה תיהיה מתחת ל200W כמה בדיוק אני לא יודע אז אני לא יגיד שטויות

מעבר לזה, הצריכה המקסימלית לעולם לא תעבור את ה250W ומזה מכיוון שהכרטיס מקבל 75W מחיבור הPCI ועוד 75W מחיבור החשמל 6 פינים ועוד 100W מחיבור ה8 פינים, ביחד זה יוצא 250W כמובן שיכול להיות עוד כמה וואטים בודדים למעלה כי חשמל זה לא דבר יציב לגמרי.

כמו כן לשם השווה GTX צורך 220W מקסימום במאמץ ומגיע ל80 מעלות במאמץ מלא... וכ75 דיציבלים עם סטוק, לא שקט במיוחד....

לאור כל העובדות האלו, הנתונים של הR600 לא קיצוניים..

לדעתי האישית הם כן, אבל לעומט המוצר המתחרה הם לא...

הייצור ב65NM (ליבת R650) תוריד את המעלות משמעותית ואת צריכת החשמל בכ60 עד 100 וואט!!

אבל לא נדבר על העתיד כי שום דבר לא בטוח, ומי יודע אולי עד אז נראה כבר איזה G90...

בכל מקרה.. מעניין יהיה לראות את הR600 מתמודד בשוק.. אני אישית חושב שהבנדל שהולך לבוא עם הR600 מאוד מושך, כמו כן אופציית הVIVO היא דבר שאני מעריך..

אבל קשה לראות סיבה אמיתית שתגרום לכרטיס הזה להמכר בכמויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הבהרות...

כמו כן לשם השווה GTX צורך 220W מקסימום במאמץ ומגיע ל80 מעלות במאמץ מלא... וכ75 דיציבלים עם קירור סטוק, לא שקט במיוחד....לאור כל העובדות האלו, הנתונים של הR600 לא קיצוניים..

לדעתי האישית הם כן, אבל לעומט המוצר המתחרה הם לא...

מאד לא מדויק.

ה - GTX צורך 135W במאמץ וקירור הסטוק שלו שקט למדי.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/gf8800gtx-roundup_6.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תן הוכחה ואני יקח את דברי בחזרה...

מה שאני כתבתי מבוסס על ביקרות שקראתי... אני לא המצאתי את זה... ואולי אני אפילו אשמח לדעת שטיעיתי, או שהביקורת שקראתי אינה מדוייקת..

בכל מקרה השוואתי את שני הכרטיסים החזקים של החברות, לגבי אם צריך להשוות את R600 לGTX או לGTS נחכה לבאנצים אמינים ואז נדע, בנתיים אין שום סיבה להגיד את מה שאמרת בביטחון כזה..

ולגבי המחיר.. כל עוד R600 יעלה פחות מ2000 שקל והמצב בשוק לא ישתנה לדעתי R600 די משתלם.. אבל היום GTS אפשר לקנות ב1600 שקל.. שזה מחיר די שווה, ואחרי חצי שנה של הכנסות אני לא חושב שלNV תיהיה בעייה להוריד מחירים ולכן לא יהיה פשוט לR600 לדעתי

עריכה: אוקיי לא שמתי לב לקישור שלך... נראה אם אני יוכל למצוא שוב את מה שאני קראתי..

אני לא מוצא את הביקורת הספציפית, אבל קראתי כמה אחרות, וכנראה שמה שאני קראתי באמת לא היה הכי מדוייק...

בכל מקרה העניין משתנה מביקורת לביקרות... מקסימום רעש שמצאתי היה 60DB וצריכה מקסימלית הייתה 165W, אחרי אברקלוק הצריכה עולה במקצת..

בכללי אני מסכים, בעניין הצריכה והחום הGTX הרבה יותר טוב מR600... וכבר אמרתי בעבר שATI היו צריכים לדלג יש אל שלב ה65NM

לגבי הצריכה באמת התבלבלתי הוא לא צורך בחיים 220W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...