הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם, הא? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם, הא?

Merrymoon

Recommended Posts

אולי יש השפעה של ה"להיות מגניב" הזה, אבל לא בדרך שאתה מציג.

אני ממש לא חושב שכשמישהו נעצר הוא בקטע של להראות את עצמו מגניב בטלוויזיה.

מצד שני, כשאתה רואה אחרי כל פיגוע כל המפגרים מתאספים מול המצלמות, מתקשרים לאמא "היי תראי רואים אותי בטלויזיה" כאילו הם בפסטיגל אז הכל ייתכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט דור המייסדים ומנהיגי העם הולך ונעלם, אנחנו נשארים עם הזבל בנתיים ומסתכלים בצער איך המדינה מדרדרת...

כואב לחשוב שפעם היה בארץ הזאת איזה אידיאל איזה חזון שהיום נעלם עם הבורות של הנוער והחינוך העלוב.

מצד שני אני כאחד שיוצא למסיבות ומועדונים וגם אני בטוח לחלק מאלה שהכתב המהולל ביקר בהם לא ראיתי מעולם סמים כמו קוקאין במועדונים

ובטח שלא תופעה כזאת נרחבת של סקס מטורף במועדונים, ברור שיש אני לא תמים אבל בטח לא כמו שהכתבה מנסה למחיש.

אני לא חושב שצריך להיות שמרנים כל כך וצריך לתת לאנשים להתפרק אבל הבעיה שאנשים איבדו כל פרופרציה פעם היה גבול הטעם הטוב של שתיה וכו' היום הכל

נעשה בהגזמה בלי גבולות נורמלים... אם שותים חייבים לאבד את הכרה ולהקיא הרי למה אי אפשר לשתות לקבל קצת ראש להנות וללכת הביתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו אני באמת צריך לשבת לקרוא את זה... טוב נו אחרי המבחן בפיסיקה יהיה לי מה לעשות

בכול מיקרה בנתיים תגובה רק על הכתבה

יש שם הרבהה בולשיט! וזה כאילו לא שהם משקרים או משהו אני יודע שזה נכון

אבל הם לוקחים קבוצה קטנה של אנשים ומכללים את זה על כולם! וזה פשוט בושה כאילו אנלא אומר שכולנו תמימים או משו אבל מידי פעם לצאת לשתות קצת ולרקוד בלי לקבל סכין (אגב ממה שאני רואה ויודע לפחות באזור השרון הקטע של הסכינים מתתת והייתי במסיבה בסילבסטר ואיזה שנים שם התחילו מכות איך שהם רק התקרבו אחד לשני בצעקות קפצו עליהם שני מאבטחים ענקיים והעיפו אותם החוצה... כאילו נוו באמת

אז נכון הרבה שותים בחוץ ושותים עוד בפנים והכל אבל כל מי שאני מכיר שם נהג תורן שגגגגגגגגג שותה כוס בירה וגם זה רק איך שהם מגיעים למועדון ולא פנים או משהו

והקטע עם הבנות כאילו נווו באמת בחיים שלי לא ראיתי בת שיכורה!(חוץ מפעם אחת אבל זה ממש לא היה בקטע של מסיבה או משהו אז זה לא נחשב לנושא) אני מכיר מלאאאאא בנות ששותות ואף פעם אף אחד לא הייתה שיכורה הן רק משחקות אותה כאילו הן שיכורות כדי שאז אחרי שהן הולכות מוצצות לאיזה י'בניק לא יגידו שהן שרמוטות כי "הייתי שיכורה אנלא זוכרת יותר מידי!!" חחחח עלק מתוקה מכוס וודקה שמדוללת טוב מאוד ל5% אולי תתפסי ראש וגם זה אם היית על בטן ריקה!! על מי את מנסה לעבוד!? והקטע הוא שרובן יודעות יפה מאוד לשתות כאילו אם היא סתם רוצה לתפוס ראש ולא להזדיין היא יכולה להוריד 5-6 כוסות ולהיות שמחה אבל אם היא באה להזדיין פתאום אחרי 1.5-2 כוסות היא כולה הפוכה!

הבנים לא משקים את הבנות! הבנות באות לפעמים ממש ממש מתחננות אז כאילו מה נגיד לא!? אולי לידידות טובות אבל ממש לא לאחת שאנחנו לא מכירים

וזה שההורים חיים בהכשה זה כבר סרט אחר אבל לא ניכנס לזה עכשיו למה אני ממש רוצה ללכת לישון

אגב סתם לציין... בחיייייייים שלי לא שמעתי/ראיתי מישהו שעושה סמים במסיבה... במסיבות טבע אולי אבל לא במסיבות רגילות יכול להיות שיש אבל זה ממש לא נפוץ כמו שעושים מזה

לילה טוב לכולם! :)

אהה רק משהו קטן ואחרון שלמדנו בהיסטוריה

אין לכם מושג איזה אורגיות הם היו עושים כל העליה הראשונה והשניה האלא בה' פסיכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולך ופוחת הדור

נכון בין היתר התכוונתי לטדי קולק הלך ומה שיש היום זה עוזי כהן

אבל זה בכל תחום

רבין ושרון הלכו (ובאמת בלי שום קשר לנטיה פוליטית של זה או אחר אלא רק איכות האנשים מכל קצות הקשת הפוליטית) ומה שיש זה רוחמה אברהם, פרץ ואולמרט

ז'אן ז'אק גולדברג, אריק לביא, אהוד מנור, נעמי שמר, שושנה דמארי הלכו , היום אנחנו תקועים עם נינט וחיקויים עלובים חסרי מקוריות ויצירתיות של להקות ראפ\היפ הופ

הלכו מאיתנו חיים הרצוג איש יקר ונדיר באיכותו , עזר ויצמן , נשארנו עם החרא הזה קצב שלא היתי נותן לו אפילו לנהל מכולת

פעם היו לנו אנשים מבריקים שתכננו וביצעו את אנטבה והפצצת הכור הגרעיני בעיראק , היום הצבא ומערכת הביטחון נראים הכי רע מאז קום המדינה, משותקים לגמרי, בהלם מוחלט נוכח המלחמה האחרונה וטילים תוצרת בית שנורים עלינו מכיוון עזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בין היתר התכוונתי לטדי קולק הלך ומה שיש היום זה עוזי כהן

אבל זה בכל תחום

רבין ושרון הלכו (ובאמת בלי שום קשר לנטיה פוליטית של זה או אחר אלא רק איכות האנשים מכל קצות הקשת הפוליטית) ומה שיש זה רוחמה אברהם, פרץ ואולמרט

ז'אן ז'אק גולדברג, אריק לביא, אהוד מנור, נעמי שמר, שושנה דמארי הלכו , היום אנחנו תקועים עם נינט וחיקויים עלובים חסרי מקוריות ויצירתיות של להקות ראפ\היפ הופ

הלכו מאיתנו חיים הרצוג איש יקר ונדיר באיכותו , עזר ויצמן , נשארנו עם החרא הזה קצב שלא היתי נותן לו אפילו לנהל מכולת

פעם היו לנו אנשים מבריקים שתכננו וביצעו את אנטבה והפצצת הכור הגרעיני בעיראק , היום הצבא ומערכת הביטחון נראים הכי רע מאז קום המדינה, משותקים לגמרי, בהלם מוחלט נוכח המלחמה האחרונה וטילים תוצרת בית שנורים עלינו מכיוון עזה

דקת דומיה לזכר הענקים שנראה שמכתפיהם אנחנו נופלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, הנוער של היום זה לא הנוער של פעם... היום או שאתה יוצא למועדנים ודפוק סקס סמים ואלכוהול..., או (המקרה היותר סביר)

יושבים במסן איסיקיו (והפורמים של HW)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...