הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם, הא? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם, הא?

Merrymoon

Recommended Posts

נו באמת, זה לא רק מין, מין זה נפוץ בגיל ההתבגרות, כיף ובריא (במידה, עם אמצעי מניעה והקפדה על ההגיינה האישית והסביבתית - לא לעשות את זה בבית שימוש מזוהם). הבעיה היא העניין של "פריקת כל עול" הזאת. איך זה שבנות מגיעות למצב שהן מוצצות למישהו בשביל שהוא יתן להן כוס וודקה מהבאגאז'? איך זה שהן חושבות שזה שבנים שיכורים מתחילים לשלוח ידיים זה "חלק מהעניין"? איך זה שבנים חושבים שזה חלק מהעניין? איך זה שהם מביאים סכין למסיבה? איך זה שהם באים להסניף שם קוק וכו'?

הכי, אבל הכי מרגיז, זה ההורים האלו שבאים ביציאות של "מה פתאום?! המלאך הקטן שלי?!". ממש כמו עם כל המופרעים בבי"ס שלי שהיו מעשנים באנגים בטיול שנתי או הורגים מישהו מכות (5 על 1) ולמחרת אמא שלהם היתה באה לבי"ס בנסיון פאטתי לטהר את השם של ה"אוצר הקטן שלה" שמתנהג כאילו גידלו אותו סרסורים.

ולא רק שהאמא מאמינה שהבן שלה הוא מלאך קטן אלא שהיא מאשימה את המורים בביה"ס בעלילות שווא עליו, אני קראתי על מספר מקרים שבהם מורים אויימו ואפילו קיבלו מכות מהורים של תלמידים וזאת אחרי שהמורים התלוננו שאותם תלמידים עושים מה שבא להם בשטח ביה"ס. בכך ההורים נותנים לגיטימציה להתנהגות של הילד שלהם והוא גדל להיות עבריין מצליח ומפורסם (שזה נושא בפני עצמו - עברייינים בישראל הפכו לאנשים מפורסמים ואפילו מבקשים מהם חתימות ומעריצים אותם, ואני לא צוחק אפילו לרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שהורים הרביצו למורים זה לא אומר שהמורים היו בסדר, יש הרבה מקרים שהילד היה בסדר גמור והיית סיבה מאוד טובה להרביץ למורים, מה לעשות שלהיות מורה היום זה כמו להיות איש זבל, ובגלל זה המורים הם תמיד האנשים הכי גרועים שאפשר למצוא בחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהורים הרביצו למורים זה לא אומר שהמורים היו בסדר, יש הרבה מקרים שהילד היה בסדר גמור והיית סיבה מאוד טובה להרביץ למורים, מה לעשות שלהיות מורה היום זה כמו להיות איש זבל, ובגלל זה המורים הם תמיד האנשים הכי גרועים שאפשר למצוא בחברה.

נראה לך? אם הורה ירביץ למורה, הדבר הראשון שאני אחשוב זה "הו, התפוח לא נפל רחוק מהעץ. זוג ברברים גידל שרצים ברברים שבוחרים לפתור בעיות באלימות". מה זה לעזזל סיבה טובה להרביץ למורה? מה מורה עשה? התלונן על תלמיד להנהלה כי הוא התפרע והשעו אותו? אז בוקר טוב נחמה, זה התפקיד שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד המורה צודק בסופו של דבר, אין לו מה להתלונן סתם.

אצלנו כולם מפחדים מהמורה להיסטוריה, איזה ילדה מופרעת אחת נתנה לה את אמא שלה בפלאפון שתדבר איתה והיא אמרה לה יש לך ילדה מופרעת היא לא נכנסת לשיעורים שלי וניתקה לה בפנים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה פעמים מורים בוחרים דווקא לא להתלונן כדי לחסוך כאב ראש או דיבור עם הורים דפוקים כמו הילדים. אתה יכול להאשים אותם? אבל מורה ממציא תלונה? עוד לא נתקלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבים מהמורים הם אנשים נפלאים. המחנכת שלי מכתה י"ב היא אם שניה לכל מי שלמד אצלה אי פעם. וגם עכשיו חצי שנה אחרי חברה באים אליה לכוס כפה עוגה לספר איך הולך בקורס לבקש עצה או כל דבר אחר ואני בטוח שיבואו אליה גם בעוד שנה חמש ועשר. מורה אחר סידר לחצי מהכתה שלנו עבודה מצויינת.אני לא אומר שאין מורים מגעילים אבל כמעט כל המורים באים כי הם רוצים ללמד ולעזור. ו DOR7 יש לי הרגשה שאתה ילד מושתן בן 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מסכים אתך Vitnir.

אני בן 17 עכשיו יש לי חבר שהינו חברים ממש טובים ויצאנו בערב לשבת עם כמה חברה לדבר לשבת על סיגריה וכאלה עכשיו באחת הפעמים הוא הלך למועדון הוא נדלק על הקטע ומשך אותי איתו.. באתי פעם אחת, פעם שנייה אבל מהר מאוד עזבתי את זה כי לא ממש נהנתי לרקוד באיזה מקלט חנוק עם רועשת (אין לי בעיה עם רועשת אבל יש גבול), אי אפשר לקנות משהו לשתות כי אתה לא רוצה לצאת עם מינוס מהמועדון ואתה עוד משלם על זה 50-100 שח (שאותם הייתי יכול לבזבז בצורה הרבה יותר מספקת) לכן חזרתי לשבת עם החברה בימי שישי אבל החבר שלי המשיך ללכת למועדונים. לאחר מכן הוא נהייה יחצן לאחר שלא דיברתי איתו חצי שנה פגשתי אותו באחת היצאות ביום שישי (בגינה ליד הבית) והוא התחיל לספר כמה בנות הוא זיין בשירותים וכמה מצצו לו וכו... בהתחלה חשבתי לעצמי שהוא "מלך" וגם רציתי ללכת "כי בימינו זה בושה להיות בתול בגיל 17" (פאק איט) אבל עד סוף היציאה באותו יום חשבתי כבר על אותו "חבר" כהבן אדם הכי דוחה שיכול להיות על האדמות! בגלל שחשביתי על זה וזה ממש מפגר כל הקטע הזה... גם החברים שלי שתמיד הוא היה יוצא איתנו חושבים עליו כעל בן אדם דפוק, לאחר מכן גם גיליתי עם איזה בנות הוא עשה את זה וגיליתי שכולם לא נראות משהו וזה ממש דוחה כי לא איכפת לו עם איזה בנות הוא עושה את זה העיקר שהוא עושה.... דעתי היא שאם לעשות את זה אז רק אם משהיא שאוהבים (עכשיו כולם יגידו לי איזה דפוק אני וכו.... אבל זה נכון...) חשבתי על זה הרבה יחסית והבנתי שהבן אדם הזה לא יגיע רחוק עם המשפחה שלו... בן אדם שימשיך בסגנון חיים שלו לא יכול להקים משפחה!

אבל לפי דעתי בעניין ההתדרדרות אפשר להאשים את ההורים! מכיוון ההורים שלו (יותר אימא) מדכאת אותו באופן קבוע.. למה הכוונה? אז ככה ביסודי הוא היה ילד גאון (מחונן) והלך לו טוב במטימקיה ובכל המקצועות לקראת כיתה ט' הוא סיים 5 יחידות מוגברות של מטימטיקה ובמקביל ללימודים הוא למד בבר אילן לתואר ראשון (לא זוכר במה)... וכמו שאתם רואים הוא ילד ממש חכם אבל אמא שלו תמיד אמרה לו שהוא לא יצליח ואין לו סיכוי וגם הוא פתח עסק מחשבים והיא אמרה לו שהוא לא יצליח (אני הצטרפתי גם לעסק והוא הלך ממש טוב).

עכשיו אותו "חבר" שלי פרש מהלימודים בתחילת יא' וכל החיים שלו זה סביב המועדונים, הוא מקבל על זה כסף, אבל הוא הולך לבית ספר אקסטרני לפעמים כדי לעשות בגרויות. הוא גם נהייה אלכוהוליסט בצורה מטורפת אני זוכר שהיו ימים שהוא היה מגיע שיכור לבית ספר כי הוא היה שותה באמצע השבוע עם ה"חבר'ה" מהמועדונים. כמו כן הוא מעשן בקביעות (בגלל המועדונים) ושמעתי גם שהוא לקח סמים... שורה תחתונה היא שהוא כנראה עשה את זה כדי לברוח מאמא שלו או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע בול כמו סיפור חייו של חבר לכיתה של החבר הראשון שלי. לקח יותר מדיי סמים ואישפזו אותו בבית משוגעים. עצוב מאד.

אפרופו יחצנות מועדונים - מעט מאד יחצנים מקבלים על זה כסף, לרוב הם מקבלים כניסה חינם למועדון וכמובן הם יכולים לחלק הנחות חינם לילדים אז הוא תפס בנות מספיק נואשות למצוץ לו בשביל הנחה (במועדון רוק אחד שהלכתי אליו - זה היה מועדון שווה, אין יותר כאלו - היו בנות 15 שהיו מוצצות ליחצן הראשי בשביל כניסה חינם, זה היה דוחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהוא מקבל בערך 2000-3000 שח... ש שני שליש מזה הוא מחלק ליחצנים שלו ואת השאר הוא לוקח לעצמו... בכל אופן אולי זה כסף טוב אבל אני לא הייתי עבד בעבודה כזאות אפילו אם הסכר היה 100,000 דולר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2000-3000 שקל? ואיך הוא עובד? סתם מחלק הזמנות בבי"ס ובכניסה למועדון בימי חמישי-שישי? עדיין, זה חרא כסף, הוא פראייר. הוא בהחלט יכל לעשות יותר עם החיים שלו. מה זה 2000-3000 שקל ועוד לחלק בין אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני אומנם בן 15.5, אבל אני חושב שיש לי זכות להביע את דעתי, אם לומר את האמת, זה די נחש שאוכל את עצמו, בחור רואה בחור אחר בטלוויזיה שנעצר על אלימות, ובגלל שהוא בטלויזיה, ההוא חושב שההוא שמופיע בטלויזיה מגניב. וגם הוא הרי רוצה להיות מגניב, אז הוא עושה אותו דבר, זה בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2000-3000 שקל? ואיך הוא עובד? סתם מחלק הזמנות בבי"ס ובכניסה למועדון בימי חמישי-שישי? עדיין, זה חרא כסף, הוא פראייר. הוא בהחלט יכל לעשות יותר עם החיים שלו. מה זה 2000-3000 שקל ועוד לחלק בין אנשים?

אני לא ממש התענינתי אבל מהפעמים האחרונות שדיברתי איתו הוא טען שיש לו צוות של יחצנים מהתכונים ברמת גן, בלי''ך אורט אבין והסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...