הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם, הא? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם, הא?

Merrymoon

Recommended Posts

הנה את בעצמך אמרת את זה.

בתולה בת 30 יכולה להיחשב ל"טהורה" אבל גבר בתול בן 30? יתייחסו אליו כאילו משהו בטוח לא בסדר איתו וכאילו היה מצורע וההפך מכך הוא גבר שמזיין הרבה הוא "גבר גבר" ובחורה שמזיינת הרבה היא שרמוטה.

למה? ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אנשים לא פוחדים להזדיין בצורה מזדמנת כזאת במועדון?

פאק, אני אישית מת מפחד לזיין מישהי שאני לחלוטין לא מכיר... כל המחלות האלה, אפילו עם קונדום זה מפחיד אותי...

אם מכירים מישהי בבר למשל, מדברים איתה קצת ואז רואים שזה הולך לכיוון סקס אז זה בסדר לדעתי (אפשר להבין באיזה בחורה מדובר), אבל ככה?

אנשים מוזרים... אח"כ קוראים בנענע ביום האיידס הבינלאומי על ילד בן 17 שחטף איידס מאחת במועדון (סיפור אמיתי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה את בעצמך אמרת את זה.

בתולה בת 30 יכולה להיחשב ל"טהורה" אבל גבר בתול בן 30? יתייחסו אליו כאילו משהו בטוח לא בסדר איתו וכאילו היה מצורע וההפך מכך הוא גבר שמזיין הרבה הוא "גבר גבר" ובחורה שמזיינת הרבה היא שרמוטה.

למה? ככה.

תשמע, אם הבנאדם נשאר בתול מרצונו זה דבר אחד. אבל אם הוא נשאר ככה כי הוא לא מסוגל להכנס לקשר מחייב ועוד מסיבות ביזאריות או בגלל האישיות הדפוקה שלו - אז באמת משהו לא בסדר איתו. גם בתולה בת 30, אם היא לא רוצה, סבבה, אבל אם אף אחד לא רוצה אותה... Something's wrong with the goods, baby.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד פעם את אומרת שיחסי מין הם בעצם מדד להצלחת הבן אדם במערכת יחסים.

ואם אותו גבר בן 30 אומנם לא בתול מבחירה אך היו לו מערכות יחסים רבות וטובות אבל בנות הזוג שלו פשוט היו "בתולות חסודות"? הוא עדיין נכנס להגדרה של "בתול בן 30" ובימינו שזו בושה להיות בתול בן 16 אז תחשבי מה הן ההשלכות על "בתול בן 30" במיוחד מבחינת הדימוי העצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שסטטיסטית דבר כזה בלתי-אפשרי? אם חלילה לבנאדם קרה אסון נורא, הוא התכער בתאונת דרכים ואף אחד לא רוצה אותו זה באמת עצוב, אבל אם זה בנאדם מגעיל שלא יודע להתנהג עם בני/ות המין השני והוא פשוט בהמה ואנשים מתרחקים ממנו בכלליות, לא רק במיטה, אז כמו שאמרתי - damaged goods. כמו אוכל חינם אחד אחד שעובד בשדא התעופה ויושב אצלינו על האינטרנט ואף פעם לא קונה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? אמרתי שתארי לך מצב של גבר בן 30 שהיו לו מספר מערכות יחסים(אוקי לא כמה עשרות אבל כמה) ושבכולן בנות הזוג שלו רצו לשמור על בתוליהן, זה לא כזה נדיר.

הוא בכל זאת עדיין נחשב ל"בתול בן 30" וזה יגרום לו לבעיות פסיכולוגיות.

וכמו שמישהו אמר בדיון של החייל שרוצה את המשק"ית שלו - "בן 21 ואתה בתול?? לך לזונה!".

אם לבן 21 "אסור" להיות בתול אז לבן 30 פי כמה וכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה צודקת 100%

זה הכל נובע מהחינוך בבית.

אני יוצא לבלות ,מועדונים הכל וכרגע אני בן 19 ואני עדין בתול ,לא שיש אם זה בעיה ובקלות להשיג בנות היום זאת לא בעיה אני לא מרגיש בנוח להיות עם בנות שאני לא מכיר.

עוד דוגמה מהחינוך בבית שקיבלתי זה עישון\סמים אמא שלי מעשנת )למרות שהיא אמרה שהיא מפסיקה אבל מעשנת כמו קיטור (ואומרת לי חס וחלילה אתה מעשן!!!

כמובן שאני מעשן פה ושם אני ממש לא מכור אבל אני מניח שאני עושה זאת בגלל האווירה והחברים.

אישית זה לא מפריע לי שאמא שלי מעשנת ואומרת לי לא לעשן כי אני יודע שאני לא מכור ואני לא חייב סיגריה כל 5 דקות.

הסמים :cool2: כמו שאמא שלי הייתה מעשנת בשנות ה70 שזה שונה בהרבה מהסמים של היום היא גם מזהירה אותי לא לעשן סמים ואני ככל הנראה לי יעשן למרות שבארה"ב ילדה שאני מכיר בכיתה ט 'הלכה ללוקר שלה והביא לי כמות קטנה של מריחאונה :smile1: שמרתי אבל לא עישנתי.

למרות שיש משהו בי שאני רוצה לנסות אבל באותו זמן אומר לי לא לקחת.

לגבי שתיה ,אני זוכר את הפעם האחורנה בארה"ב שאמא שלי הבטיחה לי ולחבר שלי שהיא תקנה לנו שתיה - אני בן 19 חבר שלי בן 17 והנה עבירה של מכירת אלכוהול לקטינים.

ראיתי שאמא שלי פחדה מכל העסק הזה ואמרתי לה עזבי אני רואה שאת לא בנוח אם זה אז לא צריך.

עדין היא קנתה ושתינו והכל נשמר בסוד.

עם אבא שלי זה שונה אני יוצא כמעט כל יום שישי מבלה שותה ואבא שלי מטיף לי על כך שאני לא שתיין אז למה אני יוצא?

והוא צודק אני לא שתיין ואני לא אלכוהוליסט ,זה רק הקטע של בילוי והנאה ועדין אני יוצא לבלות למרות כל הדברים שהוא אומר לי.

אני מניח שזה שילוב של חינוך בבית וערכים אישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? אמרתי שתארי לך מצב של גבר בן 30 שהיו לו מספר מערכות יחסים(אוקי לא כמה עשרות אבל כמה) ושבכולן בנות הזוג שלו רצו לשמור על בתוליהן, זה לא כזה נדיר.

הוא בכל זאת עדיין נחשב ל"בתול בן 30" וזה יגרום לו לבעיות פסיכולוגיות.

וכמו שמישהו אמר בדיון של החייל שרוצה את המשק"ית שלו - "בן 21 ואתה בתול?? לך לזונה!".

אם לבן 21 "אסור" להיות בתול אז לבן 30 פי כמה וכמה.

בהודו זה המצב. חברה' לא מזדיינים עד גיל 30 (שם דווקא מותר להכיר את הכלה לפני הנישואים) אם הם לא מתחתנים עד אז כי זה טאבו תרבותי.

סטטיסטית זה מאד נדיר שבן 30 ייצא עם נשים שכווווולן שומרות על הבתולים שלהן עד לחתונה, אלא אם הוא יוצא עם בנות 12 או דתיות (למרות שגם דתיות כבר לא כאלו תמימות, אולי חרדיות). וכשמישהו אמר לאותו בחור ללכת לזונה... רציתי להגיד לו משהו שהייתי מקבלת באן בגללו. :smile1:

כמו שאמרתי, חבר שלי רצה לשמור על הבתולים על לחתונה (ניסה, הצליח עד גיל 22 למרות שבנות באו עליו על ימין ועל שמאל ואני מכירה אותו), אני מ-א-ד התפלאתי, מצד שני גם התרשמתי. מה שבטוח, הוא אמר שאם עדיין היה בתול הוא לא היה נותן לי (לא שעד עכשיו קיבלתי, חחח), ואני אמרתי שאם הוא לא היה נותן לי הייתי אונסת אותו באיומי אקדח. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שרק החינוך מהבית זה הגורם העיקרי

לפי דעתי זה גם הקלות הבלתי נסבלת להשיג תכנים אסורים.

לפי דעתי הבעיה מתחילה דרך האינטרנט...

כיום, אין שום בעיה להשיג סרט פורנו כזה או אחר ולצפות עם חברים...

אני חושב שגם יש עוד סיבה...המדיה שסביבנו...

למה בשביל לפרסם המבורגר, צריך דוגמנית בבקיני? (פריס הילטון עם הפרסומת המטומטמת שלה...)

מה, ההמוברגר טעים יותר כשאתה ערום?

כל הסרטים האלימים, מלאי המין האלו, הם גם איזשהו מין "מודל לחיקוי" של הנוער...

למה לעזאזל בסרט ילדים צריך להכניס נשיקות ואהבה?

אני מתנדב במד"א וזה דיי מזוויע להגיע ולטפל בנער בן 14 שהלך מכות או להגיע לתאונת דרכים שמעורב שם נער שפשוט רצה להדהים את חברה שלו עד כמה שהוא יכול לנסוע במהירויות גדולות יותר מאשר ממה שהפה שלו מוציא מילים בדקה...

תאמינו לי, זה ממש מצער לשמוע על מה הילדים רבו והלכו מכות...

ועוד הכי טיפשי, לפני מספר ימים היתה כאן תאונת דרכים מאוד קשה של אופנוען בן 20 בערך עם מונית שירות, הבחור נפצע באורך אנוש(!!)

וממש קרה נס שהוא יצא מזה חיי.

אתמול, ביצענו לו העברה לתל השומר, וכל הדרך הוא רק דיבר על כמה הוא מהר נסע ועל זה שהוא מת לחזור לזה!!!!

רבאק, היית בקומה 12 יום!!!!

עברת 20 ניתוחים!

למה לעזאזל לחזור לחרא הזה????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מבחינת סטטוס חברתי, בתול בן 25 זה כבר "משפיל".

אבל כשזה קשור להתרשמות של בחורה מהגבר, זה יותר קשור לקשרים רציניים. מי שזיין 2000 בחורות בגיל 30 ולא היו לו קשרים רציניים, אני לא בטוח שזה ירשים בחורה יותר מאשר מישהו בתול בן 30 שהיו לו 2 קשרים מאוד רציניים... ;)

כמובן, זה גם תלוי איזו בחורה. יש בחורות שערס עם "גב" שמוריד למישהו סטירה ברחוב וממשיך ללכת, כי הוא יכול, זה מה שעושה להן את זה... ויש כאלה שבתול ביישן בן 35 שלא היו לו קשרים בכלל כי הוא ביישן מדי, זה מה שעושה להן את זה.

אני מדבר על המיינסטרים...

לצערי, גם אני "נגוע" בבעיה הזאת של להסתכל על מתירנות יתר בעין... הממ... נגיד עין רעה, בהיעדר מילה יותר טובה...

עכשיו, זה לא שאני לא מסוגל לזה... להיפך... אבל... אם, למשל, הייתי שומע על מישהי שאני אוהב (ואנחנו לא ביחד) שהיא הז***ה כמו מטורפת עם כל מני תיאורים מפורטים, זה היה מכאיב לי...

למה? שתיהנה, למה זה צריך להפריע לי?

נכון... הפרימיטיביות שחלחלה עמוק מדיי... אני לא יכול לעשות הרבה נגד זה. ובאמת שהייתי רוצה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חינוך, רק חינוך...

אנשים קמים בבוקר בידיעה שהילד/ה שלהם מסתובבים בשכונה עם כאלה או אחרים.

כל-כך קשה להסביר לילד , אל תסתובב עם זה או עם זה...

ויש דרכים להפרד מהחברה הנוכחית, זה ממש לא בעיה, ולא צריך להגיד להם אפילו, פשוט לנתק קשר.

זה גם חלק מהדברים שתופסים תפקיד לא קטן, אזור מגורים...

למה תמיד יש את האזור הזה ואת האזור הזה שיוצאים ממנו "ערסים" או "אשכנזים מבית טוב".

זה ברור, ההורים לא יכולים למנוע את זה, לפחות לא כולם.

במצבים כאלו יש הורים שלא אכפת להם, העיקר התמיד של הערסיות או של ההתנזרות...

אבל מנגד לכך יש הורים שכן, ו"עובדים שעות נוספות" רק על מנת שהילד שלהם יצא מחונך...

בד"כ, זה הורים שיודעים לאן הילדים שלהם עומדים להכנס וגם, כאלו שמחפשים better life לילדים שלהם..

לפעמים זה גובל במן סוג של אנטיפטיות, מה לעשות, אופי של בנאדם קובע.

האופי חשוב, ילדים מחושלים יודעים אם לבחור בין טוב לרע, ילדים שמושפעים מהסביבה שלהם לא.

הם פשוט זורמים מה שאמרו כאן לפניי - סוג של mainstream.

חוץ מזה, במערכות יחסים זה לרוב גובל במילים, שאתה עם הבן/ת זוג שלך, תמיד יש את מי שמשפיע יותר, או מי שלא...

חברה שלך יכולה להגיד שהיא רוצה להשאר בתולה [לפחות עד החתונה], השאלה האמיתית כאן היא - האם היא בעצמה מודעת למה שהיא אומרת,

והאם היא באמת יכולה לעמוד במילה שלה, הרי רובינו יודעים שזה רק עניין של זמן ש"העניינים יתחילו להתחמם", לרוב יחסי מין זה דבר בלתי-נמנע,

במצבים כאלו זה פשוט - הרגשה של הרגע, ותאכלס, רוב הבנות ילכו על זה, אפילו אם הם אמרו ככה או ככה, ועל בנים, אין בכלל מה לדבר...

היצר האנושי שלנו שואף לסקס ::).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, זה לא רק מין, מין זה נפוץ בגיל ההתבגרות, כיף ובריא (במידה, עם אמצעי מניעה והקפדה על ההגיינה האישית והסביבתית - לא לעשות את זה בבית שימוש מזוהם). הבעיה היא העניין של "פריקת כל עול" הזאת. איך זה שבנות מגיעות למצב שהן מוצצות למישהו בשביל שהוא יתן להן כוס וודקה מהבאגאז'? איך זה שהן חושבות שזה שבנים שיכורים מתחילים לשלוח ידיים זה "חלק מהעניין"? איך זה שבנים חושבים שזה חלק מהעניין? איך זה שהם מביאים סכין למסיבה? איך זה שהם באים להסניף שם קוק וכו'?

הכי, אבל הכי מרגיז, זה ההורים האלו שבאים ביציאות של "מה פתאום?! המלאך הקטן שלי?!". ממש כמו עם כל המופרעים בבי"ס שלי שהיו מעשנים באנגים בטיול שנתי או הורגים מישהו מכות (5 על 1) ולמחרת אמא שלהם היתה באה לבי"ס בנסיון פאטתי לטהר את השם של ה"אוצר הקטן שלה" שמתנהג כאילו גידלו אותו סרסורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של חינוך אבל גם של דברים אחרים,אני תמיד החשבתי את עצמי למחונך. אבל במסיבת הסיום של י'ב השתכרתי כלוט.

(בפעם הראשונה בחיי) כי זו הייתה הפעם הראשונה שהייתה לי גישה מספקת לאלכוהול בנוסף למצב רוח של "להטביע את יגוני במשקה"(נורא רציתי לבדוק אם זה עובד). בקבוק ודקה עם עוד 2-4 חברה פעם ב. פשוט לא השפיע עלי.

החוויה הייתה מאוד מרתקת (ווהוו סבבה) אבל נראה שלא קראתי הייטב את ההוראות כי היו צריכים לסחוב אותי הבייתה.(14 כוסיות על בטן כמעט ריקה זה הרבה?)

מסקנות הועידה היו שלא מומלץ לי לשתות יותר מ8 כוסיות. ולוודא שיש חבר שלא ישתה וישים עלי עין.

אצל מישהו שחונך פחות טוב זה יהיה "ואאאי זה היה מגניב ברמות!!!1111 שולטטטטט!!11 " קורא לכל החברה לבוא ולשתות

ואז אחרי שכולם שתו עד אובן הכרה כולל הנהג נוסעים הבייתה וכפוט.(לא לפני שאחד מהחברה נדקר במריבה על פחית בירה ריקה)

בעניין הענישה, 5 הצלפות במדרחוב בשעות העומס עם שידור בטלוויזיה הארצית ביחד עם הפרסומות בשעות עם רייטינג גבוה.

- על הפעם הראשונה שתופסים אותך נוהג עם יותר אלכוהול מן המותר.

פעם שניה - 20

פעם שלישית - 35.

פעם רביעית אישום על נסיון לרצח.

זה יעבוד כמו קסם. פחד הוא הגורם מספר אחד יחד עם בושה, הילד צריך לפחד פחד מוות מסמים ואלכוהול לפני שהוא קולט שעם הוא ישתמש מעוד סביר שהוא יגמור באיזו תעלה ולא הבחור מן סדרת הטלוויזיה. יש לציין שבטלוויזיה לא מראים מספיק סופים "עצובים" בטלוויזיה יותר סביר שהמסומם יתרפא ויהיה בסדר וכולם יעזרו לו או שולי אפילו לא תהיה לו כזו בעיה. אבל זה לא כך, הם צרכים לדחוף יותר חזק את העניין של מסניף-> בולע -> מזריק -> מת בייסורים.

ובקשר לחינוך זה תלוי בשכונה ובביה"ס הרבה יותר ממההורים אם ההורים יתנו ליד חינוך של חנונים בשכונה של ערסים הוא יגמור מנודה. ולהפך.

לכן החינוך צריך להיות גם תואם את השכונה וכך גם הגבולות. בשכונת חנונים צריך להוריד קלות את הגבולות אז הילד יכול להחשב מצד אחד חנון כמו כולם מצד שני מגניב.

בשכונת ערסים להעלות מעט את הגבולות כך שהוא יוכל גם להחשב ל "גבר" ומצד שני גם כ"בחור טוב"

בבקשה ... תקטלו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...