שאלה לגבי ספקי כוח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי ספקי כוח

EyalOnn

Recommended Posts

InCognito,אומנם פתחת שני דיונים בנושאים שונים אבל הגעת למצב שאתה שואל את אותה השאלה בדיוק בשניהם וזה ממש לא רצוי ולא נחוץ.

כמו שעניתי לך בתראד השני,GB לא מייצרת/מוכרת ספקים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע תאמת בחיים שלי לא שמעתי על ספק של GB לכן זה נראה לי חשוד במיוחד...פשוט אני מתכוון לקנות מחשב אוטוטו והדילר שממנו אני מתכוון לקנות הוא יבואן של GB ולכן עקרונית עדיף לי לרכוש חלקים שלהם, אבל אני מאוד חושד באיכות של הספקים במיוחד כשהדילר אמר לי שעולה משהו בסביבות ה-100-150 שקל לספק של 500watt אז חשבתי אולי אתם יודעים משהו עליהם..בכל מקרה תגיבו על זה ואם אתם יודעים על ספק זול אך יחסית איכותי שיחזיק מערכת של e6300+x1950xt + מארז של GB Aurora או לחילופין לאמר לי שספקים של GB טובים.... :funn:

אתה בטוח בדבריך?? 100%???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני פשוט במילא מוציא 2600 שקל +1100 שעולה לי ה-x1950xt ואני ממש לא יכול להרשות לעצמי הרבה (צריך לממן גם לימודי נהיגה..עולם אכזר..לך תבין :screwy:) בכל מקרה אני מנסה להוציא כמה שפחות אבל זה קשה אני אוהב דברים איכותיים..אני לא אוהב אח"כ לגלות שהמערכת שלי נשרפה או שקרה לה משהו כי לא הוספתי איזה 100-200 שקל כשקניתי...אז אני רוצה שיחזיק את המערכת בלי שום בעיות (גם אם אני עושה OC למעבד)בכמה שפחות...באמת שבכמה שפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hec 400TRT צריך להיות חזק יותר מה-FSP 350GLN אני חושב

בכל מקרה כמו שמאור GB לא מייצרת ספקים וכשהדילר הזה מציע לך ספק של 500W ב-150 ש"ח זה במליון אחוז משהו ג'נרי.

ספק 500W איכותי עולה 550-600 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זו בעיה זה יותר מדי כסף...אני צריך משהו שיחזיק לי את המערכת, אני לא יודע אם אני צריך בכלל ספק של 500watt אבל אני רוצה משהו שיחזיק לי את המערכת ככה שגם אם אני אעשה OC לא יקרה כלום או אם אני אחבר עוד מאוורר/כונן/צורב הכל יהיה בסדר אתה מבין אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...