שהמחשב עולה ,עולה התמונה הכחולה של אינטל ואז ניתקע המחשב... - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שהמחשב עולה ,עולה התמונה הכחולה של אינטל ואז ניתקע המחשב...

navk2

Recommended Posts

ניקיתי את הצלעות קירור של המעבד ומשום מה שחכתי להחליף את המשחה התרמית,הפעלתי את המחשב הייתי עליו איזה 5 דקות,כיביתי, החלפתי משחה (שמתי אותה נכון ) הפעלתי ואז הדבר הראון שאני רואה על המסך זה המסך הכחול והמוזר עם הלוגו של ...

לא התקנתי שום חומרה חדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עשיתי OC...

אני כמעט בטוח שלא נכנסה משחה לתוך המעבד ,שמתי גוש (בגובה שתי סנט') של משחה ואז מעכתי אותה בעזרת הגוף , לפי מה שראיתי לא ניכנסה משחה...

אני מעלה אתה הביוס הוא רושם לי שהוא במצב ENTERING ואז הוא נתקע...

אם אני לוחץ על F8 (סייף מוד) אז פשוט לא קורה כלום...

אני חייב שתגידו אם יש סיכוי שהמעבד נשרף ! כי נגמרה לי האחריות ואני דיי בלחץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא הפורום הנכון

ב. גוש של 2 ס"מ משחה טרמית זה המון! אם זה באמת 2 ס"מ יש מצב שהמשחה גלשה למקומות לא רצויים...

אני בספק אם המעבד נשרף. יכול להיות ששמת את הגוף לא טוב (קצת בזווית או בצורה רופפת... קרה לי פעם שהתקנתי את הגוף בדיוק כמו שהוא הייה לפני הפרוק והטמפ' הגיעה לאיזה 80 מעלות...) וכל מה שאתה צריך לעשות זה להוריד אותו ולהרכיב שוב בזהירות.

ג. יכול להיות שהביוס עושה בעיות... תנסה לאפס אותו

ד. יכול להיות שבטעות שיחררת איזה חיבור בזמן שהתעסקת עם המעבד, תבדוק את כל החיבורים...

ה. יש עוד 1001 סיבות שיכולות להסביר את המצב, תנסה את ב~ד ואם זה לא יעזור ננסה משהו אחר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הביוס אתה מאפס ע"י הג'אמפר... תקרא בספר של הלוח או תרשום את דגם הלו ומישהו שמכיר אותו יענה לך...

לגבי הניתוק של המישחה- זה מישחה... מה זה משנה אם היא מתנתקת? ומה הכוונה ב"מתנתקת"?

בכול מקרה, זה לא משהו שצריך להתייחס אליו... תבדוק שלא דולף מהצדדים ותחזיר את גוף הקירור חזרה למקום... שום דבר לא יקרה למישחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל החלפתי בכלל משחה ובגלל זה התחיל כל הבלאגן הזה @

הוצאתי את הגוף כי היה מאוד מלוכלך, ניקיתי אותו,החזרתי ואז המחשב היה על 100 מעלות כיביתי ואז דיברתי עם אנשים ואמרו לי

שאם מוציאים את הגוף אז חייבים לשים משחה טרמית חדשה כי הישנה כבר לא טובה...

הלוח שלי רשום שם <<<<<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בצד ימין למטה מספרים זזים ..(תהליך BOOT )

אם יש אתה יכול להגיד לי מה המספר האחרון שבו הוא עוצר ..?

אין לי שום מספרים רצים ושאני עושה BOOT הוא מבקש ממני להכניס התקנה (אין לי) או להוריד מהאינטרנט ע"י לחיצה על F12 שאני לוחץ על

F12 פשוט לא קורה כלום...

מאפסים את הביוס ע"י גמפר שלידו כתוב cmos תסתכל בחוברת של הלוח אם איפה הוא נמצא....

ישמצב אני שולח את המחשב ל- KSP בשביל סידור כללי , אז אתם אומרים שכבר כדאי לי לא להיתעסק עם זה, לישלוח להם אותו ושכבר יביאו לי אותו חדש ?

(שגם ד"א אני מחליף כ.מ ל-1950 PRO EXTRAME וספק כנראה ל- HAC TRT 400W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...