וודקות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקות

GanJaval

Recommended Posts

אני חושב שלא הבנתם אותי :kopfpatsch: יש לי חיים טובים אין לי מימה ליברוח שותים כדי להיפתר מימצאות ה3 שניות אף פעם לא היה לי הנג אובר חוץ מיפעם אחת של האלסקה חרא של דבר וויסקי סטנדראט באמת טובה[אני גר בשכונה ש90% רוסים וגם ככה החברים שלי אז ככה שניסינו הכל בעניין השתייה ולא פעם ולא פעמיים זה היסתיים במיקרים רעים לא שלי...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:xyxthumbs: :xyxthumbs: ככה צריך אחי ;D הרבה יותר טוב מכל וודקה שתמצא..

כך אמר איש הבולים :)

חח מה אני מדבר, יש לי מדבקה של הופמן על החלון של החדר... חחחחח :lol: :lol:

אחד הקישוטים היותר מצחיקים שלי.. מצבעים מיוחדים כאלה שנדבקים לזכוכית [אם למישהו יש מושג איך קוראים לצבעים האלה

שיגיד.. :) בא לי לעשות עוד כמה מגניבים..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=228406.msg2002399#msg2002399 date=1167391496]

אני חושב שלא הבנתם אותי :kopfpatsch: יש לי חיים טובים אין לי מימה ליברוח שותים כדי להיפתר מימצאות ה3 שניות אף פעם לא היה לי הנג אובר חוץ מיפעם אחת של האלסקה חרא של דבר וויסקי סטנדראט באמת טובה[אני גר בשכונה ש90% רוסים וגם ככה החברים שלי אז ככה שניסינו הכל בעניין השתייה ולא פעם ולא פעמיים זה היסתיים במיקרים רעים לא שלי...]

איזו מציאות לעזאזל??!? אתה הרי אומר שיש לך חיים טובים! למה לך לברוח מהם?

הבעיה בזה שמתחילים לשתות מוקדם זה שהאלכוהול הוא לא האמצעי (יענו הכלי/ הדרך) אלא הוא המטרה.

ואז מה שקורה זה שבמקום שילדים יצאו למסיבות, (או אפילו סתם להיות בבית של מישהו כשיש בנות) וישתו כדי לאזור אומץ ובטחון כדי להתחיל עם בנות ולרקוד בלי בושה הם יושבים בפארק מסריח בקור, בחושך ומפרקים איזה 7 בנים וודקה רק כדי לשתות ובסוף חוזרים הבייתה, מסובבים במקרה הטוב ובלי הכרה במקרה הרע (חרוז תפוז)........ איפה הכיף פה?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד בגיל הזה מנסה וודקה - אין אחד שלא , אולי רק איזה גיק שיושב כל היום על לינוקס ומחפש חורי .

בקיצור מה MID יש לך את "פינקה" (פינלנדיה) , אבסולוט , סמירנוף אדום , SKY , ROYALTY שזה המוקרות והנימכרות ביותר - לדעתי הכי זימנה וטובה מהם זאת הסמירנוף האדום , וודקה איכותית לרמה שלה ושווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושת האופציות הכי זמינות (אבסולוט, פינלנדיה וסמירנוף) טובות יחסית

הפחות מוכרות אבל יותר טובות מהשלישיה זה רוסקי סטנדרט ורוסקי פלטינום, סטוליצ'ניה גולד

לא הכי מוכרות אבל גם טובות דאנסקה, אייסברג

skyy לדעתי פחות קצת טובה

בטעמים יש את הארטיק, אישית לא התלהבתי (לא חובב וודקות בטעמים בכלל)

ויש את נמירוב שאישית לא אהבתי בכלל (כולל הטעמים שלהם שזה בכלל גועל נפש)

מתחת לזה יש את כל הדלק טילים (מקורמיק, אלכסנדרוב, פרפקט וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב וודקות... בירה שולט!

אם כבר אז סמירנוף אייס ממש שווה

גם אני אומר בירה ובמיוחד קלסברג !!!

שותה רק קלסברג למרות שלא ניסיתי את השאר :lol:.

כיף לישתות לבד,משכר וגם בריא אחד שניים בשבוע בלי להגזים ואיך שאומרים " יש טעם לחיים" !

לא מומלץ בקירבת בנות! וזה גם לא בשביל פוזה.

וודקה פינלנדיה או איך שקוראים לזה שתיתי במיקרה כוסית פשוט מגעיל מרוב שזה כזה חזקקקק לא כיף לישתות.(שורף תגרון ותכבד)

ואבסולוט לדעתי הכי וותיק וטוב, כל הגברים שותים נקי כל הפוזאים שותים עם רדבול ומיצים. :lol:

כל הילדים ששותים וודקות זה רק לפוזה תאמינו לי סתם חרטא זה לא משכר לפחות לא אותי.

כמה אני יכול להגיד ואני יגיד את זה עד שתבינו תהיו מיוחדים תישתו וויסקי משהו שונה על תהיו "תוכי" של אחרים!

ולא רק בשתייה חריפה בכלל בחיים.

שתיתי לא פעם ולא פעמיים וויסקי וזה הכי ברמה אתה מרגיש שאתה בחור על רמה!

אני הייתי אומר שוודקה זה למתחילים.

וויסקי זה למתקדמים. זה גם יקר. טוב ליקנות בדיוטי פרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OT: זה מין פיטצ'ר חדש באתר שכתוב איזה ואיזו מערכת יש לכם, או שאתם כותבים את זה?

וחבל שנעלו את הפורומים "על האתר והפורום" ו"על החדשות", מאז שנעלו אותם לא נראה שהאתר מתקדם יותר מדי (מבחינת מה המשתמשים רוצים, כל מיני הערות וכולי. כבר אין איפה להתדיין על זה).

וגם על החדשות חסר, כי בד"כ או שלא פותחים ת'רד על חדשה כלשהי, ואם כן פותחים, אז זה רק לקהל המצומצם של הפורום שקשור בנושא (למרות שרוב האנשים גולשים בכל הפורומים, יש מומחים ומתעניינים של כל נושא, שרק ב"על החדשות" התדיינו ביחד).

בקיצור, באסה.

האגודה למען החזרת הפורומים "על האתר והפורום" ו"על החדשות".

עריכה: כן, כנראה שזה פיטצ'ר חדש. זה כתוב מתחת לשם שלי, ושל כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...