וודקות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקות

GanJaval

Recommended Posts

תשמעו אני בן 15.

אני וחברים שלי אוהבים כל יום שישי לשתות וודקה .

פעם הינו שותים פינלנדיה אבסולוט ,אבל עכשיו אנחנו כבר כל שבוע שותים אימפרייל שיש לזה טעם של תרופה .

בקיצור זה היה סתם משהו לכללי .

אז לפי הגיל הבנתם שאין לי כל כך ניסיון .

היום יום שישי, אני וחברים שלי רוצים לקנות וודקה., 4 ילדים על בקבוק השאלה איזה?

אני מתלבט בין אבסולוט,סמירנוף,פינלנדיה. ויש לי טיפה העדפה לסמירנוף כי בחיים לא שתיתי . המחירים הם של סמירנוף ופינלנדיה 60, ושל אבסולוט 65 . הגיוני ? איך אני יודע עם זה מזויף או לא? ואנחנו קונים ממכולת בשכונה(אם זה חשוב בכלל) . עם מה הכי כדאי לערבב ? [אמרו לי פעם (כמה יותר מבוגרים ממני ) שהכי טוב זה אשכוליות לא הקאות ולא עושה כלום]

בקיצור פחות או יותר זהו .סליחה על החפירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דופקים את הכבד כבר עכשיו? מוכרים לכם וודקה בלי ת"ז? נחמד...

אתה ילדון זב חוטם שקונה את מה שאסור לך לקנות בדמי כיס של אבא ואמא, נראה לך שיהיה לך כסף למשהו איכותי?

תגדל קצת שיערות שם למטה, תתחיל לעבוד ותקנה מהכסף שלך מה שבא לך (אם החוק מאפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לשתות זה סתם חרא ומה שאתה משדר מהתרד זה:

שלום

אני מגניב אני בן 15 וכבר שותה תראו אני גבר אחושקשוקה תגידו לי איזה וודקה לשתות כי אני נוב FS ואני לא יודע איזה לבחור

אהההה ואני מעדיף לשתות וודקה שבחיים לא שתיתי (WTF זה אמור להגיד?)

אז טוב קח פינלנדיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לשתות זה סתם חרא ומה שאתה משדר מהתרד זה:

שלום

אני מגניב אני בן 15 וכבר שותה תראו אני גבר אחושקשוקה תגידו לי איזה וודקה לשתות כי אני נוב FS ואני לא יודע איזה לבחור

אהההה ואני מעדיף לשתות וודקה שבחיים לא שתיתי (WTF זה אמור להגיד?)

אז טוב קח פינלנדיה...

מה אתה יורד עליו?

זה עניינך מה שהוא עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת מעניין אותך אז סמירנוף אייס לפי דעתי לוקח בין שלושתם.

ואם אתה רוצה עצה קחו תכסף הזה שימו אותו על משהו יותר נורמלי מאשר לשבת חבורה של 4 בנים מסכנים באיזה חור על מדרגות ולשתות בתורות ולהתחיל להתווכח מי שתה 2 כוסות ומי שתה כוס אחת. קחו תכסף צאו לקניון משהו אפילו סתם לטייל באיזה מקום תכירו אנשים תאמין לי יש את כל הצחוקים שיש עם אלכהול גם בלי אלכהול מה שצריך זה רק מצב רוח וזה אפילו לא עולה כסף ולא צריך להתלבט מה יותר טעים ומה פחות. חוץ מזה שידוע שזה ממכר ועוד שנתיים רשיון לא חבל על החיים שלך??? ואם לא "נגזים" ותצא מזה טוב אז יקחו לך את הרכב של ההורים ואבא ואמא יכעסו-חבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת מעניין אותך אז סמירנוף אייס לפי דעתי לוקח בין שלושתם.

ואם אתה רוצה עצה קחו תכסף הזה שימו אותו על משהו יותר נורמלי מאשר לשבת חבורה של 4 בנים מסכנים באיזה חור על מדרגות ולשתות בתורות ולהתחיל להתווכח מי שתה 2 כוסות ומי שתה כוס אחת. קחו תכסף צאו לקניון משהו אפילו סתם לטייל באיזה מקום תכירו אנשים תאמין לי יש את כל הצחוקים שיש עם אלכהול גם בלי אלכהול מה שצריך זה רק מצב רוח וזה אפילו לא עולה כסף ולא צריך להתלבט מה יותר טעים ומה פחות. חוץ מזה שידוע שזה ממכר ועוד שנתיים רשיון לא חבל על החיים שלך??? ואם לא "נגזים" ותצא מזה טוב אז יקחו לך את הרכב של ההורים ואבא ואמא יכעסו-חבל!

מישהו פה הגזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר משהו שלא חוקי .. [טוב נו, לפחות במסגרת הגיל]...

הייתי ממליץ לך בחום על חשיש :hat:..

ערב מושלם, 3-4 ראשים מחוזקים ואתה ברמה אחת למעלה, הלסת שלך תהיה תפוסה... :lol: :lol:

בלי טעויות וכאלה .. :smile1:

לך שחק אותה.. ואל תשכח מי המליץ לך.. תשאיר לי מתנה :silly:

[לגמרי בהומור כן ? ככככןןןןן.... :P]

ברצינות - אל תעשו מזה עניין כמו שזה נראה, אני מתערב שכולכם שתיתם בגיל הזה...

הבעיה היחידה זה הקטע של הבסיס שבועי ..

זה כל כך מתסכל לשתות 4 פעמים בחודש ולחזור הבית מסטול לחבק תאסלה וזין חסר מעש...... אז שתחרר מזה..

שתה רק ב"אירועים מיוחדים" , ולא סתם ככה לקראת סופ"ש שלא יוצא לך מזה כלום ... [אולי חוץ משיחת נפש מטומטמת עם החבר הכי טוב שלך שלא

תועיל לך והמסקנה הגמורה שלה תהיה שכל אחד סיפר תסיפור חיים שלו במפורט ואז השיחה גולשת לפסים הכי מפגרים שיש ...]

המלצה - פאבים, דאנסברים..... [אבל דאנסברז אני שונא... פאב איכותי ואווירה טובה זה משתלם..] .. צא תכיר קצת כוסיות ... במקום כל שבוע

את החברים שלך מחדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור, בקצב הזה של "כל שבוע וודקה" אתה תאבד את הכיף שבלשתות, אני שותה ככה לפעמים, אבל לא כי אני רוצה לעשות רוח על חברים, פשוט כי אני נהנה מזה, אבל גם אני שומר על מקסימום של פעם בחודש לא יותר, אחרת אתה תשתה רק מתוך הרגל ולא כי זה כיף לך (ואז מה הטעם?), קיצר, אם אתה מתעקש, פינלנדיה הכי חזק לדעתי, אבל תמהל את זה במשהו כמו 20% פינלנדיה ו-80% מיץ תפוזים (או פאנטה, אם אתה מרגיש באקסטרים :yelclap:, המבין שהיה במסיבה הסודית יבין), יוצא גם טעים וגם אין לך אחר כך הקאות.

הכי חשוב זה לשמור ככה טווח ביטחון, תעצור לפני שאתה משתכר (אני שותה כבר חצי שנה ואף פעם עוד לא השתכרתי), אחרת חתום שזה יסתיים רע, וכמו שאמרתי קודם, תהנה מזה על תעשה סטיילים על חברים.

מה גם, כמו שאמרו פה קודם, לך עם חברים אבל תכירו כוסיות, אחרת זה לא שווה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ... ואימפריאל .. רק רעים מזה...

שתיתי 2 כוסות מהולות 70-30 עם רדבול.. [הקיבולת שלי מגיעה בד"כ ליותר מ-6 כוסות חזקות בלי להשתכר..]

ופשוט אחרי זה הלכתי לשירותים והקאתי דלק טילים...

אין .. וודקה כזאת מסריחה בחיים שלי לא שתיתי :lol:

והכי באסה זה שלא הייתי מסטול אפילו טיפה.. פשוט הקאתי מהגועל של הדבר הזה...

אתה מרגיש כאילו יש לך איזה קלקול קיבה :\ ובלי סטלה שתעביר לך את ההרגשה בחפיף..

בקיצוררר.. מה זה הדלק טילים הזה :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...