נייד מארה"ב, הזול ביותר שקיים (אבל סביר לשימוש) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד מארה"ב, הזול ביותר שקיים (אבל סביר לשימוש)

bla7

Recommended Posts

שימושים עיקריים - , ואולי משחקים, אבל לא חובה אם לא נכנס בתקציב.

כמו כן, אם אפשר לקבל כמה קונפיגורציות אפשריות, היות ואני שולח את זה למישהו שנמצא בוויסקונסין ואני לא בטוח שהוא יוכל להשיג את כל אחד מהדגמים שתציעו.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני מחפש פה נייד כבר הרבה זמן ותאמין לי-אין חיה כזאת...

מחשבים לא משהו מיוחד כמו שתיארת מתחילים מאזור ה900$, תיכנס לאתר של ותראה מה הסדר גודל למרות שהם דופקים מחיר

תיכנס גם לeBay תראה מה יש שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי... אז המחשב הנייד הזול ביותר שסביר לקנות בארה"ב. אם אפשר לקבל כמה אפשרויות, כדי שתהיה גמישות, אני אשמח. תודה :xyxthumbs:

(החלפתי את הכותרת, היות וכבר לא מדובר ב-500$).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרחק ממאק. אי אפשר לגלוש איתם באתרים ישראלים. + סתם סתם סתם יקרים בשביל הפוזה.

תמיין לפי מחירים:

http://www.newegg.com/ProductSort/Subcategory.asp?Subcategory=32&name=Notebooks-Laptops

^^^^צודק בהחלט אני ממליץ על http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16834220047

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי... אני אשאל את זה אחרת...

איזה רכיבים מינימליים הייתם ממליצים למחשב שקונים היום, למטרות הנ"ל?

למשל, כמה זיכרון? איזה פיצ'רים? ואיזה יצרנים או דגמים ידועים ככאלה, עם זמן סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי... אני אשאל את זה אחרת...

איזה רכיבים מינימליים הייתם ממליצים למחשב נייד שקונים היום, למטרות הנ"ל?

למשל, כמה זיכרון? איזה פיצ'רים? ואיזה יצרנים או דגמים ידועים ככאלה, עם זמן סוללה סביר?

תשמע לדעתי נייד כמו שאתה מחפש צריך שיהיה בו לפחות 1GB זכרון מעבד כפול ליבה של אינטל(מרום לא יונה)

כרטיס מסך כמו שאמרתי יספיק הx1400(בשום פנים ואופן לא של אינטל אלא אם הנייד לא למשחקים אלא רק לעבודות

אינטרנט וכ"ו) וכל היציאות הרגילות שיש לניידים fire wire svidieo וכ"ו...ומסך 15.4 אינטש רחב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...