המלצה לUPS! דחוף! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לUPS! דחוף!

DimaX

Recommended Posts

היי!

הספק שלי לא כ"כ איכותי ואני לא חושב שיש בו התקנים נגד קפיצות מתח.

אני לא רוצה שיקרה משהו למחשב(אפילו אם הוא ישן), למסך_פיליפס מ1999 :o) ולרקמולים שלי(ATP3 :D).

היום חזרתי הבייתה מהבצפר הלדתקי את המחשב, אחרי 10 דק' הייתה כזו קפיצה - כלה אורות בבית נכבו ל3/4 שניה והמחשב נכבה ונדלק לבד תוך שניה-שניה וחצי.

אני מבקש מכם המלצה לאל-פסק שיבודד את המחשב, המסך והרמקולים שלי מרשת החשמל של הבית ושהחשמל יסופק למחשב דרכו. אם תהיה הפסקת חשמל, אני מעוניין שהUPS יחזיק מעמד לפחות 3 דקות...

יש המלצות?(לא יקר בבקשה... אין לי הרבה כסף לבזבז על זה :))

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את ה-UPS הזה מ-KSP ב-380 ש"ח

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=495

אל תשים לב לתמונה זה UPS עם תקשורת (פרטנר PRPC650 של אדוויס!!) במחיר מדהים - אבל האחריות היא לשנה במקום שנתיים.

בכל אופן, התוכנה שלו לכיבוי מסודר שאינה מבוססת על ג'אווה לוקחת פחות משאבי (20 מגה פחות) מזו שה-eCOM600 משתמש, הוא פחות מתחמם ופולט פחות ניחוח לא נעים. בהשוואה ל-eCOM600 העומס עם אותו מחשב כמו שיש לי במפרט מגיע ל-11% ואילו עם ה-eCOM העומס 35% (נראה לי מוזר כי הפרטנר הוא 600vA וה-eCOM600 הוא 650vA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ותודה רבה רבה על התשובה שלך!!

לא הבנתי כמה דברים...

האם UPSים נוטים להתקלקל בתכיפות יחסית? זה משמעותי שיש רק שנה אחריות? - בכ"ז, הרי זה KSP.... ;)

אני מבין לפי התגובה שלך ש"אדוויס" היא חברה טובה בתחום הזה, נכון?

זה מחיר זול יחסית לתמורה? זה אמין?

מה אלה היחידות האלו ? וולט-אמפר?!

תודה שוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-UPS-ים של אדוויס אמינים למדי ואפשר לסמוך עליהם כי הם אכן ותיקים אז שנה אחריות זה לא כל כך נורא אבל זה לשיקול דעתך. הבעיה היא שהמצברים של UPS-ים מחזיקים מעמד בסביבות 3 שנים וזה מצריך החלפה שלהם או רכישת UPS חדש (בפרטנר אפשר להחליף מצבר - לא יודע באיזו עלות) השאלה היא איזה צג יש לך CRT 17" או 19" או LCD? כי זה חשוב לגבי כמה vA (וולט אמפר) אתה זקוק. ה-UPS הנ"ל מתאים עד גודל 17" CRT. צג דק לפי מה שכתוב בחוברת עד 19" אבל אני חושב שגם 20" הוא יחזיק.

המחיר שלו אכן זול משמעותית כי יש חנויות (לא באינטרנט) שרוצים עליו בין 500 ל-700 ש"ח (כנראה בגלל אחריות מורחבת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK תודה!(יש לי 17" CRT)

אם לא יהיו עוד מועמדים אני כנראה אקח את זה! :)

ד"א, איזה כיף שיחררו אותנו שעתיים לפני הזמן בגלל שיורד אצלנו(בירושלים) שלגגגג :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...