איך אתם רצים בחורף? (מי שלא במכון כושר) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם רצים בחורף? (מי שלא במכון כושר)

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

בכל אופן לא יודע עדיף שלא יהיה נוח כל כך לרוץ מאשר שיהיה ממש קר ואני יסתכן בהתקררות לא? תכלס אני יכול ללבוש חולצה ארוכה אבל בטח יהיה לי קר עדיין,אני צריך להחליט או לרוץ ולקפוא או לרוץ בצורה מסורבלת אבל חמה...החלטה קשה :P

בהתחלה יהיה לך קר , אבל אחרי כמה דקות אתה תתחמם ויהיה לך די נעים . הדבר החשוב הוא להחליף לבגדים ארוכים עם סיום הריצה כדי לשמור על חום הגוף ולא לתפוס שרירים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי, אני לא הכי מתמצא במכוני (או מכונים בכלל)

אבל משני חברים שמאמנים שם קיבלתי המלצות חמות.

בנוסף מכר של חבר טוב שהוא מאמן במקצועו אמר שהוא מכיר את

המקום והוא מאוד מוצלח והמאמנים שם הם מקצועיים.

אבל הסיבה הכי הכי חשובה... הוא נוח לי לאללה מהעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הדברים החשובים הם גם נוחות הגעה , כלומר שלא תתעצל להגיע לשם ועדיף מקום כמה שיותר קרוב אם עובר עליך משב רוח של מרץ .

איזה חבר או שניים שיוכלו לדרבן אותך ואחד את השני וכמו כן לתמוך במשקולות החופשיות

אווירה טובה

אה כן וכוסיות סתם כדי לשתוף את העיניים :xyxthumbs: השאר תלוי בך

נ.ב ברחובות דווקא יש המון מכוני ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששאל אם ריצה בהליכון שווה לריצה רגילה אז התשובה היא לא.

אני עוסק בתחום ספורטיבי שיש בו 3 פעמים בשנה מבחן ריצה של 3000 ב12 דקות. אני עושה יכול לרוץ 20-25 דקות על הליכון בקצב מצויין אבל בריצה רגילה 12-13 דקות בקצב של 3000 ואני פשוט גמור אחרי הריצה. הליכון זה לא מדד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי חלקים מהדיון ובא לי להגיב גם,אם אני חוזר על דברים שנאמרו אז סלחו לי..

ריצה בהליכון,אם עושים את זה נכון שווה לריצה בשטח פתוח ואפילו יכולה להיות יעילה יותר אם עושים את זה כמו שצריך,כלומר,תוכנית מסודרת של ריצות הכוללת שיפועים מהירויות וכו'.

בקשר לריצה בחורף,מכנסיים קצרים (אלה אם אתה גר בסיביר או משו) וחולצה ארוכה יעשו את העבודה .

הכי חשוב אחרי הריצה לשמור על הגוף חם וזה אומר להביא איתך מעיל ומכנס ארוך לסיום הריצה.

אללללל תרוץ בגשם סתם יעשה אותך חולה,תמיד תמצא את החלון הזדמנויות לרוץ.

בהצלחה בהמשך ובצבא וכו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחלאס בגשם אני הכי אוהב לשים את הריצה של החיים שלי פשוט הכי מהר שאני יכול, רץ רץ רץ חוזר לבית ונותן מקלחת לפנים. אבל זה היה לפני הצבא עכשיו קצת יותר קשה לרוץ בגשם מתוך רצון אבל יש מכון אז סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...