מחפש כרטיס קול לא יקר אשר ינצל פחות או יותר את הATP3 שלי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס קול לא יקר אשר ינצל פחות או יותר את הATP3 שלי

Stastyle

Recommended Posts

עוד כשבוע מגיע מחשב חדש שהזמנתי, החלטתי לנצל את ההזדמנות וגם לקנות לו כרטיס קול שיהיה יותר איכותי ממה שיש בלוח (Gigabyte GA-945P-S3), אך התקציב שלי לא גדול (תכלס יכול להיות גדול, אך אני מעדיף לחסוך כמה שיותר כסף , לכן נורא חשוב לי יחס האיכות/מחיר), כמו שאמרתי, הרמקולים שלי הם ATP3.

התקציב הוא פחות או יותר 300 שקל, ישנם כרטיסים טובים (יחסית כמובן) שמשתלמים במחיר הזה? אם כן - אילו ?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, כרטיס קול :)

דבר שני, אתה בטוח שאתה צריך כרטיס קול נפרד? יש לי הרגשה שהכרטיס קול של הלוח אם יספיק לך (במיוחד שמדובר בסה"כ רק ב-ATP3, אמנם אחלה אבל עדיין..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, כרטיס קול :)

דבר שני, אתה בטוח שאתה צריך כרטיס קול נפרד? יש לי הרגשה שהכרטיס קול של הלוח אם יספיק לך (במיוחד שמדובר בסה"כ רק ב-ATP3, אמנם אחלה אבל עדיין..)

חח כן תיקנתי ^^

אממ קראתי ביקורות על הלוח שאמרו שהכרטיס לא משהו תכלס...אבל אם אתה אומר שהוא יספק תסחורה, אז סבבה נבדוק את זה...

וATP3 אחלה - למחיר שלהם, כמובן שיש הרבה יותר טובים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי אין ממש צורך בהחלפת כרטיס קול. אם בכל זאת תרצה אז יש לך את האודיג'י 2 שהוא אופציה סבירה, או את ה-Chaintech AV710 שהוא יותר טוב ויותר זול אך תצטרך להביא מחו"ל או למצוא יד שניה בארץ.

הנה ביקורת עליו שנעלה אנטולי לא מזמן לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יד שנייה ארץ הוא לא ימצא, אני מכיר רק כרטיס אחד כזה בארץ, האחד שאני הבאתי, והבחור שקנה ממני מאוד מרוצה ולא ימכור אותו.

ד"א, תעבור על הביקורת של ה-X-FI שערכתי לא מזמן, יש שם השוואה בין כרטיסי קול שנעשתה עם כמו שלך בשביל לענות ביוק על השאל הזו, אני בטוח שזה יספק לך את התשובה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ATP3 לא נראה לי שכל כך כדי להשקיע בכרטיס קול (אפילו אם זה 300 ש"ח)

אם אתה ממש רוצה אז קח את ה audigy 2 כמו שאמרו למעלה...למרות שנראה לי שהוא עולה יותר מ 300 אבל אני לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...