איזה מנורה להתקין בחדר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מנורה להתקין בחדר?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

יש לי כרגע מנורת פלורסנט שניראה לי כל שניה עומדת לעוף למטה כי כל התושבת שלה הלכה, אז אמרתי אם כבר אז כבר... מחר אני הולך עם אבא שלי ליקנות מנורה חדשה לגמרי וחשבתי שאולי לא נמשיך עם הפלורסנט ושדווקא נלך על נורת הלוגן לבנה, מה אתם אומרים?

אבא שלי אומר לי שנורת הלוגן מסרטנת זה הגיוני?! זאת כולה מנורה אני לא מבין...

אבל צריך להבין משהו, אם יש משהו שאבא שלי לא מסכים איתו אז הוא מתחיל להמציא לי סיפורים למה אותו עניין לא טוב, אם נגיד הגב כואב לי אז הוא אומר:"זה בגלל שאתה שותה יותר מידי קולה!" חחחחחחח או כל מיני דברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין סרטן ומנורות הלוגן. מה שכן, הן צורכות הרבה חשמל. היה לי מנורת ספוטים הלוגן, והיא הקפיצה כל הזמן את הפיוז בגלל עומס. לא לדבר על חשבון החשמל. זה אמנם יפה, אבל תכלס לפי דעתי עדיף מנורה רגילה 100W נחמדה וזהו. בטוח לא פלורסנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורכות הרבה חשמל? זה לא ידעתי... יש לי בבניין 6 קומות ובכל קומה לפחות 3 מנורות כאלה שלא נדבר על הלובי :kopfpatsch:

מנורה רגילה אתה מדבר על הצהובות? אני לא ממש אוהב אותם... למה לא פלוסרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבזבז 400 שקל על פלורסנט מסכן? אתה יודע איזה מנורות מדהימות יש ב400 ש"ח?

לפותח הת'ארד: לא משנה מה אתה קונה, שלא יהיה עם "נורות חסכוניות"! כתוב עליהן שזה לוקח 12W ושווה ל40W של מנורה רגילה, אבל אני בספק אם זה שווה אפילו 20W, חרא של דבר ולא שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבזבז 400 שקל על פלורסנט מסכן? אתה יודע איזה מנורות מדהימות יש ב400 ש"ח?

אין לי מושג במנורות אני לא מבין בזה כלום... אז איזה מנורות יש ב400 שקל?

זה לא פלורסנט "מסכן"

זה עיצוב ניקל מדהים עם מנורות מיוחדות שצורכות קצת חשמל ומביאות מלא אור משו נדיר דק לגמרי כל מנורה איזה 100 שקל (400 עם מנורות)

משהו נדיר

יש לך לינק לדבר כזה? או איפה אפשר ליראות את זה? כי אני מחר כבר רוצה ללכת ליקנות

היה לי אור צהוב המון שנים ומהניסיון שהיה לי איתו הוא נשרף הרבה יותר מהר מאשר אור פלרסנט ואם אני לא טועה הוא צורך גם יותר חשמל מפלורסנט לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hיש לי בחדר הלוגן+דימר על שלט !

אני חושב שזה האור הכי טבעי שיש (כמו אור שמש)

הספק שלו גבוהה אבל יתרונו בחסרונו שהוא מחמם את החדר ..

אין תחליף לאור טיבעי אבל הלוגן הקרוב ביותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...