ראוטר NETGEAR WGR614v5 לא מוכן לפתע להתחבר לאינטרנט. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר NETGEAR WGR614v5 לא מוכן לפתע להתחבר לאינטרנט.

Dr. n00b

Recommended Posts

אז ככה, לפני יומיים הוא התנתק, ולא הסכים להתחבר שוב לרשת - אחרי מספר אתחולים (אני עם זהב).

חשבתי שהם עוד פעם החליפו את הPPTP SERVER שלהם - אז עשיתי פינג לPNS.INTER.NET.IL - (דרך הראוטר) - וכלום.

מצד שני, אם עשיתי דרך הראוטר פינג לIP שהיה לי - הוא עדיין עבד.

מה שמוביל אותי לחשוש שאולי משהו לא בסדר עם הDNS SERVERS, אבל ראבאק, הוא בכלל לא מתחבר - לא מקצה לי IP, הייתי חושב שבעיית DNS תופיע מאוחר יותר.

חשוב לציין שלא שיניתי כלום בהגדרות שעבדו עד לפני יומיים.

כמו כן חשוב לציין שאם אני עוקף את הראוטר ומתחבר ישירות למודם (חייגן L2TP) - הכל עובד.

בחיבור ישיר אין לי בעיה לעשות פינג לPPTP SERVER, וגם ניסיתי להחליף לIP החדש שקיבלתי, ועדיין כלום.

יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור PPTP הכתובת שאני שם זה הכתובת שאני מקבל כשאני עושה פינג לPNS.INTER.NET.IL - כרגע 213.8.15.193.

מה שעבד עד לפני יומיים.

מה אמורה להיות הכתובת שאני מושך מDYNAMIC? הWAN GATEWAY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא

הייתי בטוח שאתה מתחבר ב"שיטה העקומה" ( http://www.netcheif.com/Articles/AKUMA/AKUMA.htm )

בשיטה הזו, בחיבור PPTP, אתה צריך לספק לנתב כמה דברים, בינהם :

כתובת ה IP שלך (הכתובת ממנה אתה "מתקשר")

subnet mask

כתובת ה IP של השרת (הכתובת אליה אתה "מתקשר") - שזה מה שאתה אמרת, ה PNS של הספקית שלך.

יש נתבים שמסוגלים "להשיג" את כתובת ה IP שלך, דינאמית מהנתב, ולא צריך להזין להם את הכתובת הזו מראש

(כלומר יודעים לעשות PPTP מעל DHCP, במידה והתנתק, הנתב יודע לחדש את הכתובת בעצמו מהמודם, ולהתקשר על גביה)

אם תתן כאן את הסקרינשוט של הגדרת PPTP בנתב שלך נדע באיזה תצורה אתה עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן? הנה משהו הזוי לחלוטין: אחרי יומיים שהוא לא התחבר, והייתי מחובר ישיר למודם, אמרתי שאני אחבר אותו כדי לתפוס לכם סקרין שוטס של ההגדרות שלא עבדו - והפלא ופלא - הוא עובד. בדיוק על אותן הגדרות שהיו קודם, כשעבדו, שהפסיקו לעבוד ליומיים, שעובדות שוב. WTF.

והראוטר גם מסכים לעשות פינג לשרת PPTP PNS.INTER.NET.IL, מה שהוא לא הסכים לעשות קודם בחיבור עם הראוטר (הוא הסכים לIP אבל לא לכתובת באותיות).

מה שמוביל אותי למחשבה שמשהו התחרבש אצל זהב.

אבל אין לי מושג מה הלך כאן.

מצורפות סקרין שוטס.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-כמה זמן יש לך את הנתב הזה?

2-ההגדרות שלך מוזרות מאוד..זה לא הגיוני שאתה יוצר חיבור ככה רק בעזרת שרת pns ללא הכנסת איפי ויש לך גלישה תקינה!!.כי אני לא רואה אפשרות אצלך בחייגן מסומנת אשר מפעילה אופציה שהחייגן יוכל לעבוד למול איפי דינאמי משרת dhcp של הכבלים.לכן,אתה חייב לעבוד עפ"י ה"שיטה" העוקמה.

3-איזה איפי מהכבלים אתה מקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הנתב מספטמבר השנה.

ארמ. לא יכול להיות, אבל ככה זה.

טוב אני רואה שאתה קצת מבולבל, אז בתקווה שאיזה האקר חמדן לא יפרק לי את האמא של המחשב -

Router Status

Account Name yaron-a1

Firmware Version V1.0.7_1.0.6

Internet Port

MAC Address 00:0F:B5:A9:82:5D

IP Address 84.229.231.115

DHCP PPTP

IP Subnet Mask 255.255.255.255

Domain Name Server

192.116.202.222

213.8.172.83

זה מה שהראוטר מציג. על פניו חיבור PPTP מסתדר יופי עם DHCP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה שעובד אבל זה מוזר מאוד!.

אווי...על מה אני מדבר ומה אתה עונה.

אני מדבר נטו על עבודה של חייגן הנתב למול שרת dhcp של הכבלים(איפי פנימי מרשת הכבלים)!! לא למול שרת dhcp של isp שלך.

תעביר את הנתב לאיפי דינאמי,איזה כתובות איפי אתה מקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...