מחפש נגן מוסיקה וסרטים. תקציב 1000-1500. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן מוסיקה וסרטים. תקציב 1000-1500.

parker8

Recommended Posts

אני לא ממש רוצה להשקיע יותר מזה...

אז זה התקציב.

אני מחפש נגן בעל נפח גדול מינימום 20 ג'יגה, שיציג גם סרטים, שיהיה אפשר להשתמש בו גם כהארד-דיסק נייד...

דברים נחמדים היכולים להוסיף:

סוג של מנהל אישי בנגן עם יכולת סינכרון ל-OUTLOOK

הקלטות קול למיניהם...

זהו...

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

צפויה ירידת מחיר ל- Vision M? פשוט שמתי עין על הנגן והוא ממש עונה לי על כל הדרישות, אבל המחיר הכי זול ב-ZAP הוא 1700... וזה קצת יקר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט מעבר לתקציב... גם ה-A2 די גדול הוא לא ממש בשביל מוזיקה... בשביל סרטים אני יכול להסתדר נפלא עם ה-PSP...

אני שואל עוד פעם... האם ה- VIDEO יכול לשמש כהארד-דיסק נייד?

אני חושש שלא, ולכן אני אאלץ לחכות עד שה-ZV:M יירד קצת מתג המחיר שלו... אין לי מי שנוסע לחו"ל אחרת כבר הייתי מבקש שיביאו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-A2 מציג סרטים בצורה הרבה יותר טוב מה-PSP בנוסף הוא גם תומך בכתוביות.

אני משתמש בו כנגן והוא עושה עבודה מצויינת (גם נחמד שאפשר להוסיף את העטיפות של הדיסקים וליריקס...).

ביקשת נגן למוסיקה ולסרטים - זה המכשיר הכי איכותי בשילוב השניים לדעתי עם מסך גדול מספיק להנות מהסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-A2 מציג סרטים בצורה הרבה יותר טוב מה-PSP בנוסף הוא גם תומך בכתוביות.

אני משתמש בו כנגן והוא עושה עבודה מצויינת (גם נחמד שאפשר להוסיף את העטיפות של הדיסקים וליריקס...).

ביקשת נגן למוסיקה ולסרטים - זה המכשיר הכי איכותי בשילוב השניים לדעתי עם מסך גדול מספיק להנות מהסרטים.

פחחח טעות בידך אחי !!!!

ה PSP שולט בכל הנגנים ובכל האכויות אחי

במיוחד בסרטים כי יצרו את המכשיר למשחקים וצריך המון צבע ומהירויות גדולות בשביל זה אז תחשוב לפני שאתה מדבר אחייי

טוב הפעם סלחתי לך !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאחכה שהמחיר של ה-ZV:M קצת יירד ואז אני אקנה אותו, אם הוא לא יירד מקסימום אני אקנה בקיץ שאז אני נוסע לאנגליה ושם המחירים זולים...

ה-PSP הוא באמת מכשיר טוב לסרטים, אני ממיר ב-10 דקות לסרט כולל כתוביות לפורמט שלו ורואים פשוט מצוין.

אמנם אולי עדיף את ה-A2 עליו מבחינת נוחות של וכ'ו, אבל מבחינת איכות הצפייה אני לא חושב, בבחינה הזו ה-PSP מנצח את כולם (הוא גם מציג משחקים בנוסף לכל, שכחנו שזה הייעוד שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...